LČ 1.līga 2015

Svētdiena, 29. marts, 2015 — otrdiena, 10. novembris, 2015

Sacensību jaunumi
1.kārta2:3Ogre — Rēzekne / BJSS 
 0:0Auda — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 3:1JDFS Alberts — FK Jēkabpils/JSC 
 5:0Valmiera Glass FK/BSS — FK Staiceles Bebri 
 2:2Smiltene/BJSS — Preiļu BJSS 
 1:0Rīgas FS — AFA Olaine 
 2:0Caramba/Dinamo — Salaspils 
 3:11625 Liepāja — Tukums 2000 TSS 
2.kārta4:2Auda — 1625 Liepāja 
 0:1FK Staiceles Bebri — Ogre 
 7:0Tukums 2000 TSS — FK Jēkabpils/JSC 
 8:0Rīgas FS — Preiļu BJSS 
 1:1Smiltene/BJSS — Salaspils 
 2:1AFA Olaine — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 2:3JDFS Alberts — Valmiera Glass FK/BSS 
 1:1Rēzekne / BJSS — Caramba/Dinamo 
3.kārta4:0Auda — FK Jēkabpils/JSC 
 2:1Valmiera Glass FK/BSS — Tukums 2000 TSS 
 2:0JDFS Alberts — Ogre 
 3:2Rīgas FS — Smiltene/BJSS 
 2:3Preiļu BJSS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 0:3Salaspils — Rēzekne / BJSS 
 7:2Caramba/Dinamo — FK Staiceles Bebri 
 3:01625 Liepāja — AFA Olaine 
4.kārta0:3Auda — Valmiera Glass FK/BSS 
 4:3Smiltene/BJSS — Rēzekne / BJSS 
 3:3Ogre — Tukums 2000 TSS 
 0:7JDFS Alberts — Caramba/Dinamo 
 5:0AFA Olaine — FK Jēkabpils/JSC 
 4:01625 Liepāja — Preiļu BJSS 
 5:0Rīgas FS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 3:0FK Staiceles Bebri — Salaspils 
5.kārta2:2Auda — Ogre 
 3:1Valmiera Glass FK/BSS — AFA Olaine 
 5:1Rēzekne / BJSS — FK Staiceles Bebri 
 2:2Smiltene/BJSS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 0:01625 Liepāja — Rīgas FS 
 5:0FK Jēkabpils/JSC — Preiļu BJSS 
 1:0Salaspils — JDFS Alberts 
 11:0Caramba/Dinamo — Tukums 2000 TSS 
6.kārta2:1JDFS Alberts — Rēzekne / BJSS 
 3:11625 Liepāja — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 1:6Auda — Caramba/Dinamo 
 3:1Tukums 2000 TSS — Salaspils 
 5:1Valmiera Glass FK/BSS — Preiļu BJSS 
 0:1FK Staiceles Bebri — Smiltene/BJSS 
 2:1AFA Olaine — Ogre 
 5:2Rīgas FS — FK Jēkabpils/JSC 
7.kārta2:2Ogre — Preiļu BJSS 
 0:0Caramba/Dinamo — AFA Olaine 
 7:21625 Liepāja — Smiltene/BJSS 
 0:0FK Jēkabpils/JSC — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 1:0Valmiera Glass FK/BSS — Rīgas FS 
 0:2Salaspils — Auda 
 0:3FK Staiceles Bebri — JDFS Alberts 
 4:2Rēzekne / BJSS — Tukums 2000 TSS 
8.kārta1:3Smiltene/BJSS — JDFS Alberts 
 0:4FK Staiceles Bebri — Tukums 2000 TSS 
 0:0Auda — Rēzekne / BJSS 
 7:21625 Liepāja — FK Jēkabpils/JSC 
 2:2Salaspils — AFA Olaine 
 0:7Preiļu BJSS — Caramba/Dinamo 
 8:0Rīgas FS — Ogre 
 0:2JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
9.kārta3:0Rēzekne / BJSS — AFA Olaine 
 2:1Ogre — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 1:4FK Staiceles Bebri — Auda 
 2:0JDFS Alberts — Tukums 2000 TSS 
 0:0Valmiera Glass FK/BSS — 1625 Liepāja 
 2:1Caramba/Dinamo — Rīgas FS 
 2:2Salaspils — Preiļu BJSS 
 6:2FK Jēkabpils/JSC — Smiltene/BJSS 
10.kārta1:2Auda — JDFS Alberts 
 4:1Preiļu BJSS — Rēzekne / BJSS 
 3:8Smiltene/BJSS — Tukums 2000 TSS 
 0:3JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Caramba/Dinamo 
 3:21625 Liepāja — Ogre 
 4:3FK Jēkabpils/JSC — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:1AFA Olaine — FK Staiceles Bebri 
 4:1Rīgas FS — Salaspils 
11.kārta3:1Valmiera Glass FK/BSS — Smiltene/BJSS 
 1:1FK Staiceles Bebri — Preiļu BJSS 
 1:0JDFS Alberts — AFA Olaine 
 2:6Tukums 2000 TSS — Auda 
 0:0Caramba/Dinamo — 1625 Liepāja 
 2:1Salaspils — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 1:4Ogre — FK Jēkabpils/JSC 
 0:3Rēzekne / BJSS — Rīgas FS 
12.kārta2:3Preiļu BJSS — JDFS Alberts 
 1:3Smiltene/BJSS — Auda 
 7:2Valmiera Glass FK/BSS — Ogre 
 0:3AFA Olaine — Tukums 2000 TSS 
 1:01625 Liepāja — Salaspils 
 0:3JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Rēzekne / BJSS 
 0:8FK Jēkabpils/JSC — Caramba/Dinamo 
 2:1Rīgas FS — FK Staiceles Bebri 
13.kārta0:2Preiļu BJSS — Tukums 2000 TSS 
 3:1Caramba/Dinamo — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:2Rēzekne / BJSS — 1625 Liepāja 
 3:0FK Staiceles Bebri — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS

Saldus komandai tehniskais zaudējums.

 
 3:1Auda — AFA Olaine 
 0:1Salaspils — FK Jēkabpils/JSC 
 0:3JDFS Alberts — Rīgas FS 
 3:3Ogre — Smiltene/BJSS 
14.kārta7:01625 Liepāja — FK Staiceles Bebri 
 1:0JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — JDFS Alberts 
 4:1Rīgas FS — Tukums 2000 TSS 
 3:1Valmiera Glass FK/BSS — Salaspils 
 1:8Ogre — Caramba/Dinamo 
 1:4Smiltene/BJSS — AFA Olaine 
 2:1FK Jēkabpils/JSC — Rēzekne / BJSS 
 2:6Preiļu BJSS — Auda 
15.kārta1:5JDFS Alberts — 1625 Liepāja 
 2:0JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Tukums 2000 TSS 
 1:1Preiļu BJSS — AFA Olaine 
 4:0Caramba/Dinamo — Smiltene/BJSS 
 0:5Rēzekne / BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 2:2FK Staiceles Bebri — FK Jēkabpils/JSC 
 1:0Salaspils — Ogre 
 2:5Auda — Rīgas FS 
16.kārta1:2Preiļu BJSS — Smiltene/BJSS 
 1:3Tukums 2000 TSS — 1625 Liepāja 
 1:6FK Staiceles Bebri — Valmiera Glass FK/BSS 
 0:2AFA Olaine — Rīgas FS 
 0:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Auda 
 0:3Salaspils — Caramba/Dinamo 
 3:2Rēzekne / BJSS — Ogre 
 0:3FK Jēkabpils/JSC — JDFS Alberts 
17.kārta2:01625 Liepāja — Auda 
 4:0Caramba/Dinamo — Rēzekne / BJSS 
 0:2JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — AFA Olaine 
 1:4FK Jēkabpils/JSC — Tukums 2000 TSS 
 1:0Valmiera Glass FK/BSS — JDFS Alberts 
 0:4Preiļu BJSS — Rīgas FS 
 2:1Salaspils — Smiltene/BJSS 
 2:0Ogre — FK Staiceles Bebri 
18.kārta0:1Rēzekne / BJSS — Salaspils 
 1:1AFA Olaine — 1625 Liepāja 
 0:2JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Preiļu BJSS 
 1:1Tukums 2000 TSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:4Smiltene/BJSS — Rīgas FS 
 0:6FK Jēkabpils/JSC — Auda 
 0:9FK Staiceles Bebri — Caramba/Dinamo 
 2:0Ogre — JDFS Alberts 
19.kārta0:2Rēzekne / BJSS — Smiltene/BJSS 
 0:2Tukums 2000 TSS — Ogre 
 3:2Valmiera Glass FK/BSS — Auda 
 0:0FK Jēkabpils/JSC — AFA Olaine 
 3:4Preiļu BJSS — 1625 Liepāja 
 5:0Caramba/Dinamo — JDFS Alberts 
 0:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Rīgas FS 
 1:1Salaspils — FK Staiceles Bebri 
20.kārta0:2Preiļu BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 3:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Smiltene/BJSS 
 1:0Rīgas FS — 1625 Liepāja 
 0:1AFA Olaine — Valmiera Glass FK/BSS 
 0:3Tukums 2000 TSS — Caramba/Dinamo 
 1:1Ogre — Auda 
 0:1JDFS Alberts — Salaspils 
 4:2FK Staiceles Bebri — Rēzekne / BJSS 
21.kārta1:0Rēzekne / BJSS — JDFS Alberts 
 2:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — 1625 Liepāja 
 2:8Preiļu BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 0:6Smiltene/BJSS — FK Staiceles Bebri 
 2:3Salaspils — Tukums 2000 TSS 
 4:2Caramba/Dinamo — Auda 
 0:1Ogre — AFA Olaine 
22.kārta2:5Preiļu BJSS — Ogre 
 3:1Auda — Salaspils 
 2:3Tukums 2000 TSS — Rēzekne / BJSS 
 1:3Smiltene/BJSS — 1625 Liepāja 
 0:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 1:3Rīgas FS — Valmiera Glass FK/BSS 
 0:7AFA Olaine — Caramba/Dinamo 
 1:2JDFS Alberts — FK Staiceles Bebri 
23.kārta6:0Caramba/Dinamo — Preiļu BJSS 
 2:1JDFS Alberts — Smiltene/BJSS 
 1:0Tukums 2000 TSS — FK Staiceles Bebri 
 1:0Rēzekne / BJSS — Auda 
 1:1AFA Olaine — Salaspils 
 2:3Ogre — Rīgas FS 
 4:0Valmiera Glass FK/BSS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 2:5FK Jēkabpils/JSC — 1625 Liepāja 
24.kārta1:0Tukums 2000 TSS — JDFS Alberts 
 0:1Rīgas FS — Caramba/Dinamo 
 2:4Preiļu BJSS — Salaspils 
 3:2Smiltene/BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 2:21625 Liepāja — Valmiera Glass FK/BSS 
 2:0Auda — FK Staiceles Bebri 
 1:1AFA Olaine — Rēzekne / BJSS 
 1:0JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Ogre 
25.kārta2:2JDFS Alberts — Auda 
 3:2FK Staiceles Bebri — AFA Olaine 
 6:2Rēzekne / BJSS — Preiļu BJSS 
 3:0Caramba/Dinamo — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 0:6Tukums 2000 TSS — Smiltene/BJSS 
 2:2Ogre — 1625 Liepāja 
 3:0Valmiera Glass FK/BSS — FK Jēkabpils/JSC

Jēkabpilij tehniskais zaudējums par neierašanos uz spēli.

 
 1:2Salaspils — Rīgas FS 
26.kārta2:3Smiltene/BJSS — Valmiera Glass FK/BSS 
 0:1JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — Salaspils 
 8:1Rīgas FS — Rēzekne / BJSS 
 1:1AFA Olaine — JDFS Alberts 
 0:0Auda — Tukums 2000 TSS 
 0:21625 Liepāja — Caramba/Dinamo 
 4:2Preiļu BJSS — FK Staiceles Bebri 
 1:2FK Jēkabpils/JSC — Ogre 
27.kārta4:1Auda — Smiltene/BJSS 
 7:2Tukums 2000 TSS — AFA Olaine 
 0:2JDFS Alberts — Preiļu BJSS 
 0:1FK Staiceles Bebri — Rīgas FS 
 3:3Salaspils — 1625 Liepāja 
 10:1Caramba/Dinamo — FK Jēkabpils/JSC 
 3:0Rēzekne / BJSS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 0:1Ogre — Valmiera Glass FK/BSS 
21.kārta0:7FK Jēkabpils/JSC — Rīgas FS 
28.kārta2:3Smiltene/BJSS — Ogre 
 2:6Valmiera Glass FK/BSS — Caramba/Dinamo 
 4:0FK Jēkabpils/JSC — Salaspils 
 4:1Rīgas FS — JDFS Alberts 
 2:1Tukums 2000 TSS — Preiļu BJSS 
 1:1AFA Olaine — Auda 
 0:2JFK Saldus/Brocēnu NBJSS — FK Staiceles Bebri 
 7:01625 Liepāja — Rēzekne / BJSS 
29.kārta5:0AFA Olaine — Smiltene/BJSS 
 0:0Auda — Preiļu BJSS 
 0:3Tukums 2000 TSS — Rīgas FS 
 1:2JDFS Alberts — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 2:6FK Staiceles Bebri — 1625 Liepāja 
 4:1Rēzekne / BJSS — FK Jēkabpils/JSC 
 0:1Salaspils — Valmiera Glass FK/BSS 
 3:2Caramba/Dinamo — Ogre 
30.kārta0:7Smiltene/BJSS — Caramba/Dinamo 
 5:1Ogre — Salaspils 
 4:0Valmiera Glass FK/BSS — Rēzekne / BJSS 
 2:4FK Jēkabpils/JSC — FK Staiceles Bebri 
 5:01625 Liepāja — JDFS Alberts 
 6:2Tukums 2000 TSS — JFK Saldus/Brocēnu NBJSS 
 0:0Rīgas FS — Auda 
 3:0AFA Olaine — Preiļu BJSS 
restorāni Rīgā - saņem atlaides