Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Nīlanders: "Ģenerālmenedžeris man apsolīja: kamēr viņš būs Toronto, mani neaizmainīs"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Nīlanders: "Ģenerālmenedžeris man apsolīja: kamēr viņš būs Toronto, mani neaizmainīs"
Viljams Nīlanders. Foto: PA Pictures/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas klubam Toronto "Maple Leafs" beidzot pievienojies zviedru uzbrucējs Viljams Nīlanders, kurš bija ierobežoti brīvais aģents un nespēja vienoties par līguma nosacījumiem, vienošanos parakstot pašā pēdējā brīdī. Viņš atklāja, ka komandas ģenerālmenedžeris Kails Dubass solījis viņu nekad neaizmainīt.

Ierobežoti brīvajiem aģentiem līgums ar savu komandu jāparaksta līdz 1. decembra pēcpusdienai. Ja neizdodas panākt vienošanos, tad hokejistam jāizlaiž sezonas atlikusī daļa. Ļoti tuvu tam bija Viljams Nīlanders – neviens cits hokejists NHL vēsturē nebija nonācis līdz šim brīdim.

"Pēdējās 30 minūtes bija trakas. Līgumu parakstījām tikai 16:53, un tas bija neprāts. Nespēju noticēt. Sarunas bija ilgas un nogurdinošas, līdz nonācām līdz vietai, kas apmierināja abas puses," pauda Nīlanders. Lai drīkstētu doties laukumā, parakstītais līgums bija jāiesniedz līdz pieciem pēcpusdienā, pretējā gadījumā par spēlēšanu "Maple Leafs" kreklā būtu jāaizmirst uz gadu. Nīlanders atklāja, ka sarunu laikā ģenerālmenedžeris Kails Dubass vairākas reizes apgalvojis, ka viņa vadīšanas laikā zviedrs netiks aizmainīts.

"Nezinu, kāpēc cilvēkiem tas ir pārsteigums," sacīja Dubass. "Vairākas reizes esmu skaļi to pateicis, ka mūsu mērķis ir Nīlanderu paturēt tik ilgi, cik vien paši šeit atradīsimies. Viņš ir izcils jaunais hokejists. Nedomāju, ka mūsu mērķis ir atbrīvoties no tādiem spēlētājiem."

"Tas bija smags process, no kura daudz iemācījos," teica Nīlanders. "Negribu kam tādam iet cauri vēlreiz, bet uzskatu, ka esmu kļuvis spēcīgāks kā personība. Gribēju palikt šeit, tāpēc brīdī, kad vienojāmies, jutu atvieglojumu."

"Tā ir milzīga daļa no manas nākotnes. Gribu būt "Leafs" spēlētājs vēl ilgi jo ilgi, un nākamie seši gadi būs lieliski. Uzvilkt šo kreklu – katru reizi tā ir īpaša sajūta. Nevaru sagaidīt, kad varēšu to uzvilkt pirmo reizi šajā sezonā," pauda Nīlanders, kurš parakstīja sešu gadu līgumu 41,4 miljonu dolāru vērtībā.

Izmantotie resursi:
https://www.tsn.ca/dubas-to-nylande...

     [+] [-]

, 2018-12-04 16:46, pirms pusgada
Toronto tagat tiešām vajadzētu izcīnīt kausu tuvāko gadu laikā.

  -2 [+] [-]

, 2018-12-04 16:50, pirms pusgada
kasha rakstīja: Toronto tagat tiešām vajadzētu izcīnīt kausu tuvāko gadu laikā.
Skaties, ka Sabres neparāda īstu vēsturi un nedabū kausu..

     [+] [-]

, 2018-12-04 17:31, pirms pusgada
Nu pirmajā maiņā viņam vietas vairs nav, bet būs labs papildinātājs otrajai, kura līdz ar to arī kļūs daudz draudīgāka.
Vairākums - MacKinnon, Rantannen un Nīlanders... uff, pretiniekiem jau bikses slapjas.

     [+] [-]

, 2018-12-04 17:34, pirms pusgada
Rantannens un Makinnons citā komandā spēlē, vecīt 😃

     [+] [-]

, 2018-12-04 18:08, pirms pusgada
rihardilio rakstīja: Nu pirmajā maiņā viņam vietas vairs nav, bet būs labs papildinātājs otrajai, kura līdz ar to arī kļūs daudz draudīgāka.
Vairākums - MacKinnon, Rantannen un Nīlanders... uff, pretiniekiem jau bikses slapjas.
Nejauc divas komandas! Nīlanders ir maple leafs spēlētājs nevis avalanche. Kad uzņems formu, spēlēs viņš vienā maiņā ar Metjūzu un (iespējams ar kādu citu, bet pagaidām) Kapanenu.