Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

UEFA Eiropas līga 18/19

Trešdiena, 20. jūnijs — pirmdiena, 20. maijs, 2019

Sacensību jaunumi
 1:1Europa — Prishtina 
 1:1Birkirkara — KÍ 
 2:1Engordany — Folgore 
 1:1B36 — St Joseph's 
 1:1Cefn Druids — Trakai 
 3:0Tre Fiori — Bala Town 
 0:1Samtredia — Tobol 
 1:2Banants — Sarajevo 
 2:1Rabotnički — Honvéd 
 1:0Vaduz — Levski Sofia 
 1:2KÍ — Žalgiris 
 0:0Fola Esch — Prishtina 
 2:1Glenavon — Molde 
 5:0FK Ventspils — Luftëtari Gjirokastër 
 0:3FK Liepāja — Häcken 
 1:0CSKA Sofia — Riga FC 
 1:0Pyunik — Vardar 
 0:0Chikhura — Beitar Jerusalem 
 0:1Partizani Tirana — Maribor 
 7:0Rudar — Tre Fiori 
 0:2Trans — Željezničar 
 0:0Trakai — Irtysh 
 0:1Ilves — Slavia Sofia 
 4:1Balzan — Keşlə 
 0:2Qəbələ — Progrès Niederkorn 
 0:1KuPS — København 
 0:1FCI Levadia — Dundalk 
 0:3Lahti — FH 
 0:2Derry City — Dinamo Minsk 
 2:1Anorthosis — Laçi 
 2:4Milsami — Slovan Bratislava 
 1:3Connah's Quay — Shakhtyor 
 1:1Ferencváros — Maccabi Tel Aviv 
 1:1Petrocub — Osijek 
 3:1Neftçi — Újpest 
 1:0Stumbras — Apollon 
 0:3Engordany — Kairat 
 0:2Racing — Viitorul 
 1:0Górnik Zabrze — Zaria 
 0:4ÍBV — Sarpsborg 08 
 0:0B36 — OFK Titograd 
 2:2Široki Brijeg — Domžale 
 0:1Shamrock Rovers — AIK 
 0:3Rudar — Partizan 
 0:2Budućnost — Trenčín 
 2:0Rangers — Shkupi 
 2:0Lech Poznań — Gandzasar 
 0:1Cliftonville — Nordsjælland 
 1:1Spartak Subotica — Coleraine 
 6:1Hibernian — NSÍ 
 4:0Radnički Niš — Gzira United 
 1:1DAC — Dinamo Tbilisi 
 3:0Stjarnan — Nõmme Kalju 
 3:2Levski Sofia — Vaduz 
 0:2Shkupi — Rangers 
 4:0Honvéd — Rabotnički 
 3:1Željezničar — Trans 
 1:0, 3:5 (11m)Riga FC — CSKA Sofia 
 1:2Häcken — FK Liepāja 
 3:3Luftëtari Gjirokastër — FK Ventspils 
 2:0Tobol — Samtredia 
 7:1Kairat — Engordany 
 0:1Irtysh — Trakai 
 1:2Dinamo Minsk — Derry City 
 1:0Laçi — Anorthosis 
 0:0Viitorul — Racing 
 2:1Gandzasar — Lech Poznań 
 5:1Molde — Glenavon 
 2:1Slavia Sofia — Ilves 
 0:1Gzira United — Radnički Niš 
 1:0Nõmme Kalju — Stjarnan 
 5:0Slovan Bratislava — Milsami 
 1:1Žalgiris — KÍ 
 0:0, 4:5 (11m)Prishtina — Fola Esch 
 0:2Vardar — Pyunik 
 2:1Keşlə — Balzan 
 2:0Apollon — Stumbras 
 2:0Shakhtyor — Connah's Quay 
 1:0Maccabi Tel Aviv — Ferencváros 
 1:1Zaria — Górnik Zabrze 
 2:0Sarpsborg 08 — ÍBV 
 1:1AIK — Shamrock Rovers 
 2:1Nordsjælland — Cliftonville 
 1:2Dinamo Tbilisi — DAC 
 0:1Progrès Niederkorn — Qəbələ 
 1:2Beitar Jerusalem — Chikhura 
 1:1København — KuPS 
 3:0Sarajevo — Banants 
 2:0Maribor — Partizani Tirana 
 1:2OFK Titograd — B36 
 6:0Partizan — Rudar 
 1:1Trenčín — Budućnost 
 0:3Tre Fiori — Rudar 
 2:1Dundalk — FCI Levadia 
 2:1Osijek — Petrocub 
 0:2Coleraine — Spartak Subotica 
 4:6NSÍ — Hibernian 
 4:0Újpest — Neftçi 
 1:1Domžale — Široki Brijeg 
 0:0FH — Lahti 
 26. jūl, 17:45FK Ventspils — Bordeaux 
 26. jūl, 18:00Spartaks Jūrmala — La Fiorita 
 26. jūlHonvéd — Progrès Niederkorn 
 26. jūl, 16:00Tobol — Pyunik 
 26. jūl, 17:00Ufa — Domžale 
 26. jūl, 18:00Viitorul — Vitesse 
 26. jūl, 18:00Kairat — AZ 
 26. jūl, 18:30Rudar — FCSB 
 26. jūl, 19:00Torpedo Kutaisi — Víkingur 
 26. jūl, 19:00Chikhura — Maribor 
 26. jūl, 19:00Balzan — Slovan Bratislava 
 26. jūl, 19:00Hapoel Haifa — FH 
 26. jūl, 19:30RB Leipzig — Häcken 
 26. jūl, 19:30F91 Dudelange — Drita 
 26. jūl, 20:00Molde — Laçi 
 26. jūl, 20:00Zrinjski — Valletta 
 26. jūl, 20:00APOEL — Flora 
 26. jūl, 20:00Žalgiris — Vaduz 
 26. jūl, 20:00CSKA Sofia — Admira 
 26. jūl, 20:00Djurgården — Mariupol' 
 26. jūl, 20:00Maccabi Tel Aviv — Radnički Niš 
 26. jūl, 20:20Jagiellonia Białystok — Rio Ave 
 26. jūl, 20:30Shakhtyor — Lech Poznań 
 26. jūl, 20:45LASK — Lillestrøm 
 26. jūl, 20:45Nordsjælland — AIK 
 26. jūl, 20:45Dinamo Brest — Atromitos 
 26. jūl, 21:00Genk — Fola Esch 
 26. jūl, 21:00Sutjeska — Alashkert 
 26. jūl, 21:00Hajduk Split — Slavia Sofia 
 26. jūl, 21:00The New Saints — Lincoln Red Imps 
 26. jūl, 21:00B36 — Beşiktaş 
 26. jūl, 21:00Górnik Zabrze — Trenčín 
 26. jūl, 21:00Olimpija — Crusaders 
 26. jūl, 21:00FC Santa Coloma — Valur 
 26. jūl, 21:15St. Gallen — Sarpsborg 08 
 26. jūl, 21:30Partizan — Trakai 
 26. jūl, 21:30Željezničar — Apollon 
 26. jūl, 21:30Atalanta — Sarajevo 
 26. jūl, 21:45Dundalk — AEK Larnaca 
 26. jūl, 21:45Spartak Subotica — Sparta Praha 
 26. jūl, 21:45Hibernian — Asteras Tripolis 
 26. jūl, 21:45Osijek — Rangers 
 26. jūl, 21:45Aberdeen — Burnley 
 26. jūl, 22:00DAC — Dinamo Minsk 
 26. jūl, 22:00Stjarnan — København 
 26. jūl, 22:45Sevilla — Újpest 
restorāni Rīgā - saņem atlaides