Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL cer risinājumu piedāvāt tuvāko septiņu līdz desmit dienu laikā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL cer risinājumu piedāvāt tuvāko septiņu līdz desmit dienu laikā
Aleksandrs Ovečkins. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Nacionālā hokeja līga un tās Spēlētāju asociācija kopīgi izveidoja komiteju, kuras darbs ir sastādīt plānu, lai komandas varētu atgriezties laukumā. Saziņa pēdējo dienu laikā uzņēmusi apgriezienus, un pausta cerība, ka konkrēts plāns varētu tikt piedāvāts jau pēc nedēļas.

Sezona tika apturēta 12. martā, un par pēdējo maču kļuva Losandželosas "Kings" uzvara savā laukumā pret Otavas "Senators", kuras rindās laukumā devās arī latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers. Portāls Sportacentrs.com pirms divām nedēļām piedāvāja interviju ar Balceru, kurā viņš atskatījās arī uz notikumiem pirms spēles un spēles laikā.

NHL un Spēlētāju asociācijas izveidotā komiteja, kurai tika dots nosaukums Return To Play jeb atgriezties pie spēlēšanas, savu darbu sāka pirms vairākām nedēļām. Taču pēdējās dienās situācija attīstījusies straujāk nekā iepriekš. Kopš sestdienas abas puses uztur pastāvīgu dialogu.

Pastāv cerība, ka konkrētu plānu izdosies piedāvāt tuvāko septiņu līdz desmit dienu laikā, tomēr neesot nekādu garantiju, ka tā patiešām notiks. Nedēļas sākumā jau tika vēstīts, ka par reālāko plānu tiek uzskatīts divu pilsētu projekts. Katrā no pilsētām sapulcētos 12 komandas no katras konferences un aizvadītu play-off turnīru. Stenlija kausa izcīņu uz vienu gadu plānots palielināt līdz 24 komandām.

Izmantotie resursi:
https://www.tsn.ca/nhl-nhlpa-hoping...