Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

French Open 2020

Pirmdiena, 21. septembris — svētdiena, 11. oktobris

Sacensību jaunumi
vīriešu kvalifikācijas 1. kārta3:6, 5:7Ernests Gulbis — Marco Cecchinato 
sieviešu vienspēļu 1. kārta6:2, 6:1Aļona Ostapenko — Madison Brengle 
sieviešu dubultspēļu 1. kārta7:5, 6:3Ostapenko/Dabrowski — Diyas/Rodionova 
sieviešu vienspēļu 2. kārta6:4, 6:2Aļona Ostapenko — Karolína Plíšková 
sieviešu dubultspēļu 2. kārta6:4, 2:6, 7:5Ostapenko/Dabrowski — Doi/Niculescu 
sieviešu vienspēļu 3. kārta4:6, 3:6Aļona Ostapenko — Paula Badosa 
sieviešu vienspēļu 4. kārta1:6, 2:6Simona Halep — Iga Świątek 
 6:4, 6:4Martina Trevisan — Kiki Bertens 
vīriešu vienspēļu 4. kārta1:6, 1:6, 2:6Sebastian Korda — Rafael Nadal 
meiteņu vienspēļu 1. kārta6:1, 6:3Kamilla Bartone — Jessica Bouzas Maneiro 
sieviešu vienspēļu 4. kārta2:6, 6:2, 6:3Nadia Podoroska — Barbora Krejčíková 
vīriešu vienspēļu 4. kārta3:6, 3:6, 6:4, 3:6Alexander Zverev — Jannik Sinner 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:1, 6:3Elina Svitolina — Caroline Garcia 
sieviešu dubultspēļu 3. kārta4:6, 4:6Ostapenko/Dabrowski — Kostyuk/Sasnovich 
vīriešu vienspēļu 4. kārta1:6, 3:6, 4:6Lorenzo Sonego — Diego Schwartzman 
 4:6, 4:6, 7:5, 6:3, 3:6Hugo Gaston — Dominic Thiem 
zēnu vienspēļu 1. kārta4:6, 0:6Kārlis Ozoliņš — Juan Bautista Torres 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:2, 6:4Petra Kvitová — Shuai Zhang 
 7:5, 6:2Laura Siegemund — Paula Badosa 
vīriešu vienspēļu 4. kārta7:6(4), 5:7, 4:6, 6:7(3)Márton Fucsovics — Andrey Rublev 
meiteņu vienspēļu 2. kārta6:2, 3:6, 5:7Kamilla Bartone — Oceane Babel 
vīriešu vienspēļu 4. kārta3:6, 6:7(9), 2:6Grigor Dimitrov — Stefanos Tsitsipas 
 6:4, 6:3, 6:3Novak Djokovic — Karen Khachanov 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:2, 2:6, 1:6Fiona Ferro — Sofia Kenin 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:2, 7:5, 6:2Pablo Carreño Busta — Daniel Altmaier 
sieviešu vienspēļu 4. kārta4:6, 6:4, 4:6Ons Jabeur — Danielle Collins 
zēnu dubultspēļu 1. kārta1:6, 6:7(5)Ozoliņš/Lorens — Isomura/Møller 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls2:6, 4:6Elina Svitolina — Nadia Podoroska 
meiteņu dubultspēļu 1. kārta6:4, 1:6, [10:7]Bartone/Selekhmeteva — Avanesyan/Charaeva 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls7:6(1), 5:7, 6:7(6), 7:6(5), 6:2Diego Schwartzman — Dominic Thiem 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls6:3, 6:1Iga Świątek — Martina Trevisan 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls6:7(4), 4:6, 1:6Jannik Sinner — Rafael Nadal 
sieviešu vienspēļu 1/4fināls6:3, 6:3Petra Kvitová — Laura Siegemund 
 4:6, 6:4, 0:6Danielle Collins — Sofia Kenin 
zēnu dubultspēļu 2. kārta6:3, 1:6, [10:8]Ozoliņš/Lorens — Kuzuhara/Wiskandt 
meiteņu dubultspēļu 2. kārta6:3, 6:3Bartone/Selekhmeteva — Iliev/Petretic 
vīriešu vienspēļu 1/4fināls5:7, 2:6, 3:6Andrey Rublev — Stefanos Tsitsipas 
 4:6, 6:2, 6:3, 6:4Novak Djokovic — Pablo Carreño Busta 
meiteņu dubultspēļu 1/4fināls1:6, 6:1, [10:8]Bartone/Selekhmeteva — Coleman/Sieg 
zēnu dubultspēļu 1/4fināls6:7(3), 0:0 RETOzoliņš/Lorens — Krumich/Svrcina 
sieviešu vienspēļu pusfināls6:2, 6:1Iga Świątek — Nadia Podoroska 
 6:4, 7:5Sofia Kenin — Petra Kvitová 
meiteņu dubultspēļu pusfināls3:6, 6:2, [7:10]Bartone/Selekhmeteva — Alvisi/Pigato 
vīriešu vienspēļu pusfināls3:6, 3:6, 6:7(0)Diego Schwartzman — Rafael Nadal 
 6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1Novak Djokovic — Stefanos Tsitsipas 
zēnu vienspēļu fināls6:2, 6:4Dominic Stephan Stricker — Leandro Riedi 
meiteņu vienspēļu fināls6:4, 4:6, 2:6Alina Charaeva — Elsa Jacquemot 
sieviešu vienspēļu fināls6:4, 6:1Iga Świątek — Sofia Kenin 
vīriešu dubultspēļu fināls3:6, 5:7Pavic/Soares — Krawietz/Mies 
sieviešu dubultspēļu fināls4:6, 5:7Guarachi/Krawczyk — Babos/Mladenovic 
vīriešu vienspēļu fināls0:6, 2:6, 5:7Novak Djokovic — Rafael Nadal 
restorāni Rīgā - saņem atlaides