Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:845, Did:0, useCase: 0

MHL oficiāli atceļ "play-off" un noslēdz sezonu

Andrejs Siliņš

MHL oficiāli atceļ "play-off" un noslēdz sezonu
HK "Rīga" galvenais treneris Raimonds Vilkoits. Foto: hcamur.ru

Krievijas Jaunatnes hokeja līga (MHL), kurā piedalās arī Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda "Rīga", ceturtdien izziņojusi, ka pieņemts lēmums koronavīrusa pandēmijas dēļ neturpināt iesākto izslēgšanas turnīru.

MHL izslēgšanas turnīrs jeb Harlamova kausa izcīņa jau bija uzsākta, taču pandēmijas dēļ aprīlī to apturēja. Līga, konsultējoties ar ekspertiem, nolēmusi, ka sezonu ievilkt vasarā nebūtu prātīgi, jo tas negatīvi ietekmētu gatavošanos nākamajai sezonai. Vietu sadalījums šajā sezonā tikšot izziņots vēlāk.

"Izstrādājām vairākas iespējas sezonas turpināšanai, nepārtraukti runājām ar komandām, kas kvalificējās astotdaļfinālam, lai saprastu viņu skatījumu. Pilnībā saprotam, ka sezonas nebeigšana apbēdina līdzjutējus, kuri grib ieraudzīt kausu savas iecienītākās komandas rokās, un spēlētājus, kuri ar katru spēli sevi vēlas apliecināt aizvien vairāk un parādīt savu meistarību," komentēja KHL viceprezidents jaunatnes hokeja attīstībā Aleksandrs Guskovs.

"Tomēr šī brīža situācija ar pandēmiju liek mums pieņemt mērus un izbeigt sezonu. Ir pārāk daudz aspektu, kas var ietekmēt sagatavošanos nepabeigtajām sērijām, kā arī jaunajai sezonai, ko plānots sākt septembrī," turpināja Guskovs. "Mums vienmēr prioritāte ir dalībnieku veselība, tāpēc aicinām ievērot visas autoritāšu rekomendācijas."

"Rīga" šajā sezonā sakrāja 76 punktus 64 mačos un pirmo reizi pēdējo piecu gadu laikā iekļuva izslēgšanas turnīrā. Tajā rīdziniekiem pirmajā kārtā pretī stājās Jaroslavļas "Loko". Raimonda Vilkoita vadītā Rīgas komanda sērijā atzina pretinieku pārākumu ar 0-3.

Izmantotie resursi:
https://mhl.khl.ru/