Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 0

Čehijas klubs koronavīrusa dēļ lauzis līgumu ar Cibuļski, komandu mainīs arī Freibergs

Rolands Eliņš

Čehijas klubs koronavīrusa dēļ lauzis līgumu ar Cibuļski, komandu mainīs arī Freibergs
Oskars Cibuļskis. Foto: Mountfield HK

Čehijas klubs „Mountfield” apstiprinājis, ka koronavīrusa pārtrauktās sezonas dēļ bijis spiests priekšlaicīgi lauzt līgumus ar vairākiem spēlētājiem. Viņu uzvārdi netiek apstiprināti, bet čehu mediji vēsta, ka to vidū ir arī latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis. Tāpat tiek vēstīts, ka savā komandā „Zlin” rindās nepaliks Ralfs Freibergs, kuram esot līguma piedāvājumi no citām komandām nākamajai sezonai.

Koronavīrusa pandēmijas dēļ priekšlaicīgi tika apturēta arī Čehijas hokeja līga, kas klubiem nozīmēja krietnus finansiālos zaudējumus. Lai arī vairums komandu nav izvēlējušās šādu risinājumu, „Mountfield” kluba vadība nenoliedza, ka līdz ar paziņojumu par sezonas pārtraukšanu pārtraukusi sadarbību ar pieciem hokejistiem, citējot Force Majeure argumentu.

„Jā, mēs lauzām līgumus ar spēlētājiem, kuri tāpat nebūtu palikuši komandā,” apstiprināja „Mountfield” līdzīpašnieks Miroslavs Šēns. „Lauzām līgumus dienā, kad tika pārtraukta sezona. Nesaku, ka esam lepni par to, bet mēs cīnāmies par izdzīvošanu. Diemžēl nav iespējams, ka tikai viena puse uzņemas visus zaudējumus. Šobrīd mēs risinām sarunas ar pārējo komandu, cenšamies panākt risinājumu, kas neradītu sliktas attiecības.”

Čehijas mediji vēsta, ka pieci atlaistie spēlētāji līdz ar to nesaņems algu par marta un aprīļa mēnešiem. Šo spēlētāju vidū ir arī Latvijas aizsargs Oskars Cibuļskis Hradecas Krāloves komandā spēlēja kopš 2017. gada un trīs sezonu laikā komandai palīdzēja ar 40 punktiem regulārajā sezonā. Šosezon viņš bija komandas otrs rezultatīvākais aizsargs.

Tikmēr „Berani Zlin” kluba vadība Čehijas medijiem norādījusi, ka līgums netiks pagarināts ar Ralfu Freibergu, Latvijas aizsargu, kurš esot atteicis sadarbības turpinājumam nākamajā sezonā, jo viņam ir labāki piedāvājumi no citiem Čehijas klubiem, to vidū tiek piesaukti „Kometa”, „Trinec”, „Mlada Boleslav”. „Tā ir taisnība, ka viņš nepagarināja līgumu, un mēs nevaram vairs paļauties uz viņa palīdzību,” apstiprināja kluba ģenerālmenedžeris Martins Hostāks.

Hostāks norādīja, ka Freibergs jau atgriezies Latvijā, tiesa, latviešu aizsargam tas izdevies pēdējā brīdī un ka viņam nācies doties ar auto caur Poliju un Lietuvu.

Freibergs Zlīnas komandā bija pavadījis trīs sezonas, visās trīs izceļoties ar rezultatīvu spēli – katrā sezonā sakrāti vismaz 23 punkti, kopumā 156 spēlēs Freibergs tika pie 73 punktiem.

Izmantotie resursi:
https://isport.blesk.cz/clanek/hoke...
https://isport.blesk.cz/clanek/hoke...

     [+] [-]

, 2020-03-19 16:29, pirms 2 nedēļām
Makmilans pametis arī Omsku!

     [+] [-]

, 2020-03-19 21:53, pirms 2 nedēļām
Kā teica pazīstams čehu specialists-
Oskars derētu, bet par dārgu
Vińu parakstījuši dēł čempionu līgas
Alga esot lielāka kā Jāgram
Bet bez darba nepaliks