Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Rietumu līdere "Blues" turpina izbraukuma sēriju, Detroitai 10. neveiksme pēc kārtas

Agris Suveizda

Rietumu līdere "Blues" turpina izbraukuma sēriju, Detroitai 10. neveiksme pēc kārtas
Džeiks Alens un Davids Perrons svin uzvaru Čikāgā. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālajā hokeja līgā uzvaru šonakt izcīnīja Vegasas "Golden Knights", Ņujorkas "Islanders", Sentluisas "Blues" un Anaheimas "Ducks".

Ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Stenlija kausa īpašniece un Rietumu konferences līdere Sentluisas "Blues, kas viesos ar 4:0 sakāva Čikāgas "Blackhawks" un vismaz punktu nopelnīja jau desmitajā izbraukuma spēlē pēc kārtas. Džeiks Alens atvairīja visus 38 metienus, bet Džeidens Švarcs guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli. Turpretī tikai vienu punktu deviņās izbraukuma spēlēs nopelnījusi Losandželosas "Kings", kas ar 2:4 piekāpās Anaheimas "Ducks". Džeks Kempbels atvairīja tikai 16 no 19 metieniem, bet mājiniekiem izcēlās Dereks Grants (2+0), Hampuss Lindholms (0+3) un Kārters Raunijs (1+1).

Jau desmito zaudējumu pēc kārtas un astoto pamatlaikā pēc kārtas piedzīvoja Detroitas "Red Wings", kas savā laukumā ar 1:4 kapitulēja Ņujorkas "Islanders". Pa diviem punktiem uzvarētāju labā nopelnīja Džordans Eberlī (2+0), Anderss Lī (1+1), Džošs Beilijs un Raiens Puloks (abiem 0+2). Savukārt Vegasas "Golden Knights" pirmajās četrās minūtēs guva divus vārtus un viesos apspēlēja Ņujorkas "Rangers" (4:1). Divi vārti Aleksam Takam.

SpēleRez
Sabres – Devils7:1
Rangers – Golden Knights1:4
Red Wings – Islanders1:4
Blackhawks – Blues0:4
Ducks – Kings4:2

Rezultatīvākie spēlētāji

VSpēlētājsKomandaSV+PPti
1.Konors MakdeividsOilers2919+3251
2.Leons DraizaitlsOilers2918+3250
3.Breds MaršānsBruins2718+2543
4.Davids PastrņāksBruins2725+1742
5.Neitans MakinnonsAvalanche2617+2542
6.Džeks AikelsSabres2817+2138
7.Džons KārlsonsCapitals288+2937
8.Patriks KeinsBlackhawks2714+1933
9.Artemijs PanarinsRangers2612+2133
10.Aleksandrs OvečkinsCapitals2820+1131

Izmantotie resursi:
Official Site of the National Hockey League |...