Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Latvijas U18 uzbrucējs par rupjību mača beigās saņem vienas spēles diskvalifikāciju

Latvijas U18 uzbrucējs par rupjību mača beigās saņem vienas spēles diskvalifikāciju

Rūdolfs Builis
Foto: Andrea Cardin/HHOF-IIHF Images

Pasaules U-18 hokeja čempionāts 2017

Uz vienu spēli diskvalificēts Latvijas U18 hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Builis, kurš būs spiests izlaist pirmo pārspēli par vietu elites divīzijā pret Baltkrieviju.

Grupu turnīra pēdējā un izšķirošajā spēlē pret Slovākiju Latvijas izlase zaudēja ar 0:4, kas lika samierināties ar pēdējo vietu grupā. Pēc tam, kad Slovākijas izlase jau bija panākusi trīs vārtu pārsvaru un praktiski nokārtojusi uzvaru, Rūdolfs Builis no "SK Rīga 18" vienības veica trīs noteikumu pārkāpumus, kopumā nopelnot 39 soda minūtes (divu minūšu sods, 2+10 un 5+20).

Buiļa pēdējais pārkāpums bija nevajadzīgs un rupjš. 70 sekundes pirms spēles beigām, kad Slovākija bija vadībā 4:0, viņš pretinieku zonā ietriecās slovāku uzbrucējā, trāpot ar elkoni pa seju un atstājot pretinieku saļimušu uz ledus.

Kā vēstīts IIHF paziņojumā, tieši šo epizodi sacensību rīkotāji atsevišķi izskatījuši pēc spēles un nolēmuši, ka Builim nepieciešams papildu sods. Viņam piespriesta vienas spēles diskvalifikācija, kas liks izlaist pirmo spēli pret Baltkrieviju. Šī spēle paredzēt rīt 12:30 pēc Latvijas laika.

Pārspēles pret Baltkrievijas izlasi noteiks, kura komanda paliks elites divīzijā arī nākamgad, bet kura dosies uz pirmo divīziju. Uzvarētājs tiks noteikts sērijā līdz divām uzvarām, un Builis varēs atgriezties laukumā otrajā spēlē.

Builis ar 39 soda minūtēm bija grupu turnīra rupjākais spēlētājs, tikai vienam citam spēlētājam - kanādietim Maksīmam Komtuā - bija vairāk par 20 soda minūtēm. Četrās grupu turnīra spēlēs Builis punktus neguva, viņa +/- koeficients mīnus divi.

Izmantotie resursi:
builis suspended - 2017 IIHF Ice Hockey U18...

     [+] [-]

, 2017-04-19 18:48, pirms gada
Lietderības koeficents tīri ok

     [+] [-]

, 2017-04-19 18:52, pirms gada
To jau ari vareja gaidit. Bet nu pats vainigs, jo noraidijums un tam sekojosais sods tiesam bija ne tikai nevajadzigs, bet ari stulbs, teiksim ka ir.

     [+] [-]

, 2017-04-19 21:00, pirms gada
Nu... vismaz vienam no visas komandas nav bijis vienalga.

     [+] [-]

, 2017-04-20 06:29, pirms gada
Cirvis pilnīgs

Tev jābūt autorizētam,