Vivacolor hokeja zināšanu spēle

Vivacolor hokeja zināšanu spēle

1:2

Itālija - Latvija

Sportacentrs.com sadarbībā ar Vivacolor piedāvā zināšanu konkursu, kas norisināsies 2017. gada Pasaules hokeja čempionāta laikā. Atbildi uz deviņiem zināšanu jautājumiem un trīs sponsora jautājumiem un saņem balvas no konkursa organizatoriem.

Piedalīties Vivacolor zināšanu spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos ar kādu no sociālo tīklu profiliem (reģistrēšanās bez sociālo tīklu profila nav iespējama). Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet rakstot uz e-pastu sportacentrs@sportacentrs.com .

Kā norisināsies konkurss?

Jums jāatbild uz deviņiem zināšanu un trim sponsoru jautājumiem laika periodā no 9. līdz 21. maijam. Katra jautājuma atbildēšanas termiņš būs vismaz 24 stundas. Jauni jautājumi netiks publicēti brīvdienās. Katrā no jautājumiem būs jāizvēlas viena pareizā atbilde. Par katru pareizo atbildi tiks piešķirts viens punkts. Par uzvarētāju kļūs tas dalībnieks, kurš iegūs visvairāk punktu.

Piedalīties Nivea PČ 2017 prognožu spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kā noteiks uzvarētājus?

Pēc katra jautājuma atbildēšanas termiņa beigām tiks ievadītas pareizās atbildes un pārrēķināti punkti. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk atbildēs uz papildjautājumu. Svarīgi! Uz šīs spēles papildjautājumu – „Cik sekunžu pēdējā spēlē šā gada pasaules čempionātā aizvadīs Latvijas izlases šā turnīra rezultatīvākais spēlētājs?” Jums jāatbild līdz ar atbildēm uz pirmajiem jautājumiem un šo atbildi nevarēsiet mainīt! Atbilde uz papildjautājumu ir obligāta – ja to nenorādīsiet, tad arī atbildes uz pamatjautājumiem netiek ieskaitītas! Tāpat obligāti ir jānorāda tālruņa numurs. Ja arī papildjautājumu atbildes vairākiem dalībniekiem sakritīs, tad uzvarētājus noteiksim ar izlozes palīdzību.

Kādas ir balvas?

Balvas trim labākajiem sarūpējusi kompānija Vivacolor. Lai veicas!

Piedalīties Nivea PČ 2017 prognožu spēlē
Konkursa kopvērtējums

  +8 [+] [-]

, 2017-05-09 17:12, pirms 3 nedēļām
Vairs SC neuzticos tapec nespelesu. Pat nav spējīgi ielikt punktus par Nivea prognožu spēli.

  +3 [+] [-]

, 2017-05-09 17:17, pirms 3 nedēļām
Man atkal punkti ir salikti(15), bet topā neesmu

  +4 [+] [-]

, 2017-05-09 17:43, pirms 3 nedēļām
Šī spēle gļučīs tāpat kā Niveja?

  +2 [+] [-]

, 2017-05-09 19:53, pirms 3 nedēļām
fsmasters_ulbroka_15_103386 rakstīja: Vairs SC neuzticos tapec nespelesu. Pat nav spējīgi ielikt punktus par Nivea prognožu spēli.
Viņi nav spējīgi izdalīt balvas par gadu veciem un vēl vecākiem konkursiem. Mani te vairs nekas nepārsteidz

  +1 [+] [-]

, 2017-05-09 20:36, pirms 3 nedēļām
IIHF prognozu spēlē pirmās vietas eiguvējs dabūs 4 vip bietes uz PČ 2018, vot tā ir balva.

  +6 [+] [-]

, 2017-05-09 20:38, pirms 3 nedēļām
Man tās balvas nebūtu tas galvenais,bet jāpiekrīt,ka šo konkursu organizācija tiešām nav augstā līmenī,bet kas attiecās uz balvām varu padalīties ar savu piedzīvojumu.Iekļuvu pirmajā sešniekā futbola konkursā un man pienācās balvā abonoments uz SPA atpūtas centru.Viņi tur laikam padomāja,kam tas abonoments vecam perdelim un atsūtīja man trīs brīvbiļetes uz virslīgas spēlēm futbolāEs viņiem pašiem varētu aizsūtīt uz FK Ventspils spēlēm brīvbiļetes,cik negrib.
Principa pēc uztaisīju traci,gods kam gods.Atvainojās un atsūtīja vajadzīgo abonomentu,ko vienkārši uzdāvināju meitai.Tāpēc es arī vairs netērēšu savu brīvo laiku,lai atbildētu uz jautājumiem,jo pareizās atbildes tomēr jāmeklē.

  +3 [+] [-]

, 2017-05-09 20:40, pirms 3 nedēļām
Nu tiešām sāk kretinēt sc administrācija , manis ar nav prognožu topā. Viss sākās ar to, ka nejēdz tikt galā ar troļļiem(vai negrib) , tad rakstu līmenis krities, kavē visu, un tagad nejēdz pat prognožu konkursu sakārtot!!!
Tāpēc popularitāti iegūst cits ziņu portāls. Paši esiet vainīgi.

     [+] [-]

, 2017-05-09 20:46, pirms 3 nedēļām
Cik sekunžu pēdējā spēlē... Kādā pēdējā spēlē? Latvijas vai finālspēlē? Atstāta vieta nomuhļīt?

     [+] [-]

, 2017-05-10 10:53, pirms 3 nedēļām
alguns rakstīja: Man tās balvas nebūtu tas galvenais,bet jāpiekrīt,ka šo konkursu organizācija tiešām nav augstā līmenī,bet kas attiecās uz balvām varu padalīties ar savu piedzīvojumu.Iekļuvu pirmajā sešniekā futbola konkursā un man pienācās balvā abonoments uz SPA atpūtas centru.Viņi tur laikam padomāja,kam tas abonoments vecam perdelim un atsūtīja man trīs brīvbiļetes uz virslīgas spēlēm futbolāEs viņiem pašiem varētu aizsūtīt uz FK Ventspils spēlēm brīvbiļetes,cik negrib.
Principa pēc uztaisīju traci,gods kam gods.Atvainojās un atsūtīja vajadzīgo abonomentu,ko vienkārši uzdāvināju meitai.Tāpēc es arī vairs netērēšu savu brīvo laiku,lai atbildētu uz jautājumiem,jo pareizās atbildes tomēr jāmeklē.
Gribēja "ievilkt nāsī" tavu abonentu?

     [+] [-]

, 2017-05-10 17:21, pirms 3 nedēļām
hypocrisy rakstīja: Cik sekunžu pēdējā spēlē... Kādā pēdējā spēlē? Latvijas vai finālspēlē? Atstāta vieta nomuhļīt?
Piekritu!

     [+] [-]

, 2017-05-10 17:33, pirms 3 nedēļām
Niveja slīd, tāpat kā vazelīns. Prozit!

  +1 [+] [-]

, 2017-05-10 20:38, pirms 3 nedēļām
Man gan nav bijušas problēmas ar balvu saņemšanu. Dažreiz gan ir bijis jāgaida kādu pāri nedēļu.

  +1 [+] [-]

, 2017-05-11 18:39, pirms 3 nedēļām
pauls rakstīja: Informē lūdzu, ja Latvijā ir kāds normāls sporta portāls. SC kvalitāte tiešām ir drausmīga.
wtf, driftu pat publicē, mani gan viss te apmierina, izņemot troļļus

Tev jābūt autorizētam,