Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0
Edgars Buncis. Foto: Guntis Lazdāns, LHF
5

Buncis: "Ar SPKC izrunājām jautājumus par droša čempionāta aizvadīšanu"

2021. gada pasaules čempionāta hokejā orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis ticies ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālistiem, lai pārrunātu pamatprasības pirms turnīra norises Rīgā.
Latvijas izlases kandidāti uz Volvo ledus halles ledus. Foto: LHF
20

Pavasara lielajam hokejam katram gadījumam gatavojas arī Latvijas otrā izlase

Rīgā, Volvo ledus hallē uz treniņiem šonedēļ pulcējies Latvijas hokeja izlases paplašinātais kandidātu loks. Kā sarunā ar portālu Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, tas darīts ar domu, lai vajadzības gadījumā Latvijas otrā izlase pavasarī būtu gatava palīdzēt lielajai izlasei sagatavoties pasaules čempionātam. Šobrīd nav skaidrs, kā tiks organizētas izlašu pārbaudes spēles, taču var gadīties, ka katrai no izlasēm par savu gatavību būs jārūpējas individuāli, un pārbaudes spēles ar citu valstu izlasēm varētu nebūt atļautas.
Latvijas izlase. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
32

Latvijas izlase 2021. gada PČ sāks pret Kanādu, bet grupu turnīru noslēgs pret Vāciju

Starptautiskā Hokeja Federācija (IIHF) piektdien publiskojusi Rīgā gaidāmā 2021. gada pasaules čempionāta hokejā spēļu kalendāru. Zināms, ka turnīru Latvijas valstsvienība uzsāks 21. maijā pulksten 20:15 pret pasaules vicečempioni Kanādu. Savukārt grupu turnīra pēdējā spēļu kārtā latviešiem gaidāms duelis pret principiālo pretinieci Vāciju.
Latvijas hokeja izlase 2019. gada pasaules čempionātā. Foto: AFP/Scanpix
81

IIHF Rīgas čempionātam atvēlēs līdz 14 miljoniem, par faniem lems pēdējā brīdī

Šodien notika preses konference, kurā tika runāts par 2021. gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanu Rīgā. Tika atklāts, ka Latvijas valsts papildus ieguldīs trīs miljonus eiro Olimpiskā sporta centra sagatavošanā, bet pārliecinoši lielāko izmaksu daļu uzņemsies Starptautiskā ledus hokeja federācija (IIHF).
LHF prezidents Aigars Kalvītis un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Ozoliņš/f64
116

IIHF lemj - viss 2021. gada pasaules čempionāts notiks Rīgā

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) pieņēmusi lēmumu par 2021. gada pasaules čempionātu. Gala rezultāts - Latvija organizēs visu turnīru, uzņemot 16 valstsvienības. Iepriekš organizācija lēma neorganizēt daļu turnīru Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, vēlāk spekulējot par Dāniju un Slovākiju kā iespējamām čempionāta norises vietām.
Aigars Kalvītis. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
23

Rīgā ieradīsies IIHF delegācija, lai klātienē vērtētu Rīgas gatavību organizēt PČ

“Mūsu informācijas avoti liecina, ka IIHF padome vakar bija tuvu lēmuma pieņemšanai par labu Rīgai, kā vienīgajai pasaules 2021. gada čempionāta organizatorei,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com stāsta Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.
Renē Fāzels. Foto: TASS/Scanpix
177

Fāzels lobē pasaules čempionāta rīkošanu bez Rīgas iesaistīšanas

Šajās dienās plānota Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) padomes sēde, kurā tiks lemts par 2021. gada pasaules čempionāta organizēšanas tiesībām. Kā vēsta portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija, pastāv variants, ka visas turnīra spēles varētu norisināties Slovākijā (Bratislavā), Latviju tādējādi atstājot bez iespējām iesaistīties turnīra organizēšanā.
Mārtiņš Bondars. Foto: Evija Trifanova, LETA
37

Bondars skaidro interesanto priekšlikumu PČ spēles rīkot Rēzeknē

Jau vētīts, ka Saeimas sēdē šodien izskanēja aicinājums Latvijas valdībai un Latvijas Hokeja federācijai (LHF) izskatīt iespēju pasaules čempionāta sarīkošanu Rēzeknē, kur nesen atklāta jaunā ledus halle. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com šīs iniciatīvas autors Mārtiņš Bondars šo interesanto priekšlikumu gatavs komentēt arī plašāk.
Renē Fāzels. Foto: Mikhail Metzel/TASS/Scanpix

IIHF apstiprina, ka noraidījusi Lietuvas iniciatīvu uzņemt daļu PČ

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels intervijā Krievijas ziņu aģentūrai TASS atklāja, ka runājis ar Lietuvas valsts premjerministru saistībā ar šīs valsts izrādīto iniciatīvu palīdzēt pasaules čempionāta hokejā rīkošanā, taču šo pieteikumu IIHF negatavojas izskatīt.
Rēzeknes OC ledus laukums. Foto: Ocr.lv
26

Pasaules čempionāta spēles Rēzeknē? Bondars aicina izvērtēt šādu iespēju

Saeimas sēdē šodien izskanēja aicinājums Latvijas valdībai un Latvijas Hokeja federācijai izskatīt iespēju pasaules čempionāta sarīkošanu Rēzeknē, kur nesen atklāta jaunā halle. Kā citē ziņu aģentūra LETA, šādu aicinājumu veica deputāts Mārtiņš Bondars, savā aicinājumā neņemot vērā to, ka PČ 2021 rīkošanas vietu izvēlas un apstiprina tikai IIHF.
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Foto: mk.gov.lv
38

Kariņš par PČ: ''Ir saistības, kuras varam uzņemties, un ir tādas, kuras nevaram''

Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš intervijā TV3 raidījumam ''900. sekundes'', komentējot Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) lēmumu neorganizēt 2021. gada pasaules čempionātu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, pauda, ka gadījumā, ja Latvijai tiks uzticēta visa turnīra organizēšana, būs jārunā, kurš segs papildus izdevumus.
Renē Fāzels. Foto: Robert Hradil/RvS.Media/SIPA/Scanpix
94

Rīga, Herninga un Bratislava - IIHF citas kandidatūras PČ organizēšanai neizskatīs

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) padome lēmusi, ka nekādi jauni varianti netiks izskatīti. Uz 2021. gada pasaules čempionāta organizēšanu turpinās pretendēt Rīga, Herninga un Bratislava, vēsta portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.
Kirovs Lipmans ierodas uz pasākumu "Latvijas Gada balva sportā 2019". Foto: Romāns Kokšarovs, F64
26

Lipmans: "PČ baltkrievu daļu vajag atdot Dānijai vai Slovākijai"

Latvijas Hokeja federācijas bijušais prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar krievu mediju pauž viedokli, ka nebūtu pareizi visu pasaules čempionātu aizvadīt mūsu valstī.
Aigars Kalvītis, Renē Fāzels, Viesturs Koziols. Foto: IIHF / lhf.lv
75

Oficiāli: 2021. gada hokeja pasaules čempionāts nenotiks Baltkrievijā

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) padomes sapulcē šodien tika nolemts, ka 2021. gada pasaules čempionāts nenotiks Baltkrievijā. Lēmums pamatots ar drošības apsvērumiem, kas ir ārpus IIHF kontroles. Patlaban nav zināms, kur šis turnīrs risināsies.
LHF prezidents Aigars Kalvītis un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Ozoliņš/f64
72

Ārlietu komisija pauž atbalstu Latvijas gatavībai PČ organizēt tikai Rīgā

Saeimas Ārlietu komisija pirmdien, 18.janvārī, pieņēma paziņojumu par šī gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem norisi, neatbalstot tā rīkošanu Baltkrievijā un paužot atbalstu Latvijas gatavībai to organizēt Rīgā, informēja komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols.
Renē Fāzels. Foto: Robert Hradil/RvS.Media/SIPA/Scanpix
15

Šveices laikraksts: IIHF pirmdien lems par PČ atņemšanu Baltkrievijai

Šveices laikraksts "Watson" vēsta, ka pirmdien Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) padomes sēdē tiks paziņots par to, ka 2021. gada Pasaules čempionāts Baltkrievijā nenotiks. Sēde attālinātā formātā notiks pulksten 17:00 pēc Latvijas laika.
Renē Fāzels. Foto: Aleksandrs Krjažovs, rsport.ria.ru
31

Fāzels: "Tuvākajās piecās dienās mēs pieņemsim gala lēmumu par PČ"

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels sarunā ar krievu mediju atklāj, ka tuvākajās dienās tiks pieņemts gala lēmums par 2021. gada pasaules čempionāta norises vietu.
Kalervo Kummola 2011. gada 16. maijā Helsinkos pēc Somijas uzvaras pasaules čempionātā. Foto: Reuters/Scanpix
16

IIHF arvien vairāk sliecas nerīkot PČ Minskā, vienkāršākais risinājums – spēlēt tikai Latvijā

Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) viceprezidents Kalervo Kummola sarunā ar Somijas sabiedrisko mediju Yle atklājis, ka federācija aizvadīja padomes sēdi pēc prezidenta Renē Fāzela vizītes Baltkrievijā un ka pasaules čempionāta atņemšana Baltkrievijai šķiet arvien reālāka.
Sandris Riekstiņš. Foto: LFF
22

Riekstiņš: "Jāpauž skaidra nostāja, ka Latvija nerīkos čempionātu kopā ar diktatoru"

Latvijas Republikas Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš paudis pārliecību, ka Latvija nedrīkst kopā ar Baltkrieviju rīkot 2021. gada pasaules čempionātu hokejā. Pēc viņa domām, premjerministram Krišjānim Kariņam skaidri jāpauž nostāja, ka Latvija nerīkos turnīru kopā ar diktatoru.
Uldis Opits. Foto: LHF

88 gadu vecumā miris Uldis Opits - sieviešu un veterānu hokeja Latvijā aizsācējs

88 gadu vecumā aizsaulē devies Latvijas hokeja vecmeistars Uldis Opits, pavēstījusi Latvijas Hokeja federācija.