MHL 17/18

Sestdiena, 2. septembris — sestdiena, 5. maijs, 2018

Sacensību jaunumi
 2:4Krasnaya Armiya — Loko 
 3:1JHC Spartak — Serebryanye Lvy 
 0:2Russkie Vityazi — HK Rīga 
 1:3Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 0:3Amurskie Tigry — Taifun 
 4:2Sibirskie Snaipery — Irbis 
 0:2Stalnye Lisy — Snezhnye Barsy 
 1:2Avto — Reaktor 
 5:1Tolpar — Sputnik 
 2:1 PMSarmaty — Altai U-K 
 0:1Krasnaya Armiya — Loko 
 4:0JHC Dynamo SPb — Chaika 
 5:4SKA-1946 — Atlanty 
 4:3Krylya Sovetov — Kunlun RS Junior 
 4:1Kuznetskie Medvedi — Ladya 
 3:4Amurskie Tigry — Taifun 
 2:1Sibirskie Snaipery — Irbis 
 4:1Avto — Reaktor 
 3:4Sarmaty — Altai U-K 
 1:2 PMTyumensky Legion — Belye Medvedi 
 2:1Mamonty Yugry — Omskiye Yastreby 
 4:2JHC Spartak — Serebryanye Lvy 
 5:4JHC Dynamo SPb — Chaika 
 3:2 PMJHC Dynamo M — Almaz 
 3:2SKA-1946 — Atlanty 
 2:3 PMKrylya Sovetov — Kunlun RS Junior 
 2:3 PRusskie Vityazi — HK Rīga 
 4:2Stalnye Lisy — Snezhnye Barsy 
 11:0Tolpar — Sputnik 
 4:3Mamonty Yugry — Omskiye Yastreby 
 3:2Tyumensky Legion — Belye Medvedi 
 8:4JHC Dynamo M — Almaz 
 2:4Kuznetskie Medvedi — Irbis 
 4:2Taifun — Amurskie Tigry 
 6:1Sibirskie Snaipery — Ladya 
 6:1Stalnye Lisy — Altai U-K 
 2:3Tolpar — Reaktor 
 3:1JHC Spartak — Kunlun RS Junior 
 3:4 PSarmaty — Snezhnye Barsy 
 5:2JHC Dynamo M — Atlanty 
 1:4SKA-1946 — Chaika 
 1:0JHC Dynamo M — Loko 
 3:2 PKrylya Sovetov — Serebryanye Lvy 
 5:1Sibirskie Snaipery — Ladya 
 2:4Kuznetskie Medvedi — Irbis 
 7:1Stalnye Lisy — Altai U-K 
 1:0 PMTolpar — Reaktor 
 11:2Avto — Sputnik 
 7:1JHC Spartak — Kunlun RS Junior 
 1:0JHC Dynamo M — Loko 
 1:3JHC Kapitan — HK Rīga 
 4:0JHC Dynamo SPb — Atlanty 
 3:0Krylya Sovetov — Serebryanye Lvy 
 0:1 PMKrasnaya Armiya — Almaz 
 5:2Mamonty Yugry — Belye Medvedi 
 2:1Sarmaty — Snezhnye Barsy 
 3:1Tyumensky Legion — Omskiye Yastreby 
 5:6Taifun — Amurskie Tigry 
 5:0Avto — Sputnik 
 4:2Krasnaya Armiya — Almaz 
 4:1SKA-1946 — Chaika 
 4:2JHC Kapitan — HK Rīga 
 4:1Mamonty Yugry — Belye Medvedi 
 2:1 PMTyumensky Legion — Omskiye Yastreby 
 0:1 PAmurskie Tigry — Russkie Vityazi 
 2:0Sibirskie Snaipery — Snezhnye Barsy 
 5:3Loko — JHC Spartak 
 2:4HK Rīga — JHC Dynamo M 
 3:5Kuznetskie Medvedi — Altai U-K 
 2:3 PTaifun — JHC Kapitan 
 3:1Irbis — Avto 
 2:0Ladya — Tolpar 
 2:3 PSerebryanye Lvy — JHC Dynamo SPb 
 0:4Kunlun RS Junior — SKA-1946 
 3:1HK Rīga — JHC Dynamo M 
 5:3Amurskie Tigry — Russkie Vityazi 
 5:4Taifun — JHC Kapitan 
 5:4 PKuznetskie Medvedi — Altai U-K 
 3:2 PMOmskiye Yastreby — Stalnye Lisy 
 2:3Sibirskie Snaipery — Snezhnye Barsy 
 2:1Belye Medvedi — Sarmaty 
 4:1Ladya — Tolpar 
 4:2Loko — JHC Spartak 
 1:4Almaz — Krylya Sovetov 
 1:2 PMSerebryanye Lvy — JHC Dynamo SPb 
 3:4Kunlun RS Junior — SKA-1946 
 1:7Omskiye Yastreby — Stalnye Lisy 
 5:2Belye Medvedi — Sarmaty 
 4:2Irbis — Avto 
 1:3Chaika — Atlanty 
 5:3Reaktor — Mamonty Yugry 
 3:4 PMAlmaz — Krylya Sovetov 
 4:3Sputnik — Tyumensky Legion 
 4:1Chaika — Atlanty 
 1:3HK Rīga — Krasnaya Armiya 
 3:1Amurskie Tigry — JHC Kapitan 
 1:4Taifun — Russkie Vityazi 
 4:0Omskiye Yastreby — Sarmaty 
 3:2 PMIrbis — Tolpar 
 3:2Reaktor — Mamonty Yugry 
 4:3 PMSputnik — Tyumensky Legion 
 3:1Kunlun RS Junior — JHC Dynamo SPb 
 1:3Almaz — JHC Spartak 
 0:2Serebryanye Lvy — SKA-1946 
 1:5HK Rīga — Krasnaya Armiya 
 2:7Ladya — Avto 
 2:3 PAmurskie Tigry — JHC Kapitan 
 2:3Taifun — Russkie Vityazi 
 5:1Irbis — Tolpar 
 3:2Belye Medvedi — Stalnye Lisy 
 2:3Loko — Krylya Sovetov 
 5:3Almaz — JHC Spartak 
 2:6Serebryanye Lvy — SKA-1946 
 1:7Kunlun RS Junior — JHC Dynamo SPb 
 4:5Ladya — Avto 
 1:2Omskiye Yastreby — Sarmaty 
 3:4 PMSibirskie Snaipery — Kuznetskie Medvedi 
 3:4Belye Medvedi — Stalnye Lisy 
 2:4Sputnik — Mamonty Yugry 
 3:2 PLoko — Krylya Sovetov 
 6:2Reaktor — Tyumensky Legion 
 4:1Sibirskie Snaipery — Kuznetskie Medvedi 
 4:6Sputnik — Mamonty Yugry 
 21. sep, 18:00Reaktor — Tyumensky Legion 
 22. sep, 19:30Krylya Sovetov — HK Rīga 
 22. sep, 17:00Irbis — Mamonty Yugry 
 22. sep, 17:00Chaika — Serebryanye Lvy 
 22. sep, 17:00Krasnaya Armiya — Taifun 
 22. sep, 18:30JHC Dynamo SPb — Almaz 
 22. sep, 19:00SKA-1946 — Loko 
 22. sep, 19:00Atlanty — Kunlun RS Junior 
 22. sep, 19:00JHC Dynamo M — Amurskie Tigry 
 23. sep, 13:00Krylya Sovetov — HK Rīga 
 23. sep, 13:00Irbis — Mamonty Yugry 
 23. sep, 13:00SKA-1946 — Loko 
 23. sep, 13:00JHC Dynamo M — Amurskie Tigry 
 23. sep, 13:00Atlanty — Kunlun RS Junior 
 23. sep, 13:00JHC Dynamo SPb — Almaz 
 23. sep, 13:00Krasnaya Armiya — Taifun 
 24. sep, 13:00JHC Kapitan — Russkie Vityazi 
 24. sep, 13:00Chaika — Serebryanye Lvy 
 25. sep, 11:00Snezhnye Barsy — Omskiye Yastreby 
 25. sep, 15:00Stalnye Lisy — Reaktor 
 25. sep, 16:30Avto — Sibirskie Snaipery 
 25. sep, 18:30JHC Dynamo SPb — Loko 
 25. sep, 19:00SKA-1946 — Almaz 
 25. sep, 19:00JHC Kapitan — Russkie Vityazi 
restorāni Rīgā - saņem atlaides