Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL izskata iespēju Stenlija kausa izcīņai pielaist 24 komandas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL izskata iespēju Stenlija kausa izcīņai pielaist 24 komandas
Elvis Merzļikins. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas sezona ir apturēta, un spēlētāji saņēmuši atļauju atgriezties savās mītnes zemēs, lai gaidītu labvēlīgus pavērsienus. Tikmēr turpinās diskusijas par to, kā varētu izskatīties sezonas turpinājums. Protams, ja tāds sekos.

Brīdī, kad NHL paziņoja par sezonas apturēšanu, līgas komisārs Gerijs Betmens piebilda, ka mērķis ir šīs sezonas beigās pasniegt Stenlija kausu. Šobrīd nav nekādas informācijas par to, kad hokejisti varētu atgriezties uz ledus, situācijai mainoties pa stundām, tādējādi ir grūti izstrādāt tālāko plānu. Taču arvien biežāk tiek spekulēts par jaunu Stenlija kausa izcīņas formātu, kurā piedalīsies 24 komandas iepriekšējo 16 vietā.

"Aplūkojam jebkuru rīcības plānu, kas būtu iespējams. Viss, kas izskanējis plašākā publikā, tiek apspriests. Tas gan nenozīmē, ka šāds plāns piepildīsies," teica Betmens. Vairāku klubu vadības uzskata, ka šis ir vienīgais pieņemamais risinājums.

Regulārā sezona vairs netiktu turpināta, uzreiz ķeroties pie izslēgšanas spēlēm, un 24 komandu formāts nodrošinātu divas svarīgas lietas – sezonu varētu turpināt visas komandas, kas savākušas vismaz 50% no pieejamajiem punktiem, un izslēgšanas spēlēs piedalītos Monreālas "Canadiens" un Čikāgas "Blackhawks", kas var lepoties ar milzīgām fanu bāzēm, un NHL tas garantētu papildus ienākumus saspringtajā brīdī.

Šāds formāts paredzētu, ka katras konferences četras labākās komandas var izlaist pirmo kārtu (Bostonas "Bruins", Tampabejas "Lightning", Vašingtonas "Capitals" un Filadelfijas "Flyers" austrumos, Sentluisas "Blues", Kolorado "Avalanche", Lasvegasas "Golden Knights" un Edmontonas "Oilers" rietumos). Pārējās 16 komandas izspēlētu pirmo kārtu, sēriju aizvadot līdz vienas komandas divām uzvarām.

No latviešu pārstāvētajām komandām šādā formātā pie iespējas tiktu Pitsburgas "Penguins" un Kolumbusas "Blue Jackets", savukārt Bufalo "Sabres" un Otavas "Senators" atrodas pārāk zemu.

"Negribu spekulēt par to, kādas izvēles virzienā sliecamies. Analizējam jebkuru pieejamo risinājumu. Jāsaprot – ja šodien tāda iespēja pastāv, pēc nedēļas situācija var būt pavisam citāda. Varbūt būs vairāk iespēju, varbūt būs mazāk," teica Betmens. "Mana cerība un prognoze ir, ka sezonu pabeigsim, Stenlija kauss tiks pacelts. Varēsim būt priecīgi, ka fanu dēļ esam pielikuši punktu sezonai."

Izmantotie resursi:
https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl...

  -1 [+] [-]

, 2020-03-17 11:23, pirms 3 nedēļām
Formāts ir galīgi garām. Pie tam neticu ka NHl vispār kaut kas atsāksies...

     [+] [-]

, 2020-03-17 11:38, pirms 3 nedēļām
Būtu interesanti, pietrūks hokejs!
Arī jauna izspēles kārtība, CHI domāju varētu play off pielikt, liela pieredze.

  -1 [+] [-]

, 2020-03-17 11:58, pirms 3 nedēļām
Risinājums ir vienkāršs. Sarīkot līdzjutēju balsojumu internetā, un uzvarētājiem pasniegt Stenlija kausu!

  -1 [+] [-]

, 2020-03-17 12:01, pirms 3 nedēļām
Nespeju iztēloties kam ir jānotiek, lai sezona atsāktos. Vīruss pēkšņi maģiski nepazudīs tuvākajā laikā. Kas gan tāds būs pēc mēneša vai diviem, ka varēs atkal droši atsākt visu pulcēšanops baros?

  -1 [+] [-]

, 2020-03-17 12:18, pirms 3 nedēļām
Prātīga ideja! Vajadzētu pielaist arī VHL komandas un Minskas Dinamo!

     [+] [-]

, 2020-03-17 12:37, pirms 3 nedēļām
bembists rakstīja: Nespeju iztēloties kam ir jānotiek, lai sezona atsāktos. Vīruss pēkšņi maģiski nepazudīs tuvākajā laikā. Kas gan tāds būs pēc mēneša vai diviem, ka varēs atkal droši atsākt visu pulcēšanops baros?
Pēc tādas loģikas viss ir jāaptur līdz izveidos vakcīnu. Un tas ir ne ātrāk kā nakamā ziema. Un runa ir ne tikai par sportu bet tūrismu vai normālu dzīvi mūsdienu cilveka izpratnē.
Šiet gan interesantākais par tām sporta līgām, kuras sapņo atsākt sezonu maijā, jūnijā - vai tas būš skatams pasākums? Sportisti divus menešus sēdejuši mājās, 0 sagatavotības, sadarbības aizmirstas. Cik skatītājam būs interesanti skatīties PO hokeju, kurā pēc 2 periodiem džeki knapi vilks kājas jau pirmajos mačos?

     [+] [-]

, 2020-03-17 12:43, pirms 3 nedēļām
piters_kvils_5491377 rakstīja: Pēc tādas loģikas viss ir jāaptur līdz izveidos vakcīnu. Un tas ir ne ātrāk kā nakamā ziema. Un runa ir ne tikai par sportu bet tūrismu vai normālu dzīvi mūsdienu cilveka izpratnē.
Šiet gan interesantākais par tām sporta līgām, kuras sapņo atsākt sezonu maijā, jūnijā - vai tas būš skatams pasākums? Sportisti divus menešus sēdejuši mājās, 0 sagatavotības, sadarbības aizmirstas. Cik skatītājam būs interesanti skatīties PO hokeju, kurā pēc 2 periodiem džeki knapi vilks kājas jau pirmajos mačos?
NHL plāno 2 nedēļu treniņnometni pirms atsākt sezonu.