Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Fāzels: "Kuzņecova rīcība bija gluži vienkārši muļķīga"

Rolands Eliņš

Fāzels: "Kuzņecova rīcība bija gluži vienkārši muļķīga"
Renē Fāzels, Foto: Vladimir Gerdo/TASS

Starptautiskās hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels Krievijas televīzijā paskaidroja, ka uz četriem gadiem diskvalifikāciju saņēmušā hokejista Jevgeņija Kuzņecova gadījums var kļūt par labu piemēru citiem, kā izvairīties no savas karjeras sabojāšanas ar muļķīgu rīcību.

Vašingtonas “Capitals” rezultatīvais uzbrucējs Jevgeņijs Kuzņecovs četru gadu diskvalifikāciju saņēma pirms divām dienām, kad IIHF apstiprināja par viņa pozitīvajām dopinga analīzēm. Kuzņecovam šī gada pasaules čempionāta izskaņā tika konstatētas kokaīna pēdas viņa organismā, par ko arī tika saņemta četru gadu diskvalifikācija no IIHF sacensībām.

“Traģēdija, manuprāt, šeit nav īstais vārds,” situāciju komentēja IIHF prezidents Renē Fāzels. “Es lietotu vārdu – skumīgi. Mani vienmēr satrauc reizes, kad jauns cilvēks nonāk līdzīgas nepatikšanās narkotiku dēļ. Nav neviena iemesla, kādēļ līst pie šīs slimības.”

“Ar šādu rīcību zem sitiena tika palikta ģimene, draugi, hokeja federācija, klubs, par visa valsts,” turpināja Fāzels. “Vispār visi iesaistītie tiek nolikti grūtā situācijā. Tas ir ļoti muļķīgi. Mani šī tēma sadusmo, bet nu, velns parāvis, tā taču ir patiešām muļķīga rīcība. Man žēl par to. Ceru, ka Kuzņecovs izies rehabilitācijas posmu, tiks vaļā no šī ieraduma un varēs turpināt karjeru NHL. Un tas arī būs labs piemērs pārējiem. IIHF negrasās šādos gadījumos pievērt acis.”

“Tas viss nav godīgi pret komandas biedriem, kolēģiem un savu valsti,” sacīja Fāzels. “Un vispār tā bija gluži vienkārši muļķīga rīcība no hokejista puses. Viņš atbrauca uz pasaules čempionātu, kur skaidrs, ka tiks pārbaudīts par dopinga lietošanu, bet tāpat lietoja narkotikas. Kāpēc? Tas bija bezjēdzīgi. Un ļoti skumji.”

Fāzels iepriekš arī bija izteicies, ka Kuzņecovam ir iespēja iesniegt apelāciju, taču šajā gadījumā IIHF prezidents tam īsti neredzot jēgu, jo lieta ir ļoti skaidra. Arī pats Kuzņecovs pēc tam publiski paziņoja, ka uzņemas atbildību par notikušo un izcietīs sev piespriesto sodu.

Izmantotie resursi:
https://www.championat.com/hockey/n...

     [+] [-]

, 2019-08-25 18:44, pirms pusgada
Nekāda karjera jau nav sabojāta. Kopš IIHF vairs nerīko turnīrus ar labāko klātbūtni, čalis neko nav zaudējis. Uzspēlēs NHL un Pasaules kausā. Kamēr amatieru turnīru laikā varēs atpūsties. Turklāt ar Krieviju jau tāpat vairs neko nespīd vinnēt pat otrās šķiras turnīros.

     [+] [-]

, 2019-08-25 18:55, pirms pusgada
Brinums ka Panarinu nenoslauka no krievijas izlases officiali pec taa ko vins intervijas pa put in teicis..!

     [+] [-]

, 2019-08-25 20:32, pirms pusgada
Madzigais rakstīja: Brinums ka Panarinu nenoslauka no krievijas izlases officiali pec taa ko vins intervijas pa put in teicis..!
Nu skaļi jau par to neteiks, vienkārši nesauks vairs uz izlasi.

  -1 [+] [-]

, 2019-08-25 20:34, pirms pusgada
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Nekāda karjera jau nav sabojāta. Kopš IIHF vairs nerīko turnīrus ar labāko klātbūtni, čalis neko nav zaudējis. Uzspēlēs NHL un Pasaules kausā. Kamēr amatieru turnīru laikā varēs atpūsties. Turklāt ar Krieviju jau tāpat vairs neko nespīd vinnēt pat otrās šķiras turnīros.
Pasaules kauss vai tad nav IIHF pārziņā? Ne jau nu NHL to rīko.

     [+] [-]

, 2019-08-25 20:44, pirms pusgada
norcha 172 rakstīja: Pasaules kauss vai tad nav IIHF pārziņā? Ne jau nu NHL to rīko.
Nē to rīko NHL.

  +1 [+] [-]

, 2019-08-25 20:44, pirms pusgada
norcha 172 rakstīja: Pasaules kauss vai tad nav IIHF pārziņā? Ne jau nu NHL to rīko.
Nē to rīko NHL.