Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 0

Ķēniņam uzvara pār Punnenova un Andersona komandu, Šveicē uzvar arī Smirnovs un Smons

Rolands Eliņš

Ķēniņam uzvara pār Punnenova un Andersona komandu, Šveicē uzvar arī Smirnovs un Smons
Ronalds Ķēniņš. Foto: Lausanne HC

Vairāki Latvijas hokejisti šovakar aizvadīja spēles Šveices, Čehijas un Vācijas spēcīgākajās hokeja līgās, taču ar punktiem neizcēlās.

Šveices hokeja līgā Deniss Smirnovs un Sandis Smons palīdzēja Ženēvas "Servette" viesos ar 2:1 pārspēt Cīrihes "Lions". Smirnovs nospēlēja 12:14 minūtes un divreiz meta pa vārtiem, bet Smons spēlēja nedaudz vairāk nekā trīs minūtes.

Tikmēr "Lausanne" ar 4:3 izcīnīja uzvaru pār "Tigers". Uzvarētāju sastāvā Ronalds Ķēniņš nospēlēja gandrīz 12 minūtes un punktus neguva, taču tika pie pozitīva lietderības koeficienta plus viens. "Tigers" sastāvā Ivars Punnenovs šoreiz palika rezervē, bet Toms Andersons nelielā spēles laikā palika ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Vācijā zaudējumu cieta Riharda Bukarta pārstāvētā "Dusseldorf", kas ar 1:4 atzina "Kolner" pārākumu. Bukarts šoreiz punktus neguva, bet viņa komanda saglabā septīto vietu līgā.

Čehijas čempionātā Ralfs Freibergs palīdzēja "Zlin" ar 3:1 pārspēt "Litvinov" vienību. Freibergs bija vienīgais "Zlin" pirmajā maiņā, kurš palika bez punktiem, bet ar viņa palīdzību tika gūta trešā uzvara pēc kārtas. Savukārt Oskars Cibuļskis savainojuma dēļ nepiedalījās "Mountfield" uzvarā pār "Karlovy Vary" (3:2), bet Guntim Galviņam un "Trinec" zaudējums 1:3 viesos pret "Olomouc".

Norvēģijas līgā Maksima Ponomarenko komanda "Stjernen" ar 8:3 pārspēja Kalvja Ozola pārstāvēto "Narvik" vienību, kas kopvērtējumā atrodas tikai vienu vietu zemāk. Abi Latvijas hokejisti palika bez punktiem. Bet Krievijas VHL mačā Artūra Ozoliņa pārstāvētā Toljati "Lada" ar 1:3 piekāpās Maskavas "Zvezda". Abas komandas ir VHL pirmās grupas labāko četriniekā, "Lada" ieņemot ceturto vietu.

Francijā sauso zaudējumu piedzīvoja "Gap" ar Robertu Jekimovu un Artūru Mickeviču sastāvā, kas piekāpās Bordo vienībai. "Gap" tas bija septītais zaudējums Francijas līgā pēc kārtas. Sausais zaudējums arī Artūra Ševčenko un Rolanda Vīgnera pārstāvētajai "Mulhouse", kas ar 0:4 piekāpās līgas vicelīderei "Angers".