Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL nākamā sezona: neizslēdz sākšanos vēlāk par 1. decembri, beigšanos tikai vasarā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NHL nākamā sezona: neizslēdz sākšanos vēlāk par 1. decembri, beigšanos tikai vasarā
Elvis Merzļikins. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas vadība, domājot par nākamo sezonu, nav atteikusies no ieceres aizvadīt 82 spēles ilgu regulāro čempionātu - tā joprojām ir prioritāte. Arvien nereālāks izskatās plāns, ka sezona sāksies plānotajā 1. decembrī, tāpēc Stenlija kausa izcīņa varētu norisināties vasaras mēnešos.

NHL komisāra Gerija Betmena labā roka Bils Deilijs izteicies, ka galvenā uzmanība šobrīd tiek veltīta Stenlija kausa izcīņai - Edmontonā sapulcējušās četras spēcīgākās komandas, notiek konferenču fināli -, bet pēc tam prioritāte būs veiksmīga drafta ceremonija. Tā notiks 6. un 7. oktobrī. Viņš arī izteicās, ka iepriekš piesauktais 1. decembris kā nākamās sezonas sākuma datums pašlaik izskatās mazāk ticams nekā iepriekš.

“Mūsu uzstādījumi nav mainījušies - mēģināsim aizvadīt 82 spēļu regulāro sezonu. Redzēsim, vai tas būs iespējams. Prioritātes nav mainījušās, joprojām tēmējam uz 82 spēlēm. Skaidrs, ka nevaru šeit sēdēt un garantēt, ka tieši tā notiks, bet tas paliek mūsu mērķis,” teica Deilijs.

Viņš arī norādīja, ka nepieciešamības gadījumā NHL ir gatava nākamo sezonu noslēgt vasaras mēnešos. “Šovasar pierādījām, ka augusta vidū vienā hallē ir iespējams aizvadīt trīs spēles citu pēc citas. Tā nebija problēma. Bija cilvēki, kuri domāja, ka beigās spēlēsim ūdenī, taču tā nenotika. Ledus izturēja, kvalitāte bija laba. Līdz ar to spēlēšana vasarā nav problēma.”

Jāpiezīmē, ka 2021. gada pasaules čempionāts, kurā viena no apakšgrupām notiks Rīgā, tika pārbīdīts uz vēlāku laiku, lai dotu iespēju ierasties NHL spēlētājiem. Turnīrs norisināsies maija beigās un jūnija sākumā. Ja NHL sezona startēs vēlāk par 1. decembri un tiks aizvadīta 82 spēļu sezona, tad NHL hokejistu ierašanās šķiet visnotaļ nereāla.

Izmantotie resursi:
https://www.tsn.ca/bill-daly-nhl-ta...

     [+] [-]

, 2020-09-11 16:07, pirms 2 nedēļām
Nu nezinu, labak butu saisinajusi sezonu, lai nakotne butu, ka agrak , no Oktobra

     [+] [-]

, 2020-09-11 16:11, pirms 2 nedēļām
Būtu uzlikuši uz kādām 40 sezonas spēlēm, lai jaunie rukā un šad tad ieliktu līderus lai neaizmirstu kā hoķi jāspēlē un tad varētu atgriezties vecajā apritē.

     [+] [-]

, 2020-09-11 16:57, pirms 2 nedēļām
Maikl30 rakstīja: Nu nezinu, labak butu saisinajusi sezonu, lai nakotne butu, ka agrak , no Oktobra
Kam labāk? Komandu īpašniekiem, kuri mazāk naudu nopelnīt varēs?