Nākamā lapa

Devīto zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā piedzīvoja "Rīga", kas savā laukumā ar rezultātu 1:10 kapitulēja Sanktpēterburgas "SKA-Serebryanye Lvy". Vienīgo ripu mājinieku labā 38. minūtē guva Emīls Ezītis, kad viesi jau bija paguvuši izcelties sešas reizes. Arī pēdējā trešdaļā Sanktpēterburgas klubs spēlēja rezultatīvu hokeju, iemeta vēl četrus vārtus un sarūpēja rīdziniekiem lielāko sagrāvu sezonā. "SKA-Serebryanye Lvy" rindās Aleksejs Polodjans izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem.
Piedāvājam mača skatāmākās epizodes

Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - SKA Serebranije Ļvi. Spēles ieraksts.

Kontinentālajā hokeja līgā ar otro uzvaru pēc kārtas un trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs izbraukuma sēriju pārtrauca Normunda Sējēja trenētais Rīgas "Dinamo", kas visus vārtus iemeta vairākumā un galvenokārt pretinieku nedisciplinētības dēļ ar 3:1 pārspēja Minskas "Dinamo". Pa vārtiem guva Guntis Galviņš, Miks Indrašis un Filips Toluzakovs. Video: TVPlay.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) trešdienas mačā latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums izpildīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētais Maskavas "Dynamo" savā laukumā pārspēja Maskavas CSKA (1:0). "Pat nezinu - metu vai piespēlēju speciāli," komentē latvietis.

Kā izturējāt CSKA spiedienu, spēlējot trijatā pret pieciem? "Nezinu, bet puiši malači, noturējās labi. Jerjoma [vārtsargs] arī lieliski mūs pavilka. Komandā visi malači, nocīnījās līdz beigām," atzīst Mārtiņš Karsums. "Tagad viss ir normāli, uzvarējām, visi priecīgi. Pāris spēles uzvarējām, patīkami. Atpūtīsimies un gatavosimies nākamajiem mačiem."

Pēc izvirzīšanās vadībā bija uzstādījums spēlēt no aizsardzības, lai noturētu rezultātu? "Nē, manuprāt, mums nekad nav bijis tāds uzstādījums - vienkārši turēt ripu un neiet uz priekšu. Ja ir iespēja, vienmēr ejam uz priekšu. Mēs nespēlējam uz 1:0. Momenti mums bija, vienkārši nerealizējām."

14.janvārī Jelgavas ledus hallē Latvijas hokeja kausa izcīņas ietvaros uzvaru izcīnīja HK “Mogo” hokejisti, kas ar rezultātu 3:1 (1:0 ; 1:1 ; 1:0) pārspēja HK “Zemgale/LLU” vienību.
Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi 14. nedēļas labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindots Vašingtonas "Capitals" krievu uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) trešdienas spēlē Tatarstānas "Ak Bars" savā laukumā pieveica Baškortostānas "Salavat Yulaev" (6:5 P). Spēles laikā tribīnēs izcēlās nekārtības. Kazaņas "Ak Bars" fanu bars piekāva Ufas "Salavat Yulaev" līdzjutēju, informē liecinieks, kurš piedāvā arī video materiālu.

18.janvārī Jelgavas ledus hallē notika Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta spēle starp komandām HK “Zemgale/LLU” un HK “Kurbads”. Šajā mačā ar rezultātu 2:1 (1:0 ; 0:0 ; 0:1 ; 0:1) pēcspēles metienu sērijā panākumu izcīnīja “Kurbads” hokejisti. Uzvarētājiem abus vārtus guva Juris Upītis, savukārt mājinieku komandas sastāvā ar gūtiem vārtiem izcēlās Olafs Aploks.

Latvijas čempionātā hokejā notikusi līderu maiņa, jo "Mogo" pēdējā trešdaļā nodrošināja uzvaru ar 5:3 pret čempioni "Liepāju", kamēr "Zemgale/LLU" izlaida panākumu un bullīšos ar 1:2 piekāpās "Kurbadam". ''Mogo'' sagatavojusi video apskatu no pēdējās spēles pret ''Liepāju''.

LČ hokejā: HK Zemgale/LLU - HK Kurbads. Spēles ieraksts.

Latvijas hokeja virslīgā aizraujoša spēle aizvadīta Jelgavā, kur vietējā ''Zemgale/LLU'' ar 1:2 pēcspēles metienos atzina ''Kurbada'' pārākumu. Pēc mača Sportacentrs.com aprunājās ar Jelgavas vienības vārtsargu Rihardu Cimermani.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) disciplinārā komiteja nolēmusi atstāt spēkā Pekinas "Kunlun Red Star" somu spēlētājam Junasam Enlundam uzlikto sodu (5+20 minūtes) par uzbrukumu no aizmugures Rīgas "Dinamo" latviešu hokejistam Mikam Indrašim. Pamatojoties uz reglamentu, disciplinārā komiteja pārkāpējam uzliek naudas sodu.

Čehu hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs (44) iedvesmo organizēties fanu klubā "The Travelling Jagrs". Nacionālās hokeja līgas mačā kāds reportieris intervēja šos karsējus un beigās tika pārsteigts.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizvadītajā naktī Bufalo "Sabres" latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons rezultatīvi piespēlēja kanādiešu uzbrucējam Viljamam Karjē mačā pret Toronto "Maple Leafs" (3:4).

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmdienas vakara mačā Dalasas "Stars" izbraukumā ar 1:4 zaudēja Bufalo "Sabres", kur nodarbināts arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons. Viesu kapteinis Džeimijs Benns bija neapmierināts ar neveiksmīgo maču un iznīcināja trīs nūjas.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmdienas mačā latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" savā laukumā zaudēja Minskas "Dinamo" (3:5). Komanda ieņem astoto vietu Ausrumu konferencē. "Protams, sekojam turnīra tabulai. Viss ir mūsu rokās, nav jācer uz citu palīdzību. Labi, ka kāds mums arī palīdz, konkurenti arī zaudē, taču viss jāņem savās rokās un jāsāk uzvarēt. Mēs cenšamies un vēlamies uzvarēt, bet jāatgūst pārliecība. Nospēlējam vienu maču, atkal neiet un nav pārliecības. Tā ir jāatrod par katru cenu. Ja spēle neiet, tad kaut kur jānospēlē vienkāršāk, ķermenī, vairāk jālien uz vārtiem. Ar tādām mazām niansēm arī izcīna uzvaras," pēc spēles teica Vladivostokas vienības kapteinis Oskars Bārtulis.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmdienas mačā Maskavas "Dynamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums četras sekundes pirms beigām guva vārtus pret Kazaņas "Ak Bars" (1:2).

Aigars Kalvītis Latvijas Hokeja federāciju nu jau vada simts dienu, tātad, ievērojot tradīcijas politikā, varam sākt viņu arī kritizēt... Kā pats saka: dzīvē nu nonācis tādā stadijā, kad dara to, kas patīk. Un hokejs Kalvītim patīk. Tā dēļ viņš gatavs pat stāties hokeja vārtos. Ja vajag... Šobrīd pārliecināts, ka labākais hokejs tiek spēlēts Ziemeļamerikā. Tāpēc arī vadīt Latvijas izlasi aicināts Bobs Hārtlijs. Kanādietis ar hokeju sirdī.

Intervijas fragments bez maksas: Kalvītis par Latvijas hokeju, "Dinamo"...

Sarunas garums: 46 minūtes

Iemetot trīs vārtus pirmajās 11 minūtes, Rīgas "Dinamo" neizdevās pamatlaikā pieveikt Pekinas "Kunlun Red Star", tādējādi zaudētas pat teorētiskas izredzes kvalificēties Gagarina kausam. Mājinieki atspēlējās noslēdzošajā trešdaļā, bet rīdzinieki realizēja visus trīs bullīšus - 4:3. Video: TVPlay video portāls