Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource105 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource105), Fid:589, Did:0, useCase: 0

HK “Mogo” prezidents Māris Martinsons: vēlamies uzvarēt Latvijas čempionātā un spēlēt IIHF Kontinentālajā kausā

HK “Mogo” prezidents Māris Martinsons: vēlamies uzvarēt Latvijas čempionātā un spēlēt IIHF Kontinentālajā kausā
HK "Mogo" komandas prezentācija
Foto: HK Mogo

Trešdien, 3.septembrī, Rīgā, HK “Mogo” (Hokeja klubs “Mogo”) pārstāvji iepazīstināja sabiedrību ar komandas mērķiem, treneru kolektīvu un spēlētāju sastāvu.

HK “Mogo” tika izveidots 2014.gada vasarā, lai piedalītos Latvijas čempionāta Virslīgā un jau pirmajā sezonā cīnītos par visaugstākajām vietām. HK “Mogo” izveidošanas iniciators un prezidents ir Māris Martinsons, “Moduls Rīga” valdes priekšsēdētājs, Latvijas Hokeja Federācijas valdes loceklis kopš 2010.gada, Hokeja kluba “Profs Rīga” dibinātājs, Hokeja skolas “Rīga” padomes loceklis un atbalstītājs. Komandas spēlējošais vecākais treneris ir Oļegs Sorokins, Latvijas izlases aizsargs septiņos Pasaules čempionātos un 2002.gada Soltleiksitijas Olimpiskajās spēlēs. Komandas spēlējošais menedžeris ir Elviss Želubovskis, pārstāvējis Latviju vairākos U18 un junioru Pasaules čempionātos. HK “Mogo” spēlētāju kodolu veidos vārtsargs Renārs Kazanovs, aizsargi Dmitrijs Šancovojs, Sergejs Teluškins, uzbrucēji Valērijs Fiļimonovs, Ronalds Cinks, Sergejs Durdins. HK Mogo kopā ar vēl sešiem klubiem - HS Rīga/Prizma, HK Kurbads, HK Liepāja, HASC Jūrmala, HK Zemgale/LLU un Ogre/Sāga 97 piedalīsies Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā.

Māris Martinsons: “Vairāk vai mazāk ar hokeju esmu bijis saistīts praktiski visu savu mūžu. Dibinot Hokeja klubu “Profs Rīga” un atbalstot Hokeja skolu “Rīga” lielākā uzmanība bija pievērsta bērniem un jauniešiem. Radījām vidi, kur augt un veidoties jaunajiem talantiem. HK “Mogo” ir nākamais solis, tā būs vieta, kur spēlēs pieauguši vīri un cīnīsies par Latvijas čempiona titulu. Ceru, ka šo mērķi mēs arī sasniegsim – tas ļautu mūsu komandai pārstāvēt Latviju un cīnīties IIHF Kontinentālajā kausā.”

Priecīgs par jaunu klubu Latvijas hokejā ir arī Latvijas Hokeja Federācijas prezidents Kirovs Lipmans: “Šogad Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā startēs septiņas komandas, no kurām trīs ir pavisam jaunas. Viena no tām ir HK "Mogo". Man ir liels gandarījums, ka ne tikai reģionos, bet arī Rīgā tiek veidots spēcīgs klubs ar lielām ambīcijām. Komandā ir piesaistīti spēlētāji, kuri Latvijas izlases sastāvā piedalījušies U18, U20, pieaugušo čempionātos un pat olimpiskajās spēlēs. Kā Virslīgas debitantei novēlu HK "Mogo" iemantot savu fanu uzticību un cīnīties par augstām vietām čempionātā.”

Kalendārs

Decembris 2019

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv

Meklēt hokejistu

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter