Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL komisārs Betmens neizslēdz nākamās sezonas sākšanos 2021. gadā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL komisārs Betmens neizslēdz nākamās sezonas sākšanos 2021. gadā
NHL komisārs Gerijs Betmens. Foto: The Canadian Press/PA Images/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas vadība tradicionāli pirms Stenlija kausa fināla sākuma rīko preses konferenci, atbildot uz aktuālajiem jautājumiem. Izņēmums nebija arī šis gads. Komisāram Gerijam Betmenam daudz tika jautāts par nākamās sezonas izspēles modeli.

Sākotnēji nākamās sezonas sākums tika nosprausts 1. decembrī, tomēr jau iepriekš izskanēja runas, ka nāksies pagaidīt. Tās apstiprināja arī Gerijs Betmens - viņš norādīja, ka sākuma datums varētu tikt pabīdīts atpakaļ, iespējams, līdz decembra beigām vai janvāra sākumam. Protams, šobrīd jautājumu ir daudz vairāk nekā atbilžu.

“Sagaidu, ka aizvadīsim pilnu 82 spēļu regulāro čempionātu, pilnas izslēgšanas spēles. Kā un kur tas notiks - pagaidām mums nav tik daudz informācijas, lai pieņemtu jebkādus lēmumus. Izteikt prognozes - tās šobrīd būtu tikai spekulācijas. Mūsu mērķis ir aizvadīt pēc iespējas normālāku sezonu, ņemot vērā apkārt esošos apstākļus,” teica Betmens.

“Priekšroku dotu, ja mūsu sezona spētu pēc iespējas vairāk izvairīties no ieiešanas vasarā. Mūsu faniem patīk vērot mačus rudenī, ziemā un pavasarī. Mērķis vienmēr ir sezonu pabeigt līdz jūnija noslēgumam. Spēlēt jūlijā, augustā un septembrī tagad bija ļoti svarīgi. Turpmāk gan centīsimies no tā izvairīties, ja vien tas būs iespējams.”

Betmens arī izteicās, ka pastāvot iespēja, ka nākamā sezona tiek sākta pie tukšām tribīnēm, sezonas gaitā tribīnēs parādās sociāli distancēti līdzjutēji, bet sezonas beigas tiek sagaidītas jau pilnās arēnās. Pārfrāzējot - tas, kā tiek sākta sezona, vēl nenozīmē, ka tāpat tā tiks arī pabeigta.

“Ir tik daudz informācijas, ko mēs nezinām. Neviens nezina, vai robeža starp Kanādu un ASV būs slēgta. Neviens nezina, kāda būs situācija ar Covid-19. Neviens nezina, vai mūsu arēnās drīkstēs būt līdzjutēji,” teica Betmens. NHL play-off risinās īpaši izveidotos burbuļos. Kopumā tikušas veiktas 30000 analīzes, nevienam no burbulī esošajiem cilvēkiem tās nav bijušas pozitīvas. Slimošana notika tikai treniņnometņu laikā, kad komandas nebija īpaši noslēgtos apstākļos.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/bettman-nh...