Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Sieviešu izlase turnīru Dienvidkorejā noslēdz 3. vietā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sieviešu izlase turnīru Dienvidkorejā noslēdz 3. vietā
Latvijas sieviešu izlase. Foto: LHF

Ar neveiksmi “Olympic Legacy Cup” turnīru pirmdien noslēdza Latvijas nacionālā sieviešu hokeja valstsvienība. Aizvadītajā spēlē Mika Goluboviča vadītā Latvijas valstsvienība ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Ungārijas izlasei.

Ar vārtu guvumiem Latvijas komandas labā izcēlās Ieva Pētersone un Kitija Voitkeviča. Līdz ar to Latvijas izlasei “Olympic Legacy Cup” turnīrs ir noslēdzies, jo abās spēlēs latvietes piedzīvoja zaudējumus. Trešo spēli turnīrā un cīņā par pirmo vietu tiksies Ungārija un Dienvidkoreja. Atgādināsim, ka Latvijas dāmu komanda turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 1:2 piekāpās Dienvidkorejai.

Atgādināsim, ka Latvijas vīriešu izlase “Olympic Legacy Cup” turnīrā izcīnīja augsto otro vietu. Latvijas komanda ar 6:2 uzveica Koreju, ar 6:3 apspēlēja Japānu, bet trešajā cīņā ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Kazahstānai.

Latvijas sieviešu izlases sastāvs

Vārtsardzes: Kristiāna Apsīte (Laima), Guna Estere Gailīte (L&L/JLSS).
Aizsardzes: Aija Apsīte, Beāte Žagare, Olita Liepiņa, Alīna Šardina (visas "Laima"), Anna Kubliņa, Elīza Platā (abas "Pārdaugava"/"Lauvas").
Uzbrucējas: Ilona Ābola, Ivita Krūmiņa, Kitija Voitkeviča, Karīna Šilajāne, Zane Kronberga, Estere Lismente (visas "Laima"), Jūlija Mihejenko, Māra Trēziņa, Ieva Pētersone (visas "Pārdaugava"/"Lauvas"), Karīna Aņisimova ("Odense", Dānija).

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/6196/latv...