Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

"Maple Leafs" ģenerālmenedžeris negrasās pēc Tavaresa pievienošanās aizmainīt zvaigznes

"Maple Leafs" ģenerālmenedžeris negrasās pēc Tavaresa pievienošanās aizmainīt zvaigznes
Džons Tavaress
Foto: The Canadian Press/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas klubam Toronto "Maple Leafs" brīvo aģentu tirgū izdevās nozvejot pašu lielāko zivi un parakstīt septiņu gadu līgumu ar Džonu Tavaresu. Tuvākajā laikā būs jāpagarina līgumi ar vairākiem jaunajiem talantiem, bet vienības ģenerālmenedžeris Kails Dubass nedomā, ka tā būs problēma.

"Mēs varam un mēs to izdarīsim," atbildot uz jautājumu, vai Toronto "Maple Leafs" pēc Džona Tavaresa pievienošanās izdosies noturēt talantīgākos spēlētājus, teica vienības ģenerālmenedžeris Kails Dubass. Ņujorkas "Islanders" bijušais kapteinis Tavaress, kurš izvēlējās kļūt par brīvo aģentu un kuru aktīvi lenca vairākas komandas, izvēlējās atgriezties dzimtajā pusē, parakstot līgumu uz septiņiem gadiem par 77 miljoniem.

Kanādas vienības situāciju sarežģītu padara tas, ka komandas lielākās zvaigznes līdz šim spēlējušas ar debitantu līgumiem jeb niecīgu atalgojumu, bet tagad viņus sagaida pamatīgs algas pielikums. Zviedrs Viljams Nīlanders kļuvis par ierobežoti brīvo aģentu, un ar viņu vienošanās jānoslēdz šovasar, kamēr Ostons Metjūzs un Mičs Mārners šādā statusā nonāks nākamajā vasarā. Sagaidāms, ka Metjūza līgums varētu pārsniegt desmit miljonus, kamēr gan Nīlanders, gan Mārners varētu tuvoties šādai robežai.

"Kad spēlētājs ir gatavs noslēgt vienošanos, it īpaši tad, ja līgums ir ilgtermiņa, mums jānosēžas pie viena galda un jāpārliecinās, ka spēlētājs saprot, kurp dodamies, kāda ir mūsu vīzija un plāni," teica Dubass, kuram gaidāmā sezona būs pirmā NHL komandas ģenerālmenedžera amatā. "Situācija varētu attīstīties mazliet lēnāk nekā cilvēki gribētu, bet gribu pārliecināties, ka spēlētāji līgumu neparaksta tikai tāpēc, ka tas būs labs algas pielikums, bet gan tāpēc, ka viņi vēlas šeit atrasties. Negribu, lai pēc pāris gadiem viņi sāktu domāt par to, vai vispār vēlas būt daļa no mūsu vīzijas un komandas."

Mārners, Metjūzs un Nīlanders bija Toronto "Maple Leafs" trīs rezultatīvākie spēlētāji aizvadītajā sezonā. 21 gadu vecais Mārners aizvadīja 82 spēles un sakrāja 69 punktus, 20 gadus vecais Metjūzs piedalījās 62 mačos un sakrāja 63 punktus, bet 22 gadus vecais Nīlanders aizvadīja 82 spēles un tika pie 61 punkta. Metjūzs tika draftēts ar pirmo numuru, Mārners – ar ceturto, bet Nīlanders – ar astoto. Tieši zviedra vārds tika piesaukts aizmainīšanas sakarā, bet komandas ģenerālmenedžeris šādu manevru noraidījis.

Izmantotie resursi:
https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl...

     [+] [-]

, 2018-07-06 07:40, pirms 8 mēnešiem
Hortona alga arī skaitās kopējā saraxtā?