Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

"Canucks" svinīgā ceremonijā godina dvīņubrāļus Sedīnus

Tomass Matīss Eplers
Tomass Matīss Eplers

"Canucks" svinīgā ceremonijā godina dvīņubrāļus Sedīnus
http://www.scanpix.ee//index.php?scanpix=&search=#

Bijušos Nacionālās hokeja līgas Vankūveras “Canucks” uzbrucējus, dvīņubrāļus Sedīnus aizvadītajā naktī svinīgā ceremonijā godināja piekarot viņu kreklus pie “Rogers Arena” griestiem. Brāļi par mājām sauc Vankūveru, kur nospēlējuši 17 sezonas.

Henriks Sedīns atzina, ka karjeras sākumā bijušas reizes, kad viņš kopā ar dvīņubrāli Danielu bija domājuši par atteikšanos no NHL un došanos atpakaļ uz Zviedriju. Dvīņi tika kritizēti par sacelto jezgu drafta numuru izvēlēs, kur Vankūveras “Canucks” viņus izvēlējas pirmajā kārtā ar otro un trešo kārtas numuru. “Bija brīži, kad apsvērām iespēju padarīt savu pirmo NHL līgumu par savu pēdējo.”

“Bija reizes, kad mēs vienkārši domājām “ pietiek , atgriezīsimies atpakaļ un spēlēsim “MoDo”. Bet tas bija ļoti īss laiks, kad vakarā guļot iešāvās šī doma galvā, ka mēs varētu aiziet.”

Neskatoties uz visu, brāļi ir iemīlējuši Vankūveru un tās sauc par mājām. “Šeit izauga mūsu bērni. Cilvēki pret mums ir bijuši jauki un cienījuši mūs. Patiesībā tie mums ļoti atgādina Zviedrijas iedzīvotājus ” sacīja Daniels. “Pilsēta ir bijusi jauka pret mums, tāpēc mēs sevi saucam par vankūveriešiem.”

Viņi ir vienīgie brāļi NHL vēsturē, kuri sasnieguši 1,000 punktu robežu. Henriks ir kluba rekordists visvairāk aizvadīto spēļu skaitā 1,330, kuru laikā iekrājis 1070 (240+830) rezultativitātes punktus. Tikmēr Daniels ir uzstādījis rekordu gūtajos vārtos 393, kā arī aizvadījis 1306 spēles, sakrājot 1041 (393+648) rezultativitātes punktus.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/sedin-twin...