KHL 2011/2012

Trešdiena, 7. septembris, 2011 — trešdiena, 9. maijs, 2012

Sacensību jaunumi
 3:2 PMTraktor Čeļabinska — Metallurg Novokuzņecka
 5:3Salavat Yulaev — Atlant
 0:3Vityaz Čehova — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:1Severestal Čerepoveca — OHK Dynamo
 3:2CSKA — Yugra
 4:1Dinamo Minska — Avangard Omska
 2:4HK Lev — Metallurg M.
 5:2Ak Bars — Dinamo Rīga
 5:2Sibir Novosibirska — Amur Habarovska
 1:3Neftekhimik Ņižņekamska — SKA
 4:3Barys Astana — Traktor Čeļabinska
 2:3Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg Novokuzņecka
 1:4Spartak — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2CSKA — Avangard Omska
 3:1Dinamo Minska — Yugra
 4:3Atlant — Dinamo Rīga
 3:5Sibir Novosibirska — Amur Habarovska
 2:3Vityaz Čehova — OHK Dynamo
 4:5 PMBarys Astana — Avangard Omska
 3:1Avtomobilist Jekaterinburga — Neftekhimik Ņižņekamska
 5:1Metallurg M. — Traktor Čeļabinska
 5:4Salavat Yulaev — Ak Bars
 0:3Dinamo Minska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:3HK Lev — Yugra
 1:3Metallurg Novokuzņecka — Amur Habarovska
 4:1SKA — CSKA
 5:2Spartak — OHK Dynamo
 2:4Metallurg M. — Ak Bars
 3:4 PMSalavat Yulaev — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:1Traktor Čeļabinska — Yugra
 6:2Severestal Čerepoveca — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3Dinamo Minska — Atlant
 5:3Dinamo Rīga — CSKA
 2:1Metallurg Novokuzņecka — Amur Habarovska 
 0:2Avangard Omska — Sibir Novosibirska
 4:1SKA — HK Lev
 2:1OHK Dynamo — Spartak
 2:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Vityaz Čehova
 2:3 PMDinamo Rīga — Dinamo Minska
 5:4 PMSibir Novosibirska — Salavat Yulaev
 2:1Ak Bars — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:4 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Traktor Čeļabinska
 4:3 PMAtlant — HK Lev
 6:3OHK Dynamo — Barys Astana
 5:2Avangard Omska — Severestal Čerepoveca
 4:0Metallurg M. — Vityaz Čehova
 1:2Yugra — Spartak
 2:5Amur Habarovska — Salavat Yulaev
 0:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Barys Astana
 1:3Atlant — Dinamo Minska
 2:0OHK Dynamo — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2CSKA — HK Lev
 3:1Amur Habarovska — Salavat Yulaev
 4:3Metallurg Novokuzņecka — Ak Bars
 4:3Avangard Omska — Spartak
 1:4Sibir Novosibirska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:5Metallurg M. — Severestal Čerepoveca
 1:0Yugra — Vityaz Čehova
 2:0CSKA — Dinamo Minska
 5:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:1SKA — Traktor Čeļabinska
 0:2Dinamo Rīga — HK Lev
 3:1Amur Habarovska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:6Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev
 4:0Avangard Omska — Vityaz Čehova
 3:4Sibir Novosibirska — Ak Bars
 4:2Metallurg M. — Spartak
 2:4Yugra — Severestal Čerepoveca
 2:5Torpedo Ņižņijnovgoroda — Traktor Čeļabinska
 3:4 PMSKA — Dinamo Minska
 2:0Atlant — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:4Dinamo Rīga — OHK Dynamo
 4:0Amur Habarovska — Ak Bars
 0:4Metallurg Novokuzņecka — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:2Barys Astana — Metallurg M.
 3:5Avtomobilist Jekaterinburga — Avangard Omska
 3:2 PMSalavat Yulaev — Sibir Novosibirska
 0:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Yugra
 2:1PMSpartak — CSKA
 4:1HK Lev — OHK Dynamo
 2:3PDinamo Minska — Atlant
 1:3Avtomobilist Jekaterinburga — Barys Astana
 2:3Salavat Yulaev — Metallurg Novokuzņecka
 2:0Traktor Čeļabinska — Avangard Omska
 3:1CSKA — Sibir Novosibirska
 1:2 PAk Bars — Yugra
 4:3 PMVityaz Čehova — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:0Neftekhimik Ņižņekamska — Metallurg M.
 2:4HK Lev — Amur Habarovska
 2:1 PMSKA — Dinamo Rīga
 1:4OHK Dynamo — Spartak
 4:3Traktor Čeļabinska — Barys Astana
 4:1Ak Bars — Metallurg M.
 2:5Neftekhimik Ņižņekamska — Yugra
 0:3Severestal Čerepoveca — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:1 PLAtlant — Vityaz Čehova
 3:1CSKA — Metallurg Novokuzņecka
 5:3Dinamo Minska — Amur Habarovska
 3:2 PMHK Lev — Sibir Novosibirska
 3:0Spartak — Dinamo Rīga
 2:1OHK Dynamo — SKA
 4:2Avangard Omska — Salavat Yulaev
 4:1Avtomobilist Jekaterinburga — Yugra
 5:1Traktor Čeļabinska — Metallurg M.
 2:3 PCSKA — Amur Habarovska
 1:2 PDinamo Minska — Sibir Novosibirska
 4:0HK Lev — Metallurg Novokuzņecka
 4:2Severestal Čerepoveca — Dinamo Rīga
 5:2Ak Bars — Neftekhimik Ņižņekamska
 1:4Vityaz Čehova — SKA
 3:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Atlant
 0:1 PMAvangard Omska — OHK Dynamo
 1:2Barys Astana — Salavat Yulaev
 3:0Dinamo Minska — Metallurg Novokuzņecka
 1:7Vityaz Čehova — Dinamo Rīga
 2:7Avtomobilist Jekaterinburga — Ak Bars
 4:1Traktor Čeļabinska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:1 PMSeverestal Čerepoveca — Atlant
 2:3 PMCSKA — SKA
 6:1Amur Habarovska — Spartak
 3:2 PMAvangard Omska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 6:3Sibir Novosibirska — Salavat Yulaev
 5:6Metallurg M. — OHK Dynamo
 4:2Dinamo Rīga — HK Lev
 1:0Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev
 3:4Sibir Novosibirska — Spartak
 3:0Metallurg M. — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 0:4Yugra — OHK Dynamo
 1:2Ak Bars — Traktor Čeļabinska
 4:3 PMVityaz Čehova — Severestal Čerepoveca
 0:1Neftekhimik Ņižņekamska — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:2SKA — CSKA
 5:2Dinamo Minska — Barys Astana
 2:0Dinamo Rīga — Avtomobilist Jekaterinburga
 5:2Amur Habarovska — Vityaz Čehova
 2:3 PMMetallurg Novokuzņecka — Spartak
 3:1Sibir Novosibirska — Severestal Čerepoveca
 2:4Salavat Yulaev — SKA
 3:1Yugra — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:3Ak Bars — HK Lev
 3:2Neftekhimik Ņižņekamska — CSKA
 2:0Atlant — Barys Astana
 0:2OHK Dynamo — Traktor Čeļabinska
 0:5Dinamo Rīga — Barys Astana
 4:3Amur Habarovska — Severestal Čerepoveca
 6:3Metallurg Novokuzņecka — Vityaz Čehova
 3:4 PMSibir Novosibirska — Avangard Omska
 2:3 PSalavat Yulaev — CSKA
 5:2Ak Bars — Dinamo Minska
 2:1Atlant — Traktor Čeļabinska
 3:5Neftekhimik Ņižņekamska — HK Lev
 5:1SKA — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:7Spartak — OHK Dynamo
 1:3Dinamo Rīga — Traktor Čeļabinska
 3:1Amur Habarovska — Avangard Omska
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Severestal Čerepoveca
 4:0Sibir Novosibirska — Vityaz Čehova
 6:5Salavat Yulaev — HK Lev
 2:3 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Dinamo Minska
 4:3 PMSKA — Barys Astana
 3:2 PMAk Bars — CSKA
 2:0Amur Habarovska — Avangard Omska
 3:5Yugra — Metallurg M.
 5:3Spartak — Atlant
 3:5Salavat Yulaev — Dinamo Minska
 3:5HK Lev — Dinamo Rīga
 1:0Metallurg Novokuzņecka — Avangard Omska
 0:7Barys Astana — Yugra
 2:6Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg M.
 6:3Ak Bars — Atlant
 5:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — SKA
 2:3CSKA — OHK Dynamo
 2:4Vityaz Čehova — Dinamo Minska
 1:3Severestal Čerepoveca — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:5OHK Dynamo — Dinamo Rīga
 0:4Barys Astana — Amur Habarovska
 2:3 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Yugra
 1:3Traktor Čeļabinska — Metallurg M.
 6:1CSKA — HK Lev
 5:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Atlant
 4:3Vityaz Čehova — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:2Severestal Čerepoveca — Salavat Yulaev
 2:3Spartak — Ak Bars
 4:0Avangard Omska — Metallurg M.
 2:6Barys Astana — Amur Habarovska
 3:2Traktor Čeļabinska — Sibir Novosibirska
 1:0 PMYugra — Metallurg Novokuzņecka
 1:4OHK Dynamo — SKA
 3:2PMDinamo Minska — HK Lev
 4:0Severestal Čerepoveca — Ak Bars
 2:7Spartak — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:1 PMVityaz Čehova — Salavat Yulaev
 3:2 PMTorpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Rīga
 3:1Barys Astana — Metallurg Novokuzņecka
 0:2Avtomobilist Jekaterinburga — Sibir Novosibirska
 3:1Traktor Čeļabinska — Amur Habarovska
 2:0OHK Dynamo — CSKA
 0:4HK Lev — SKA
 3:2Vityaz Čehova — Ak Bars
 3:2Atlant — Dinamo Minska
 2:3Spartak — Salavat Yulaev
 5:4 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Dinamo Rīga
 4:2Avangard Omska — Metallurg Novokuzņecka
 3:2Barys Astana — Sibir Novosibirska
 4:5 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Amur Habarovska
 4:3 PMetallurg M. — Yugra
 3:2 PCSKA — Severestal Čerepoveca
 3:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Minska
 1:0Dinamo Rīga — Yugra
 2:8Neftekhimik Ņižņekamska — Traktor Čeļabinska
 3:1SKA — Spartak
 6:4Vityaz Čehova — Severestal Čerepoveca
 4:2CSKA — Metallurg M.
 1:3HK Lev — Avangard Omska
 2:6Amur Habarovska — OHK Dynamo
 3:4 PMSibir Novosibirska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:1 PMDinamo Rīga — Metallurg M.
 4:3 PMSalavat Yulaev — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3Ak Bars — Traktor Čeļabinska
 3:5Neftekhimik Ņižņekamska — Barys Astana
 0:1Atlant — Yugra
 3:1SKA — Avangard Omska
 1:2 PMCSKA — Vityaz Čehova
 3:4 PDinamo Minska — Spartak
 5:0HK Lev — Severestal Čerepoveca
 4:5 PMAmur Habarovska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3 PMMetallurg Novokuzņecka — OHK Dynamo
 1:4Dinamo Rīga — Avangard Omska
 4:0Salavat Yulaev — Traktor Čeļabinska
 2:1CSKA — Spartak
 2:3Ak Bars — Barys Astana
 3:2Atlant — Metallurg M.
 3:2Neftekhimik Ņižņekamska — Avtomobilist Jekaterinburga
 5:4 PSKA — Yugra
 3:0Dinamo Minska — Severestal Čerepoveca
 6:3HK Lev — Vityaz Čehova
 4:1Metallurg Novokuzņecka — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2Sibir Novosibirska — OHK Dynamo
 1:4Dinamo Rīga — Severestal Čerepoveca
 2:4Salavat Yulaev — Barys Astana
 5:4 PMYugra — Traktor Čeļabinska
 4:3Ak Bars — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2Atlant — Avangard Omska
 3:2SKA — Metallurg M.
 3:2Dinamo Minska — Vityaz Čehova
 2:3HK Lev — Spartak
 3:4Neftekhimik Ņižņekamska — Salavat Yulaev
 5:4 PDinamo Rīga — SKA
 1:2Avangard Omska — Metallurg Novokuzņecka
 2:4Barys Astana — CSKA
 5:4Avtomobilist Jekaterinburga — HK Lev
 6:4Metallurg M. — Sibir Novosibirska
 4:5Yugra — Amur Habarovska
 3:5Severestal Čerepoveca — Atlant
 2:3Spartak — Vityaz Čehova
 5:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Ak Bars
 7:3OHK Dynamo — Salavat Yulaev
 2:1Avangard Omska — Sibir Novosibirska
 3:1Barys Astana — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Avtomobilist Jekaterinburga — CSKA
 3:1Metallurg M. — Amur Habarovska
 3:1Traktor Čeļabinska — HK Lev
 2:3Vityaz Čehova — Atlant
 4:2Severestal Čerepoveca — Dinamo Minska
 1:8Spartak — SKA
 1:0Torpedo Ņižņijnovgoroda — Salavat Yulaev
 1:2OHK Dynamo — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:1Dinamo Rīga — Spartak
 3:2Avangard Omska — Amur Habarovska
 2:1 PBarys Astana — HK Lev
 4:2Avtomobilist Jekaterinburga — Dinamo Minska
 2:1Metallurg M. — Metallurg Novokuzņecka
 2:1Traktor Čeļabinska — CSKA
 4:1Yugra — Sibir Novosibirska
 1:3Vityaz Čehova — Severestal Čerepoveca
 5:0Torpedo Ņižņijnovgoroda — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:0OHK Dynamo — Ak Bars
 1:2Avangard Omska — Amur Habarovska
 2:6Barys Astana — Dinamo Minska
 5:2SKA — HK Lev
 3:2Atlant — Vityaz Čehova
 3:5Spartak — Severestal Čerepoveca
 1:2CSKA — Dinamo Rīga
 3:5Yugra — Metallurg M.
 4:2Traktor Čeļabinska — Dinamo Minska
 3:4SKA — OHK Dynamo
 1:2PMMetallurg Novokuzņecka — Dinamo Rīga
 2:3Sibir Novosibirska — Atlant
 4:2Salavat Yulaev — Avangard Omska
 2:0Ak Bars — Metallurg M.
 1:5Vityaz Čehova — Traktor Čeļabinska
 2:3 PMSeverestal Čerepoveca — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:4Spartak — Barys Astana
 2:0HK Lev — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2Amur Habarovska — Dinamo Rīga
 0:3Metallurg Novokuzņecka — Atlant
 5:4Sibir Novosibirska — SKA
 3:1Salavat Yulaev — Yugra
 0:1Ak Bars — Avangard Omska
 3:1Neftekhimik Ņižņekamska — Metallurg M.
 6:1Vityaz Čehova — Avtomobilist Jekaterinburga
 7:1Severestal Čerepoveca — Barys Astana
 1:7Spartak — Traktor Čeļabinska
 2:0CSKA — OHK Dynamo
 4:2Dinamo Minska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 5:3Sibir Novosibirska — Dinamo Rīga
 1:2Amur Habarovska — Atlant
 4:3 PMMetallurg Novokuzņecka — SKA
 3:1Salavat Yulaev — Metallurg M.
 4:2Ak Bars — Yugra
 1:3Neftekhimik Ņižņekamska — Avangard Omska
 2:6Vityaz Čehova — Barys Astana
 1:4Severestal Čerepoveca — Traktor Čeļabinska
 5:2Spartak — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3 PMCSKA — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:3 PMHK Lev — OHK Dynamo
 1:2Salavat Yulaev — Dinamo Rīga
 3:7Amur Habarovska — SKA
 1:3Neftekhimik Ņižņekamska — Yugra
 2:1Metallurg Novokuzņecka — Sibir Novosibirska
 8:1Barys Astana — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:1Dinamo Minska — OHK Dynamo
 2:6Traktor Čeļabinska — Yugra
 2:1Atlant — Vityaz Čehova
 2:1 PAmur Habarovska — Sibir Novosibirska
 10:2SKA — Spartak
 3:1Dinamo Minska — Severestal Čerepoveca
 2:4Dinamo Rīga — Salavat Yulaev
 3:2Amur Habarovska — Sibir Novosibirska
 1:0 PMAvangard Omska — HK Lev
 3:2Metallurg M. — CSKA
 1:0 PMAtlant — Ak Bars
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Barys Astana
 2:1 PTraktor Čeļabinska — Avtomobilist Jekaterinburga
 5:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Spartak
 2:1OHK Dynamo — Severestal Čerepoveca
 1:3Dinamo Rīga — Ak Bars
 1:3Avangard Omska — Dinamo Minska
 2:1Metallurg M. — HK Lev
 3:2Yugra — CSKA
 4:5 PSKA — Salavat Yulaev
 2:4Atlant — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:3 PSibir Novosibirska — Barys Astana
 3:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Severestal Čerepoveca
 3:2PMOHK Dynamo — Vityaz Čehova
 2:5Dinamo Rīga — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:2Avangard Omska — CSKA
 1:2Avtomobilist Jekaterinburga — Traktor Čeļabinska
 3:2Metallurg M. — Dinamo Minska
 4:2Yugra — HK Lev
 1:4SKA — Ak Bars
 1:5Atlant — Salavat Yulaev
 2:5Amur Habarovska — Barys Astana
 1:2 PSibir Novosibirska — Metallurg Novokuzņecka
 2:0Dinamo Rīga — Vityaz Čehova
 7:1Amur Habarovska — Barys Astana
 2:3 PMAvangard Omska — Traktor Čeļabinska
 6:3Metallurg M. — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:3 PMYugra — Dinamo Minska
 3:2Ak Bars — Salavat Yulaev
 3:2 PMAtlant — CSKA
 4:3SKA — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:1Severestal Čerepoveca — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3 PMSpartak — HK Lev
 1:2HK Lev — Dinamo Rīga
 4:2Atlant — OHK Dynamo
 2:5CSKA — SKA
 2:3Dinamo Minska — Vityaz Čehova
 3:6Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg M.
 3:4 PMSalavat Yulaev — Metallurg Novokuzņecka
 3:2Neftekhimik Ņižņekamska — Sibir Novosibirska
 4:3 PMSeverestal Čerepoveca — Avangard Omska
 3:2Ak Bars — Amur Habarovska
 1:2Spartak — Yugra
 3:2 PMDinamo Minska — Dinamo Rīga
 2:4CSKA — Atlant
 2:3HK Lev — SKA
 5:1Barys Astana — OHK Dynamo
 1:2Avtomobilist Jekaterinburga — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 7:4Salavat Yulaev — Sibir Novosibirska
 3:2Ak Bars — Metallurg Novokuzņecka
 3:1Vityaz Čehova — Yugra
 4:6Neftekhimik Ņižņekamska — Amur Habarovska
 1:4Severestal Čerepoveca — Metallurg M.
 3:1Spartak — Avangard Omska
 4:5PHK Lev — Atlant
 3:0Dinamo Minska — SKA
 2:4Avtomobilist Jekaterinburga — OHK Dynamo
 4:2Salavat Yulaev — Amur Habarovska
 2:0Traktor Čeļabinska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:1Ak Bars — Sibir Novosibirska
 1:2Vityaz Čehova — Avangard Omska
 3:2Neftekhimik Ņižņekamska — Metallurg Novokuzņecka
 1:0 PMSeverestal Čerepoveca — Yugra
 1:2Spartak — Metallurg M.
 4:2Dinamo Minska — Atlant
 3:1HK Lev — CSKA
 3:2 PMMetallurg Novokuzņecka — Sibir Novosibirska
 0:2Barys Astana — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:1Salavat Yulaev — Amur Habarovska
 2:3Traktor Čeļabinska — OHK Dynamo
 3:1Yugra — Avangard Omska
 2:4Vityaz Čehova — Metallurg M.
 4:3Neftekhimik Ņižņekamska — Ak Bars
 3:2Severestal Čerepoveca — Spartak
 4:1SKA — Atlant
 1:2 PAvtomobilist Jekaterinburga — Traktor Čeļabinska
 3:2OHK Dynamo — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:0Metallurg M. — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:2Salavat Yulaev — Barys Astana
 5:4Yugra — Ak Bars
 4:1Severestal Čerepoveca — Vityaz Čehova
 2:3HK Lev — Spartak
 4:2Metallurg Novokuzņecka — Dinamo Minska
 1:2Sibir Novosibirska — CSKA
 1:2 PMDinamo Rīga — Spartak
 1:3Avangard Omska — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:2Metallurg M. — Barys Astana
 4:3 PMTraktor Čeļabinska — Ak Bars
 3:6Yugra — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:4Atlant — SKA
 9:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Vityaz Čehova
 3:4 PMAmur Habarovska — Dinamo Minska
 4:2Sibir Novosibirska — HK Lev
 2:1Metallurg Novokuzņecka — CSKA
 2:4Dinamo Rīga — SKA
 4:0Metallurg M. — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:3Yugra — Barys Astana
 3:0Atlant — Severestal Čerepoveca
 2:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — OHK Dynamo
 8:0Amur Habarovska — CSKA
 3:1Metallurg Novokuzņecka — HK Lev
 5:2Sibir Novosibirska — Dinamo Minska
 4:1Ak Bars — Neftekhimik Ņižņekamska
 1:0 PLDinamo Rīga — OHK Dynamo
 4:2Avangard Omska — Barys Astana
 2:0Metallurg M. — Traktor Čeļabinska
 6:1Yugra — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2 PMAtlant — Spartak
 7:0SKA — Vityaz Čehova
 7:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Severestal Čerepoveca
 4:1Amur Habarovska — HK Lev
 3:2PMYugra — Traktor Čeļabinska
 0:4SKA — Severestal Čerepoveca
 1:3Spartak — CSKA
 1:2Barys Astana — Sibir Novosibirska
 3:0Salavat Yulaev — Avangard Omska
 2:1Neftekhimik Ņižņekamska — Ak Bars
 2:3PMAtlant — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:1OHK Dynamo — HK Lev
 3:4Dinamo Minska — Metallurg M.
 2:1CSKA — Dinamo Rīga
 1:2 PMTraktor Čeļabinska — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:6Vityaz Čehova — Sibir Novosibirska
 4:3 PMSeverestal Čerepoveca — Metallurg Novokuzņecka
 2:1 PSpartak — Amur Habarovska
 2:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Avangard Omska
 4:1OHK Dynamo — Metallurg M.
 0:2Avtomobilist Jekaterinburga — Dinamo Rīga
 4:1Traktor Čeļabinska — Atlant
 3:1CSKA — Salavat Yulaev
 5:2Barys Astana — SKA
 5:0Dinamo Minska — Neftekhimik Ņižņekamska
 1:5HK Lev — Ak Bars
 2:3Vityaz Čehova — Metallurg Novokuzņecka
 3:2Severestal Čerepoveca — Amur Habarovska
 3:4 PMTorpedo Ņižņijnovgoroda — Metallurg M.
 2:3Spartak — Sibir Novosibirska
 1:2 PMOHK Dynamo — Avangard Omska
 6:5PMBarys Astana — Dinamo Rīga
 3:2PMAvtomobilist Jekaterinburga — Atlant
 3:1Traktor Čeļabinska — SKA
 4:1CSKA — Neftekhimik Ņižņekamska
 1:2PMDinamo Minska — Ak Bars
 2:3PHK Lev — Salavat Yulaev
 1:4Vityaz Čehova — Amur Habarovska
 1:0Severestal Čerepoveca — Sibir Novosibirska
 3:1Spartak — Metallurg Novokuzņecka
 3:2OHK Dynamo — Yugra
 2:3Traktor Čeļabinska — Dinamo Rīga
 6:1Barys Astana — Atlant
 1:5Avtomobilist Jekaterinburga — SKA
 2:3CSKA — Ak Bars
 4:8Dinamo Minska — Salavat Yulaev
 3:1HK Lev — Neftekhimik Ņižņekamska
 5:4 PMDinamo Rīga — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:2 PMMetallurg Novokuzņecka — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2Avangard Omska — Barys Astana
 2:3Sibir Novosibirska — Traktor Čeļabinska
 3:0Salavat Yulaev — Vityaz Čehova
 1:3Ak Bars — Spartak
 4:2Neftekhimik Ņižņekamska — Severestal Čerepoveca
 5:1SKA — OHK Dynamo
 6:5Dinamo Minska — CSKA
 2:3Metallurg M. — Yugra
 3:5Amur Habarovska — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3 PMMetallurg Novokuzņecka — Traktor Čeļabinska
 0:5Sibir Novosibirska — Barys Astana
 2:1 PMSalavat Yulaev — Severestal Čerepoveca
 7:2Ak Bars — Vityaz Čehova
 2:1 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Spartak
 8:3SKA — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:0OHK Dynamo — Atlant
 3:2HK Lev — CSKA
 2:3PMAvangard Omska — Yugra
 1:2Dinamo Rīga — CSKA
 2:3Amur Habarovska — Traktor Čeļabinska
 1:0Metallurg Novokuzņecka — Barys Astana
 2:3Sibir Novosibirska — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:2Salavat Yulaev — Spartak
 0:1Ak Bars — Severestal Čerepoveca
 0:3Atlant — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:3Neftekhimik Ņižņekamska — Vityaz Čehova
 4:3HK Lev — Dinamo Minska
 2:1Metallurg M. — Avangard Omska
 4:3OHK Dynamo — Dinamo Rīga
 2:0Yugra — Avtomobilist Jekaterinburga
 5:6 PMAk Bars — SKA
 1:4Neftekhimik Ņižņekamska — Atlant
 3:2 PMSibir Novosibirska — Metallurg Novokuzņecka
 0:3Vityaz Čehova — HK Lev
 2:4Severestal Čerepoveca — Dinamo Minska
 3:2 PMTorpedo Ņižņijnovgoroda — Amur Habarovska
 4:1CSKA — Spartak
 1:3Yugra — Dinamo Rīga
 3:2Avangard Omska — Atlant
 3:4Barys Astana — Salavat Yulaev
 1:2Avtomobilist Jekaterinburga — Ak Bars
 4:3Metallurg M. — SKA
 5:3Traktor Čeļabinska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:1Vityaz Čehova — CSKA
 3:0Severestal Čerepoveca — HK Lev
 2:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Metallurg Novokuzņecka
 3:2 POHK Dynamo — Amur Habarovska
 5:2Spartak — Dinamo Minska
 1:3Avangard Omska — Dinamo Rīga
 4:6Barys Astana — Ak Bars
 2:1 PAvtomobilist Jekaterinburga — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:3 PMetallurg M. — Atlant
 2:1Traktor Čeļabinska — Salavat Yulaev
 2:3 PMYugra — SKA
 3:2Vityaz Čehova — Dinamo Minska
 2:0Severestal Čerepoveca — CSKA
 2:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Sibir Novosibirska
 2:0OHK Dynamo — Metallurg Novokuzņecka
 4:2Spartak — HK Lev
 3:2Metallurg M. — Dinamo Rīga
 5:3Avangard Omska — SKA
 7:4Barys Astana — Neftekhimik Ņižņekamska
 6:2Avtomobilist Jekaterinburga — Salavat Yulaev
 2:6Traktor Čeļabinska — Ak Bars
 2:1 PMYugra — Atlant
 1:2Amur Habarovska — Metallurg Novokuzņecka
 3:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Minska
 5:3OHK Dynamo — Sibir Novosibirska
 3:2 PMAmur Habarovska — Metallurg Novokuzņecka
 2:1SKA — Dinamo Rīga
 4:1Metallurg Novokuzņecka — Yugra
 3:4Sibir Novosibirska — Metallurg M.
 2:5Barys Astana — Avangard Omska
 2:3Ak Bars — OHK Dynamo
 2:4Vityaz Čehova — Spartak
 3:1Neftekhimik Ņižņekamska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:0PMAtlant — Severestal Čerepoveca
 3:5CSKA — Traktor Čeļabinska
 1:2PMHK Lev — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:2Spartak — Dinamo Rīga
 4:1Amur Habarovska — Yugra
 2:1Metallurg Novokuzņecka — Metallurg M.
 1:4Sibir Novosibirska — Avangard Omska
 6:4Salavat Yulaev — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:5Vityaz Čehova — Atlant
 1:3Neftekhimik Ņižņekamska — OHK Dynamo
 1:3Severestal Čerepoveca — SKA
 4:1CSKA — Barys Astana
 2:1Dinamo Minska — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:4HK Lev — Traktor Čeļabinska
 2:4Dinamo Rīga — Atlant
 4:0Amur Habarovska — Metallurg M.
 1:4Metallurg Novokuzņecka — Avangard Omska
 0:1Sibir Novosibirska — Yugra
 2:0Salavat Yulaev — OHK Dynamo
 0:2CSKA — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:3 PAk Bars — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:2Spartak — SKA
 3:5Dinamo Minska — Traktor Čeļabinska
 2:3HK Lev — Barys Astana
 8:2Severestal Čerepoveca — Vityaz Čehova
 3:2 PMDinamo Rīga — Sibir Novosibirska
 4:3Avangard Omska — Ak Bars
 3:2 PBarys Astana — Spartak
 1:0 PAvtomobilist Jekaterinburga — Severestal Čerepoveca
 2:3 PMetallurg M. — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:3 PMTraktor Čeļabinska — Vityaz Čehova
 4:3 PMYugra — Salavat Yulaev
 5:2SKA — Metallurg Novokuzņecka
 6:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Minska
 1:0OHK Dynamo — CSKA
 1:4Atlant — Amur Habarovska
 4:1Dinamo Rīga — Metallurg Novokuzņecka
 5:2Avangard Omska — Salavat Yulaev
 3:4 PMBarys Astana — Severestal Čerepoveca
 4:5 PAvtomobilist Jekaterinburga — Vityaz Čehova
 2:6Metallurg M. — Ak Bars
 2:1Traktor Čeļabinska — Spartak
 4:5 PYugra — Neftekhimik Ņižņekamska
 5:2SKA — Amur Habarovska
 5:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — HK Lev
 2:1 PMAtlant — Sibir Novosibirska
 3:4 PMOHK Dynamo — Dinamo Minska
 3:2Dinamo Rīga — Amur Habarovska
 3:4Avangard Omska — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:2Barys Astana — Vityaz Čehova
 1:2 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Spartak
 4:3Metallurg M. — Salavat Yulaev
 5:4Traktor Čeļabinska — Severestal Čerepoveca
 5:4 PMYugra — Ak Bars
 1:4Atlant — Metallurg Novokuzņecka
 4:1SKA — Sibir Novosibirska
 2:3 PTorpedo Ņižņijnovgoroda — CSKA
 5:3OHK Dynamo — HK Lev
DELFI

 

 ACB TENISA KLUBS
Mārupe, Sēļu iela 12
Modernākais tenisa klubs Latvijā : tenisa korti, trenažieru zāle, solārijs un restorāns        

 CENTRĀLAIS TENISA KLUBS
Baldones iela 7, Rīga
Tenisa kortu noma
Tenisa apmācība

Fitnesss un masiera pakalpojumi    

 CITY FITNESS
City Fitness
SEPTIŅI SPORTA KLUBI JŪSU LABSAJŪTAI! City Fitness

 

 HELMUTS RODKE
Fiziskā sagatavotība       

 

VietaVārdsPunkti
1civis59137.58
2Guntars Šēnbergs124.10
3olafs16123.85
4Rock n Rolll121.74
5RAIMONDS V120.96
6thekurmis116.07
7LBvodka114.79
8Wingza114.59
9pirmais17114.09
10JayZee109.91
11MIHAILA109.33
12Kanapes109.17
13Iebraukt Aizliegts108.60
14seja108.52
15nigers37108.39
restorāni Rīgā - saņem atlaides