Pirmdiena, 5. oktobris, 2020
|
Basketbols — NBA
NBA 19/20, Play-Off
|
|
Heat
— Lakers
|
115:104
|
3
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 zēnu vienspēļu 1. kārta
|
|
Kārlis Ozoliņš
— Juan Bautista Torres
|
4:6, 0:6
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Petra Kvitová
— Shuai Zhang
|
6:2, 6:4
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Laura Siegemund
— Paula Badosa
|
7:5, 6:2
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Márton Fucsovics
— Andrey Rublev
|
7:6(4), 5:7, 4:6, 6:7(3)
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu vienspēļu 2. kārta
|
|
Kamilla Bartone
— Oceane Babel
|
6:2, 3:6, 5:7
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Grigor Dimitrov
— Stefanos Tsitsipas
|
3:6, 6:7(9), 2:6
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Novak Djokovic
— Karen Khachanov
|
6:4, 6:3, 6:3
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Ak Bars
— Salavat Yulaev
|
4:1
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Neftekhimik
— Metallurg Mg.
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Fiona Ferro
— Sofia Kenin
|
6:2, 2:6, 1:6
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
HC Sochi
— Dinamo Rīga
|
4:2
|
4
1
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Pablo Carreño Busta
— Daniel Altmaier
|
6:2, 7:5, 6:2
|
1
0
0
0
|
|
Otrdiena, 6. oktobris, 2020
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Darja Semeņistaja
— Marie Villet
|
6:3, 7:6(5)
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Amur
— Torpedo
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 4. kārta
|
|
Ons Jabeur
— Danielle Collins
|
4:6, 6:4, 4:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
Marija Semeņistaja
— Anna Ureke
|
2:6, 0:6
|
0
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh 1. kārta
|
|
Podžus/Dzhavakian
— Corwin/Stalder
|
6:2, 6:3
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 zēnu dubultspēļu 1. kārta
|
|
Ozoliņš/Lorens
— Isomura/Møller
|
1:6, 6:7(5)
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Elina Svitolina
— Nadia Podoroska
|
2:6, 4:6
|
2
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
D. Semeņistaja/Vishnevskaya
— Bechri/Ibbou
|
2:6, 6:3, [9:11]
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Sibir
— Severstal
|
2:3 PM
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Diego Schwartzman
— Dominic Thiem
|
7:6(1), 5:7, 6:7(6), 7:6(5), 6:2
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu dubultspēļu 1. kārta
|
|
Bartone/Selekhmeteva
— Avanesyan/Charaeva
|
6:4, 1:6, [10:7]
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
BJBS Rīga juniores-2
— Jūrmala
|
55:59
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Jokerit
— Spartak
|
7:1
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
Unics Kazan
— Bahçeşehir Koleji
|
89:88
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Mornar Bar
— Unicaja Malaga
|
90:80
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Prizma/IHS
— Mogo/LSPA
|
4:5
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Latvijas Universitāte
— BJBS Rīga juniores
|
86:51
|
4
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Lokomotiv
|
0:5
|
3
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
CSKA
— Dynamo Maskava
|
2:0
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Boulogne Metropolitans 92
— Budućnost VOLI
|
83:89
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Dolomiti Energia
— Promitheas Patras
|
78:51
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
Telenet Giants Antwerp
— Morabanc Andorra
|
60:71
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
Partizan NIS
— Umana Reyer Venice
|
95:73
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Iga Świątek
— Martina Trevisan
|
6:3, 6:1
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Jannik Sinner
— Rafael Nadal
|
6:7(4), 4:6, 1:6
|
2
0
0
0
|
|
Trešdiena, 7. oktobris, 2020
|
Basketbols — NBA
NBA 19/20, Play-Off
|
|
Heat
— Lakers
|
96:102
|
4
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh 1. kārta
|
|
Mārtiņš Podžus
— Egor Novikov
|
7:5, 4:6, 6:3
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Petra Kvitová
— Laura Siegemund
|
6:3, 6:3
|
2
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 1. kārta
|
|
M. Semeņistaja/Zund
— Kužmová/Zelníčková
|
6:4, 1:6, [3:10]
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Danielle Collins
— Sofia Kenin
|
4:6, 6:4, 0:6
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 zēnu dubultspēļu 2. kārta
|
|
Ozoliņš/Lorens
— Kuzuhara/Wiskandt
|
6:3, 1:6, [10:8]
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avtomobilist
— Barys
|
3:2
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Traktor
— Kunlun RS
|
4:2
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu dubultspēļu 2. kārta
|
|
Bartone/Selekhmeteva
— Iliev/Petretic
|
6:3, 6:3
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Andrey Rublev
— Stefanos Tsitsipas
|
5:7, 2:6, 3:6
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
HK Rīga
— Sakhalinskie Akuly
|
3:1
|
2
1
0
0
|
|
Futbols — Latvijas izlase
Latvijas izlase 2020 Pārbaudes spēles
|
|
Melnkalne
— Latvija
|
1:1
|
5
1
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Valmiera Glass/ViA
— Ogre
|
67:86
|
5
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Ventspils
— Latvijas Universitāte
|
91:85
|
4
0
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Olimp/Venta 2002
— HS Rīga
|
6:0
|
3
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Minska
— HC Sochi
|
1:2
|
2
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
TalTech
— Saaremaa VK
|
0:3
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
VEF Rīga
— Liepāja
|
104:63
|
6
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
SKA
— Metallurg Mg.
|
1:4
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu 1/4fināls
|
|
Novak Djokovic
— Pablo Carreño Busta
|
4:6, 6:2, 6:3, 6:4
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
AS Monaco
— Lietkabelis
|
82:57
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 C grupa
|
|
Virtus Segafredo Bologna
— Lokomotiv Kuban
|
85:79
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 B grupa
|
|
Germani Brescia
— Ratiopharm Ulm
|
87:84 P3
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 A grupa
|
|
JL Bourg en Bresse
— Joventut Badalona
|
77:84
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirokauss 20/21 D grupa
|
|
Herbalife Gran Canaria
— Nanterre 92
|
94:82
|
0
0
0
0
|
|
Ceturtdiena, 8. oktobris, 2020
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Islande
— Rumānija
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh 2. kārta
|
|
Mārtiņš Podžus
— Daniele Capecchi
|
6:4, 7:6(3)
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Amur
— Severstal
|
3:1
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 W15 Monastir 2. kārta
|
|
Darja Semeņistaja
— Maria Lourdes Carle
|
2:6, 6:3, 1:6
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh 1/4fināls
|
|
Podžus/Dzhavakian
— Dhoe/Yitbarek
|
6:3, 6:7(4), [10:6]
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 zēnu dubultspēļu 1/4fināls
|
|
Ozoliņš/Lorens
— Krumich/Svrcina
|
6:7(3), 0:0 RET
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu dubultspēļu 1/4fināls
|
|
Bartone/Selekhmeteva
— Coleman/Sieg
|
1:6, 6:1, [10:8]
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu pusfināls
|
|
Iga Świątek
— Nadia Podoroska
|
6:2, 6:1
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Salavat Yulaev
— Sibir
|
4:3 PM
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu pusfināls
|
|
Sofia Kenin
— Petra Kvitová
|
6:4, 7:5
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
HK Rīga
— Sakhalinskie Akuly
|
8:3
|
3
1
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Gruzija
— Baltkrievija
|
1:0
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Vityaz
— Ak Bars
|
2:3 PM
|
3
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Spartak
— Lokomotiv
|
1:2 P
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
CSKA
— Maccabi Tel-Aviv
|
76:72
|
3
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Valmiera
— Pārgauja
|
10:9
|
2
0
1
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Anadolu Efes
— Fenerbahçe
|
71:80
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Skotija
— Izraēla
|
0:0, 5:3 (11m)
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Ziemeļmaķedonija
— Kosova
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Bulgārija
— Ungārija
|
1:3
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Slovākija
— Īrija
|
0:0, 4:2 (11m)
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Norvēģija
— Serbija
|
1:2 P
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — EURO 2020
"Euro 2020" kvalifikācija Pārspēles
|
|
Bosnija un Hercegovina
— Ziemeļīrija
|
1:1, 3:4 (11m)
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Real Madrid
— Valencia Basket
|
77:93
|
1
0
0
0
|
|
Piektdiena, 9. oktobris, 2020
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Paragvaja
— Peru
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Urugvaja
— Čīle
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Argentīna
— Ekvadora
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh 1/4fināls
|
|
Mārtiņš Podžus
— Vladyslav Manafov
|
6:3, 7:6(3)
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh pusfināls
|
|
Podžus/Dzhavakian
— Fufygin/Nashatyrkin
|
1:6, 6:4, [10:7]
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu dubultspēļu pusfināls
|
|
Bartone/Selekhmeteva
— Alvisi/Pigato
|
3:6, 6:2, [7:10]
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu pusfināls
|
|
Diego Schwartzman
— Rafael Nadal
|
3:6, 3:6, 6:7(0)
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avtomobilist
— Metallurg Mg.
|
3:4 PM
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
RSU
— TTT Rīga
|
43:101
|
6
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Jokerit
— Dinamo Rīga
|
4:1
|
8
3
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Sakhalinskie Akuly
— HK Rīga
|
0:2
|
1
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Minska
— Kunlun RS
|
2:0
|
1
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
SKA
— HC Sochi
|
4:3
|
0
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu pusfināls
|
|
Novak Djokovic
— Stefanos Tsitsipas
|
6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Crvena Zvezda
— Baskonia
|
90:73
|
4
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Zenit
— Barcelona
|
74:70
|
6
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Irlava/Avant
— Ķekava
|
5:8
|
2
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Lielvārde/FatPipe
— Bauska
|
9:3
|
2
1
1
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Alba Berlin
— Bayern Munich
|
72:90
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Panathinaikos
— Olympiacos
|
71:78
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Olimpia Milano
— ASVEL Lyon
|
87:73
|
3
0
0
0
|
|
Sestdiena, 10. oktobris, 2020
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Kolumbija
— Venecuēla
|
3:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — PK 2022
PK 2022 kvalifikācija, Dienvidamerika
|
|
Brazīlija
— Bolīvija
|
5:0
|
2
0
0
0
|
|
Basketbols — NBA
NBA 19/20, Play-Off
|
|
Lakers
— Heat
|
108:111
|
4
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh pusfināls
|
|
Mārtiņš Podžus
— Denis Yevseyev
|
6:3, 6:3
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 zēnu vienspēļu fināls
|
|
Dominic Stephan Stricker
— Leandro Riedi
|
6:2, 6:4
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
Handbola Virslīga sievietēm 20/21
|
|
REIR Dobele
— LSPA
|
27:24
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — MHL
MHL 20/21
|
|
Sakhalinskie Akuly
— HK Rīga
|
1:2
|
2
1
0
0
|
|
Hokejs — Latvijas čempionāts
Optibet hokeja līga 20/21
|
|
Prizma/IHS
— Liepāja
|
3:8
|
2
1
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 meiteņu vienspēļu fināls
|
|
Alina Charaeva
— Elsa Jacquemot
|
6:4, 4:6, 2:6
|
1
0
0
0
|
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh fināls
|
|
Podžus/Dzhavakian
— Manafov/Sachko
|
3:6, 3:6
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
SynotTip handbola Virslīga vīriešiem 20/21
|
|
MSĢ/LAT 2000
— HK Vaiņode
|
26:25
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Ogre
— Ventspils
|
76:83
|
3
1
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Barys
— Severstal
|
2:3
|
1
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Salavat Yulaev
— CSKA
|
2:4
|
0
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Amber Volley Klaipėda
— TalTech
|
1:3
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
Kolibri/LU
— Kandava
|
61:65
|
3
0
0
0
|
|
Teniss
ATP 2020 St.Petersburg Open kvalifikācijas 1. kārta
|
|
Ernests Gulbis
— Alen Avidzba
|
6:4, 3:6, 6:7(2)
|
1
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
RTU/Rockets
— Rubene
|
7:12
|
2
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu vienspēļu fināls
|
|
Iga Świątek
— Sofia Kenin
|
6:4, 6:1
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Luksemburga
— Kipra
|
2:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Melnkalne
— Azerbaidžāna
|
2:0
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
SynotTip handbola Virslīga vīriešiem 20/21
|
|
ASK/LSPA
— Jūrmalas sports
|
17:18
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Taltech
— Pärnu Sadam
|
65:69
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
VEF Rīga
— Valmiera Glass/ViA
|
105:90
|
5
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Lokomotiv
— Dynamo Maskava
|
3:2 P
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Neftekhimik
— Ak Bars
|
3:2 P
|
0
0
0
0
|
|
Basketbols — Dāmas
WBBL 2021
|
|
BJBS Rīga juniores
— Liepāja/LSSS
|
50:69
|
5
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avangard
— Sibir
|
4:0
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu dubultspēļu fināls
|
|
Pavic/Soares
— Krawietz/Mies
|
3:6, 5:7
|
1
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Oxdog Ulbroka
— Kurši
|
8:4
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Lihtenšteina
— Gibraltārs
|
0:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Fēru Salas
— Latvija
|
1:1
|
9
0
0
0
|
|
Handbols
SynotTip handbola Virslīga vīriešiem 20/21
|
|
MSĢ/LAT 2000
— Jūrmalas sports
|
25:28
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Eirokausi
ULEB Eirolīga 20/21 2. kārta
|
|
Khimki
— Žalgiris
|
70:84
|
4
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ukraina
— Vācija
|
1:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Andora
— Malta
|
0:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Spānija
— Šveice
|
1:0
|
1
0
0
0
|
|
Svētdiena, 11. oktobris, 2020
|
Teniss
ITF 2020 M15 Sharm El Sheikh fināls
|
|
Mārtiņš Podžus
— Nick Chappell
|
6:4, 1:6, 7:5
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 sieviešu dubultspēļu fināls
|
|
Guarachi/Krawczyk
— Babos/Mladenovic
|
4:6, 5:7
|
1
0
0
0
|
|
Handbols
Handbola Virslīga sievietēm 20/21
|
|
Stopiņu NHK
— SK Latgols
|
31:24
|
1
0
0
0
|
|
Volejbols
Credit24 Baltijas līga vīriešiem 20/21
|
|
Amber Volley Klaipėda
— Bigbank Tartu
|
2:3
|
0
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Avtomobilist
— Traktor
|
3:1
|
1
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Tallinna Kalev/TLÜ
— Tartu Ülikool
|
73:100
|
1
0
0
0
|
|
Teniss — French Open
French Open 2020 vīriešu vienspēļu fināls
|
|
Novak Djokovic
— Rafael Nadal
|
0:6, 2:6, 5:7
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Īrija
— Velsa
|
0:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Kazahstāna
— Albānija
|
0:0
|
1
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Kurši
— Valmiera
|
4:10
|
2
0
0
0
|
|
Hokejs — KHL
KHL 20/21
|
|
Dinamo Minska
— Dinamo Rīga
|
4:3 PM
|
7
1
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Latvijas Universitāte
— Liepāja
|
82:83
|
4
0
0
0
|
|
Basketbols — Latvijas-Igaunijas līga
Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līga 20/21
|
|
Rakvere Tarvas
— AVIS UTILITAS Rapla
|
81:89
|
2
0
0
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Rubene
— Irlava/Avant
|
4:3 P
|
2
0
1
0
|
|
Florbols — Virslīga vīriešiem
Elvi līga vīriešiem 20/21
|
|
Bauska
— RTU/Rockets
|
4:5 PM
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Norvēģija
— Rumānija
|
4:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Somija
— Bulgārija
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Anglija
— Beļģija
|
2:1
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Bosnija un Hercegovina
— Nīderlande
|
0:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Horvātija
— Zviedrija
|
2:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Armēnija
— Gruzija
|
2:2
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Igaunija
— Ziemeļmaķedonija
|
3:3
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Lietuva
— Baltkrievija
|
2:2
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Kosova
— Slovēnija
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Francija
— Portugāle
|
0:0
|
2
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Krievija
— Turcija
|
1:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Skotija
— Slovākija
|
1:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Islande
— Dānija
|
0:3
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Serbija
— Ungārija
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Grieķija
— Moldova
|
2:0
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Polija
— Itālija
|
0:0
|
1
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Ziemeļīrija
— Austrija
|
0:1
|
0
0
0
0
|
|
Futbols — Nāciju līga
UEFA Nāciju līga 2020./21.
|
|
Izraēla
— Čehija
|
1:2
|
0
0
0
0
|
|