Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource621 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource621), Fid:2897, Did:0, useCase: 0

Granlunds: "Pret ASV nodemonstrējām savas iespējas uzbrukumā"

Krišs Upenieks

Granlunds: "Pret ASV nodemonstrējām savas iespējas uzbrukumā"
Foto: AFP/Scanpix

Somijas izlases uzbrucējs Mikaels Granlunds pēc izcīnītās graujošās 6:2 uzvaras pasaules čempionāta spēlē pret ASV neslēpa, ka noturēt ASV uz diviem gūtiem vārtiem ir labs panākums, pie tam labu spēli aizvadījis arī komandas vārtsargs.

"Mūsu sastāvā ir daudz meistarīgi hokejisti. Tāpat ir ļoti laba aizsardzībā, un visi hokejisti laukumā var labi kustēties. Esam spējīgi veiksmīgi darboties ar ripu un veidot uzbrukumus,'' tā pēc graujošas 6:2 uzvaras pret ASV atzīmējis Somijas izlases uzbrucējs Mikaels Grandlunds.

''Pret ASV atkal nodemonstrējām savas iespējas uzbrukumā, bet tāpat aizvadījām arī labu spēli aizsardzībā. ASV ir ļoti laba komanda. Izdevās viņus noturēt uz diviem gūtiem vārtiem, un arī mūsu vārtsargs nodemonstrēja lielisku sniegumu,'' piebilst Granlunds.

''Vienkārši esam vīlušies. Šādi vēl nebijām uzvarēti nevienā čempionāta spēlē, bet labāk ir zaudēt šobrīd, nevis vēlāk turnīra laikā. Nedomāju, ka bijām gatavi spēlei. Viņi aizvadīja labu spēli, vairākās situācijās ieguva ripu, un tā hokejā dažreiz notiek. Šobrīd ir nepatīkama sajūta, bet izdarīsim secinājumus un virzīsimies uz priekšu. Kopumā mums vienkārši ir jāspēlē labāk, un mēs to arī darīsim,'' vilšanos neslēpj ASV hokejists Vils Bačers.

Pēc šīs dienas uzvaras Somijas izlase nodrošināja pirmo vietu B grupas turnīra tabulā, kas nozīmē, ka ceturtdaļfinālā spēlēs pret Šveici, bet ASV grupā ieņems otro pozīciju un tiksies ar Čehiju.

Izmantotie resursi:
Page Redirection