Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Mārtiņš Bondars. Foto: Evija Trifanova, LETA
37

Bondars skaidro interesanto priekšlikumu PČ spēles rīkot Rēzeknē

Jau vētīts, ka Saeimas sēdē šodien izskanēja aicinājums Latvijas valdībai un Latvijas Hokeja federācijai (LHF) izskatīt iespēju pasaules čempionāta sarīkošanu Rēzeknē, kur nesen atklāta jaunā ledus halle. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com šīs iniciatīvas autors Mārtiņš Bondars šo interesanto priekšlikumu gatavs komentēt arī plašāk.
Renē Fāzels. Foto: Mikhail Metzel/TASS/Scanpix

IIHF apstiprina, ka noraidījusi Lietuvas iniciatīvu uzņemt daļu PČ

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels intervijā Krievijas ziņu aģentūrai TASS atklāja, ka runājis ar Lietuvas valsts premjerministru saistībā ar šīs valsts izrādīto iniciatīvu palīdzēt pasaules čempionāta hokejā rīkošanā, taču šo pieteikumu IIHF negatavojas izskatīt.
Rēzeknes OC ledus laukums. Foto: Ocr.lv
26

Pasaules čempionāta spēles Rēzeknē? Bondars aicina izvērtēt šādu iespēju

Saeimas sēdē šodien izskanēja aicinājums Latvijas valdībai un Latvijas Hokeja federācijai izskatīt iespēju pasaules čempionāta sarīkošanu Rēzeknē, kur nesen atklāta jaunā halle. Kā citē ziņu aģentūra LETA, šādu aicinājumu veica deputāts Mārtiņš Bondars, savā aicinājumā neņemot vērā to, ka PČ 2021 rīkošanas vietu izvēlas un apstiprina tikai IIHF.
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Foto: mk.gov.lv
38

Kariņš par PČ: ''Ir saistības, kuras varam uzņemties, un ir tādas, kuras nevaram''

Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš intervijā TV3 raidījumam ''900. sekundes'', komentējot Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) lēmumu neorganizēt 2021. gada pasaules čempionātu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, pauda, ka gadījumā, ja Latvijai tiks uzticēta visa turnīra organizēšana, būs jārunā, kurš segs papildus izdevumus.
Renē Fāzels. Foto: Robert Hradil/RvS.Media/SIPA/Scanpix
94

Rīga, Herninga un Bratislava - IIHF citas kandidatūras PČ organizēšanai neizskatīs

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) padome lēmusi, ka nekādi jauni varianti netiks izskatīti. Uz 2021. gada pasaules čempionāta organizēšanu turpinās pretendēt Rīga, Herninga un Bratislava, vēsta portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.
Kirovs Lipmans ierodas uz pasākumu "Latvijas Gada balva sportā 2019". Foto: Romāns Kokšarovs, F64
26

Lipmans: "PČ baltkrievu daļu vajag atdot Dānijai vai Slovākijai"

Latvijas Hokeja federācijas bijušais prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar krievu mediju pauž viedokli, ka nebūtu pareizi visu pasaules čempionātu aizvadīt mūsu valstī.
Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Gertsons, F64
7

Koziols: "Vēlamies Rīgā organizēt un redzēt arī cīņas par medaļām"

“Bija grūti iedomāties, ka Starptautiskās Hokeja federācijas padomes lēmums varētu būt citādāks,” pēc šodien pieņemtā lēmuma atsaukt Baltkrieviju no 2021. gada pasaules čempionāta rīkošanas tiesībām, sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauda Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.
Aigars Kalvītis, Renē Fāzels, Viesturs Koziols. Foto: IIHF / lhf.lv
75

Oficiāli: 2021. gada hokeja pasaules čempionāts nenotiks Baltkrievijā

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) padomes sapulcē šodien tika nolemts, ka 2021. gada pasaules čempionāts nenotiks Baltkrievijā. Lēmums pamatots ar drošības apsvērumiem, kas ir ārpus IIHF kontroles. Patlaban nav zināms, kur šis turnīrs risināsies.
LHF prezidents Aigars Kalvītis un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Ozoliņš/f64
72

Ārlietu komisija pauž atbalstu Latvijas gatavībai PČ organizēt tikai Rīgā

Saeimas Ārlietu komisija pirmdien, 18.janvārī, pieņēma paziņojumu par šī gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem norisi, neatbalstot tā rīkošanu Baltkrievijā un paužot atbalstu Latvijas gatavībai to organizēt Rīgā, informēja komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols.
Renē Fāzels. Foto: Robert Hradil/RvS.Media/SIPA/Scanpix
15

Šveices laikraksts: IIHF pirmdien lems par PČ atņemšanu Baltkrievijai

Šveices laikraksts "Watson" vēsta, ka pirmdien Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) padomes sēdē tiks paziņots par to, ka 2021. gada Pasaules čempionāts Baltkrievijā nenotiks. Sēde attālinātā formātā notiks pulksten 17:00 pēc Latvijas laika.