Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2918, Did:0, useCase: 0

7

Video: #55 Ārpus Kadra: Jauno žurnālistu akadēmijas labākais absolvents Ozols

Andrejs Siliņš uz sarunu aicinājis Sportacentrs.com galveno redaktoru Jāni Celmiņu un Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijas labāko absolventu Kārli Ozolu, kurš akadēmiju pabeidza paralēli 12. klasei vidusskolā, tagad jau pāris mēnešus darbojas uz pusslodzi, kā arī ticis līdz publikācijām Latvijas prestižākajā sporta izdevumā "Sporta Avīze".Sila piezīmēs:1) Roberts Štelmahers apstiprināts par vīru izlases galveno treneri;2) Dīdžejs Kūpers dopinga testā nodod draudzenes urīnu;3) Eirolīgas algu TOP5: vai trauksmes zvani par krīzi?Klausies podkāstu "SoundCloud" ŠEIT!Klausies podkāstu "Apple Podcast" ŠEIT!Klausies podkāstu "Spotify" ŠEIT!
7

Noslēgusies pirmā "Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmija"

Ar boulinga spēli un sarunām nepiespiestā atmosfērā šonedēļ tika likts punkts pirmajai “Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijai”. Februāra otrajā pusē dalību projektā uzsāka 15 tā dalībnieki, no kuriem 13 saņēma sertifikātus par akadēmijas beigšanu.
12

Video: Kreipāns, Puče un Matulis aicina pieteikties "Jauno žurnālistu akadēmijai"

Turpinās pieteikšanas "Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijai". Ja esi jaunietis vai jauniete, kuram tuvs sports, tā vērošana, analizēšana un vēlme sevi pamēģināt rakstošā sporta žurnālista arodā, piesakies! Pieteikšanās vēl tikai šodien un rīt!Vairāk par pasākumu: Izsludināta pieteikšanās "Sportacentrs.com...

Izsludināta pieteikšanās "Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijai"

Sportacentrs.com izsludina pieteikšanos "Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijai". Ja esi jaunietis vai jauniete, kuram tuvs sports, tā vērošana, analizēšana un vēlme sevi pamēģināt rakstošā sporta žurnālista arodā, piesakies!