Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0
Renē Fāzels. Foto: AP/Scanpix
31

IIHF apstiprina, ka Latvijas vēstules dēļ izvērtēs PČ 2021 rīkošanas riskus Minskā

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) savā mājaslapā paziņojusi, ka izveidota īpašu Ekspertu komisija, kas izvērtēs PČ 2021 rīkošanas iespējas Minskā un Rīgā un pēc tam novembrī sniegs ziņojumu IIHF padomei. Federācijas mājaslapā kritika gan izteikta Latvijas valdībai par aicinājumu mainīt PČ norises vietu, nevis Baltkrievijas valdībai par tās valstī notiekošo.
LHF prezidents Aigars Kalvītis un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Ozoliņš/f64
12

Eiropas Parlaments pieņem rezolūciju, aicinot atteikties no PČ rīkošanas Baltkrievijā

Eiropas Parlaments šodien ar 574 balsīm par pieņēmis rezolūciju par sankciju ieviešanu pret Baltkrieviju un tās prezidentu Aleksandru Lukašenko. Ziņojumā ietverts arī aicinājums atteikties no 2021. gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanas Baltkrievijā.
Kārlis Zirnis.  Foto: LHF.lv
5

Latvijas U20 izlase paliek bez pasaules čempionāta - IIHF atceļ vairākus turnīrus

IIHF pieņēmusi lēmumu atcelt visus U20 pasaules čempionātus, izņemot Elites divīziju. Latvijas U20 izlasei decembra vidū vajadzēja doties uz Dāniju un piedalīties pirmās divīzijas A grupā.
Dmitrijs Baskovs. Foto: Staņislavs Koršunovs, sport.tutby.net
22

Baskovs: "Mēs šobrīd neizskatām iespēju PČ 2021. gadā rīkot atsevišķi"

Baltkrievijas hokeja federācijas priekšsēdētājs Dmitrijs Baskovs atklāja, ka Baltkrievija šobrīd neizskatot plānu IIHF 2021. gada pasaules čempionātu hokejā Latvijas puses atteikšanās gadījumā uzņemt vienatnē, ziņo Baltkrievijas nacionālā ziņu aģentūra "BELTA".
LHF vadība - Aigars Kalvītis. un Viesturs Koziols. Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64
125

Latvijas valdība informē IIHF, ka atteiksies no PČ2021 rīkošanas, ja tas notiks arī Minskā

Latvijas valdība brīdina, ka no pasaules čempionāta hokejā rīkošanas Rīgā atteiksies, ja tas notiks arī Minskā, bet Latvijas Hokeja federācija aicina nesaistīt politiku ar sportu, vēstīts raidījumā "Nekā personīga".
Vladislavs Tretjaks. Foto: Aleksejs Kudenko, rsport.ria.ru
16

Tretjaks: "Krievija gatava uzņemt PČ, ja to pārcels no vienas vai otras valsts"

Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks norāda, ka orientējas uz 2021. gada pasaules čempionātu Baltkrievijā un Latvijā. Ja to pārcels no vienas vai otras valsts, tad Krievija ir gatava uzņemt.
Baltkrievijas premjerministrs Romāns Golovčenko. Foto: Sputnik/Scanpix
125

Baltkrievijas premjers: "Baltkrievija arī viena var sarīkot pasaules čempionātu"

Baltkrievijas premjerministrs Romāns Golovčenko šodien izteicies, ka Baltkrievijai esot pietiekami daudz resursu, lai tā pati saviem spēkiem vienatnē spētu sarīkot 2021. gada Pasaules čempionātu hokejā, vēsta Baltkrievijas valdības preses dienests.
Foto: LoboStudioHamburg / pixabay.com
6

Izveidota platforma, kas ļaus aizsargāt sportistus no nozākāšanas internetā

Uzņēmums "Sportradar Integrity Services" izveidojis atbalsta tīklu sporta organizācijām, kas ļaus aizsargāt profesionālus atlētus no nozākāšanas sociālajos tīklos.
Andrejs Nazarovs. Foto: HC Neftekhimik
10

Nazarovs: "Sanāk, ka Latvija grib kaimiņam nozagt pasaules čempionātu"

Krievijas hokeja treneris Andrejs Nazarovs izsaka bažas par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Minskas "Dinamo" dalību jaunajā sezonā, kā arī komentē Latvijas pausto vēlmi atteikties no pasaules čempionāta otras rīkotājvalsts Baltkrievijas.
Renē Fāzels. Foto: SIPA/Scanpix
128

IIHF galvenais mērķis joprojām ir 2021. gada PČ rīkošana Minskā un Rīgā

Latvijas Hokeja federācija savā mājaslapā publicējusi Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) paziņojumu par 2021. gada pasaules čempionāta norisi. IIHF savā mājaslapā pagaidām šādu paziņojumu nav ievietojusi.