Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL viceprezidents: "Mums tribīnēs nebūs ne virtuālie, ne kartona fani un spēļu lācīši"

Andrejs Siliņš

NHL viceprezidents: "Mums tribīnēs nebūs ne virtuālie, ne kartona fani un spēļu lācīši"
Teodors Bļugers. Foto: Zumapress.com / Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) viceprezidents satura jautājumos Stīvs Mejers norādījis, ka Stenlija kausa mačos, sezonu atsākot u pabeidzot Toronto un Edmontonā, tribīnēs nebūs ne virtuālie līdzjutēju, ne kartona izgrieztu cilvēku un spēļu lācīšu.

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) šogad noslēdza līgumu ar "Microsoft" un tieši sezonas noslēguma turnīrā Disnejlendā būs pirmais jaunās sadarbības auglis - spēļu laikā ap laukumu būs virtuālās tribīnes ar 300 līdzjutējiem katrā mačā. NHL šādu ceļu neies.

"No 1. augusta līdz Stenlija kausa pasniegšanai veiksim pielāgojumus izstrādātajam plānam un ceram izveidot produktu, kas līdzjutēji atcerēsies ilgu laiku. Sagaidām, ka viņiem redzamais patiks. Nolēmām neiesaistīties virtuālajā realitātes risinājumos tribīnēs, tāpat neizsēdināsim no kartona izgrieztas cilvēku formas un spēļu lācīšus," sacīja Mejers.

"Nolēmām pilnībā pievērsties līdzjutējiem, kas spēles skatīsies mājās. Vēlamies viņus izglītot par savu sporta veidu, ieinteresēt hokejā - gribam būt droši, ka spēļu translācijas viņus "paņem"," turpināja viceprezidents.

Paredzams, ka spēle no spēles atšķirsies ar video, skaņu un apgaismošanas risinājumiem. Katrs klubs iesūtījis līgai video materiālus ar savu līdzjutēju ierakstītiem saukļiem. Apkārt laukumam tiks izvietoti LED ekrāni. Spēles filmēs ar 32 kamerām - par 12 vairāk nekā ierasts. Savukārt video spēļu izgatavotājs "EA Sports" nodevis NHL rīcībā skaņu celiņu bibliotēku, ko izmantot spēļu laikā.

NHL sezona atsāksies 1. augustā ar trim spēlēm: "Rangers" pret "Hurricanes", "Blackhawks" pret "Oilers" un "Panthers" pret "Islanders". Sezonas noslēguma turnīrā piedalīsies arī Teodors Bļugers ar "Penguins", kā arī Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks ar "Blue Jackets".

Izmantotie resursi:
Official Site of the National Hockey League |...