Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2844, Did:0, useCase: 0

Foto: Valsts prezidents tiekas ar hokejistiem pirms pasaules čempionāta

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien tikās ar nacionālo hokeja izlasi pirms došanās uz pasaules čempionātu. "Jums šajā čempionāta gaidāmas spraigas spēles. Tomēr esmu pārliecināts par jūsu spējām un sagatavotību godam aizstāvēt Latvijas vārdu, sporta līdzjutējus priecējot ar lieliskiem vārtiem un pašaizliedzīgu spēli,” sacīja prezidents un atzīmēja, ka jau 20 gadu garumā hokeja čempionāts ir viens no gaidītajiem pavasara notikumiem, kam seko līdzi ne tikai rūdīti sporta līdzjutēji, bet arī iedzīvotāji, kuri ar sportu ikdienā ir uz "jūs", tas ir notikums, ko pārrunā ģimenes, draugu un darba kolēģu lokā.

Raimonds Vējonis apliecināja, ka kopā ar Latvijas līdzjutējiem sekos līdzi izlases sniegumam. "Novēlu jums mērķtiecību, veiksmi un saliedētu komandas spēli! Lai jums izdodas!” Latvijas hokeja izlase tikšanās laikā dāvināja Valsts prezidentam izlases kreklu un šalli, uzsverot, cik būtiski šāda veida sacīkstēs ir sajust līdzjutēju atbalstu gan brīžos, kad spēle vedas no rokas, gan tad, kad veiksme ir pretinieku pusē.

Foto: president.lv / Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

  -1 [+] [-]

, 2016-05-03 15:59, pirms 3 gadiem

Komentārs par 2. attēlu

Foto uzņemti ar telefonu?

     [+] [-]

, 2016-05-03 16:11, pirms 3 gadiem
Kiram, vismaz šogad nebūs jāžēlojas, ka valsts vīri neatceras par hokeja izlasi!