Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL spēlētājiem 26 pozitīvas "Covid-19" analīzes

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL spēlētājiem 26 pozitīvas "Covid-19" analīzes
Elvis Merzļikins. Foto: Zumapress/Scanpix

Nacionālā hokeja līga gatavojas nākamās nedēļas beigās sākt treniņnometnes, kaut vēl nav paziņots datums, kurā atsāksies spēles. Pagaidām notiek brīvprātīgie treniņi grupās, un hokejistiem tiek veiktas analīzes.

Sezonas atsākšanās protokols šobrīd atrodas otrajā fāzē jeb spēlētājiem ir atļauts atrasties klubu bāzēs un aizvadīt treniņus grupās līdz sešiem hokejistiem. Paralēli treniņiem tiek veiktas koronavīrusa analīzes, un līga paziņojusi, ka no vairāk nekā 250 spēlētājiem pozitīvas analīzes bijušas 15. Tāpat 11 spēlētājiem pozitīvas analīzes bijušas ārpus protokola jeb atrodoties prom no savām komandām.

"Visi spēlētāji, kuriem bija pozitīvas analīzes, atrodas pašizolācijā un seko veselības organizāciju sniegtajiem noteikumiem," pausts paziņojumā. Otrā fāze sākās 8. jūnijā, un NHL norādījusi, ka šiem 250 spēlētājiem kopumā veiktas vairāk nekā 1450 analīzes.

Paredzēts, ka trešā fāze jeb treniņnometnes sāksies 10. jūlijā, lai gan izskanējušas runas, ka termiņš varētu tikt pabīdīts pāris dienas vēlāk. Ceturtā fāze nozīmētu spēļu atsākšanos, bet konkrēts datums vēl nav noteikts. Zināms, ka cīņā iesaistīsies 22 komandas.

Izmantotie resursi:
https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl...