Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Kovaļčuks: "Jau atraduši komandu un manā vietā parakstījuši līgumu – tā strādā Krievijas mediji"

Kovaļčuks: "Jau atraduši komandu un manā vietā parakstījuši līgumu – tā strādā Krievijas mediji"
Iļja Kovaļčuks ar Gagarina kausu
Foto: khl.ru

Pēc Sanktpēterburgas SKA piedzīvotā zaudējuma Gagarina kausa izcīņas pusfinālā uzbrucējs Iļja Kovaļčuks atvadījās no komandas un Kontinentālās hokeja līgas, paziņojot, ka karjeru turpinās Ziemeļamerikā. Lai gan izskanējušas baumas, ka Kovaļčuks pievienosies Ņujorkas "Rangers", pats hokejists runas noliedz.

"Daudz pazīstamu cilvēku zvana, jautā, apsveic. Atbildu: tik lieliski mums Krievijā strādā mediji, ka viņi parakstījuši manu līgumu, zina tā ilgumu, atraduši komandu. Patiesībā man nav bijušas nekādas sarunas ne ar vienu komandu," sacīja Iļja Kovaļčuks. Neilgi pēc viņa atvadīšanās no Sanktpēterburgas SKA parādījās informācija, ka uzbrucējs vienojies ar Ņujorkas "Rangers", ka viņš sezonā pelnīs sešus miljonus dolāru un ka līgums tiks noslēgts uz divām vai trim sezonām.

"Protams, sportiskais rezultāts ir galvenā prioritāte komandas izvēlē. Man ir liela ģimene, un skaidrs, ka jāzina, kurp brauc. Viens bērns nodarbojas ar futbolu, otrs – ar hokeju, meita – ar vingrošanu. Vajag visu apdomāt. Taču līdz 1. jūlijam [kad vērsies brīvo aģentu tirgus – aut.] vēl ir daudz laika. Pasēdēsim, padomāsim. Galvenais, lai komandām būtu interese, un patīkami, ka šobrīd tā ir," teica Kovaļčuks, kurš šajā sezonā bija Kontinentālās hokeja līgas rezultatīvākais spēlētājs.

"Pagājušajā gadā runāju ar aģentu, un viņš tad nosauca virkni klubu, kas interesējas. Trīs no tām neiekļuva Stenlija kausa izcīņā, lai gan līdz šai sezonai spēlēja lieliski. Visiem šķita, ka mērķis ir turpat blakus, ka pietrūkst pavisam nedaudz. Nav iespējams uzminēt ar komandu. Pats galvenais – aizbraukt un pierādīt sevi. Spēlēt savā līmenī, lai komanda būtu ieinteresēta, lai varētu iejusties kolektīvā, jo tas ne vienmēr ir viegli," norādīja Kovaļčuks.

Uzbrucējs pēc 35. dzimšanas dienas atzīmēšanas kļuvis par brīvo aģentu, kurš drīkst parakstīt līgumu ar jebkuru Nacionālās hokeja līgas komandu. Līdz jubilejai tiesības uz viņu piederēja Ņūdžersijas "Devils", ar kuru Kovaļčuks iepriekš bija noslēdzis līgumu. Tas tika lauzts, lai uzbrucējs varētu atgriezties Ziemeļamerikā. Viņa mērķis ir Stenlija kauss, jo tad izdotos iekļūt trīs zeltu klubā.

Kovaļčuka noslēgtais līgums ar "Devils" bija 100 miljonu vērtībā, un viņš atzīst, ka finansiālajā ziņā došanās mājās nebija izdevīga. "100 miljonus nenopelnīju. Par ko vispār runājam? Un neko nenožēloju – visu naudu nopelnīt nedrīkst," teica Kovaļčuks. "Esmu laimīgs un varu nodarboties ar to, kas man patīk. Plus par to man maksā diezgan labi. Man nauda nekad nav bijusi pirmajā vietā, pret to attiecos viegli un mierīgi."

"Cilvēki, kuri mani pazīst, par to zina. Tie, kuri runā no malas, zīlē kafijas biezumos. Nauda man nekad nav bijusi un nebūs prioritāte. Tā mani audzināja tēvs un ģimene. Kad lauzu līgumu ar "Devils", nemaz nedomāju par to, cik nopelnīšu Krievijā un kas notiks," teica Kovaļčuks.

Izmantotie resursi:
https://www.sovsport.ru/hockey/arti...
https://www.khl.ru/news/2018/04/12/...

  -1 [+] [-]

, 2018-04-13 10:05, pirms 9 mēnešiem
nu ja pūķins tev ieber piķi konta, tad var bļaurēt pa pasauli "krim naš" un "nauda nav prioritāte". ceru ka Stenlija kauss netiks apgānīts ar šī vateņa uzvārdu. uz gagarina sūda kaut lai visu famīliju sagravē.

  +6 [+] [-]

, 2018-04-13 10:24, pirms 9 mēnešiem
Redz, fāters attieksmi pret naudu ieaudzināja, bet vienkāršu, elementāru pieklājību nespēja..

  +4 [+] [-]

, 2018-04-13 10:54, pirms 9 mēnešiem
Нельзя заработать все деньги būtu tulkojams kā NEVAR nopelnīt visu naudu nevis NEDRĪKST nopelnīt visu naudu!

  +2 [+] [-]

, 2018-04-13 10:55, pirms 9 mēnešiem
Iļjuha molodčiks! Kārtīgs vecis, pēc vārda kabatā nelien!

  +3 [+] [-]

, 2018-04-13 11:24, pirms 9 mēnešiem
antuuns rakstīja: Нельзя заработать все деньги būtu tulkojams kā NEVAR nopelnīt visu naudu nevis NEDRĪKST nopelnīt visu naudu!
bet...bet google translate teica nedrīkst nejauc prātu žurnālistiem.

  +1 [+] [-]

, 2018-04-13 12:25, pirms 9 mēnešiem
Ta strada ne tikai Krievijas mediji... Ari Latvija biezi vien no oda izpus ziloni. Ta ka Kovi vien taisniba ir. Ari Znaroks Krievija ar zurnalistiem isti "sadzivot" nevareja. Un pat allaz pret zurnalistiem korektajam Skudram reiz nervi neiztureja - komanda budjet buhatj. Ta nu vins ir...

  +3 [+] [-]

, 2018-04-13 13:40, pirms 9 mēnešiem
Ar ko tad SC labāks? Visu naudu nopelnīt nevar, viņš teica, nevis nedrīkst😁😁😁

     [+] [-]

, 2018-04-13 14:45, pirms 9 mēnešiem
KHL taču spēcīgākā līga pasaulē! Ko tad jālaižas uz kaut kādu tur Ziemeļamerikas NHL?

  -2 [+] [-]

, 2018-04-13 15:18, pirms 9 mēnešiem
neziniitis51 rakstīja: KHL taču spēcīgākā līga pasaulē! Ko tad jālaižas uz kaut kādu tur Ziemeļamerikas NHL?
bundza javinne, un bus TRIPLE GOLD CLUB

  -1 [+] [-]

, 2018-04-13 18:17, pirms 9 mēnešiem
Rangers nākošsezon būs Kovaļčuks, Tavaress un E.Karlsons. Kā minimums 2 no šiem 3, bet varbūt pat visi trīs.

  +1 [+] [-]

, 2018-04-13 19:32, pirms 9 mēnešiem
asusasus rakstīja: bundza javinne, un bus TRIPLE GOLD CLUB
Kāds Triple Gold ? Gagāriņa salātu bļoda neskaitās HAHAHA !

     [+] [-]

, 2018-04-14 21:19, pirms 9 mēnešiem
Ļoti ceru, ka viņš nepievienosies Rangeriem. Kā spēlētājs jau labs, bet komanda tiek pārbūvēta...