Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Koziols: "Mežaparkā izlases hokejisti izvingrojās un dabūja pozitīvisma poti"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Koziols: "Mežaparkā izlases hokejisti izvingrojās un dabūja pozitīvisma poti"
Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Gertsons/F64

Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols atklāj, ka Rīgā aizvadīts sausais treniņš, kur piedalījās izlases spēlētāji, puiši bija priecīgi par šādu iespēju, lasāms laikrakstā "Latvijas Avīze".

Kā jau ziņots, Latvijā par sportu atbildīgā Izglītības un zinātnes ministrija, saskaņojot ar Veselības ministriju, šonedēļ publiskoja jaunākos spēles noteikumus par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija.

Jaunās iespējas izmanto arī Latvijas izlases hokejisti, aizvadot sausos treniņus Mežaparkā. Fiziskās sagatavotības trenera Ērika Visocka vadībā pirmais treniņš risinājās ceturtdien, ievērojot attiecīgos noteikumus - ārpus telpām, divu metru distance, ne vairāk kā 25 cilvēki, dezinfekcijas līdzekļu lietošana un tā tālāk. 19 hokejistu darbošanos vēroja arī valsts izlases galvenā trenera Boba Hārtlija asistenti Valērijs Kuļibaba un Artis Ābols.

"Visi izvingrojās un dabūja pozitīvisma poti, puiši mājās devās nosvīduši un laimīgi," informē Viesturs Koziols.

Šajos treniņos dalība ir brīvprātīga, taču LHF ģenerālsekretārs pieļauj, ka turpinājumā dalībnieku skaits varētu pieaugt. Tādā gadījumā tiks veidotas divas grupas, jo nedrīkst pārsniegt 25 cilvēku limitu. "Mežaparks ir liels, tur vietas visiem pietiks," norāda vadošais funkcionārs. Šonedēļ un nākamnedēļ kopumā tiek plānotas 10 nodarbības, bet lielas intereses gadījumā sausie treniņi varētu turpināties arī pēc tam. Ledus treniņi tuvākajā laikā nav iecerēti.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Latvijas Avīze", Gints Narogs

     [+] [-]

, 2020-05-15 21:14, pirms 2 nedēļām
Vajag apreģeļitsja! Mūsu čaļi kapā Šveicē un vakar smagā cīņā vinnēja somus. Kuri Mežaparkā? Team-2?

     [+] [-]

, 2020-05-16 09:49, pirms 2 nedēļām
Gin4a , 2020-05-15 21:14, vakar
Vajag apreģeļitsja! Mūsu čaļi kapā Šveicē un vakar smagā cīņā vinnēja somus. Kuri Mežaparkā? Team-2?
Komentārs:

Patiešām, daudz neskaidrību-
Viena versija, ka vakar bullīšos vinnēja somus ar 7-6, (iihf versija), otra versija, ka zaudēja bullīšos 2-3 (sportacentrs, Hokeja diēta) , tagad vēl Kazjola versija, ka puiši sasvīduši jońo pa Mežaparku.... un uz ledus kāpt tuvākajā laikā neplāno