Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Video: Hārtlijs runā latviski, Koziols sola bārdas skuvekļus

Latvijas hokeja izlase šodien Volvo hallē aizvadīja pirmo treniņu tās jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā. Preses konferencē pēc nodarbības uz ledus piedalījās ne tikai viņš, bet arī Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Vērtējums: +12
1 2 39 komentāri

     [+] [-]

, 2017-02-09 10:46, pirms gada
Ja savācam visus labākos vai teju visus ar dažiem izņēmumiem, tad būs labi!

 +18 [+] [-]

, 2017-02-09 10:49, pirms gada
Ļoti sakarīgs treneris. Ar lielu interesi sekošu līdzi.

  +6 [+] [-]

, 2017-02-09 10:53, pirms gada
Jābūt labi!!!

  +3 [+] [-]

, 2017-02-09 11:13, pirms gada
vadība nomainījusies, treneru kolektiivs nomainiijies, nu ko, jācer beidzot ka sasniegsim kautko vairaak vai vismaz tuvu tam.
savaadaak taas 11.-14. vietas katru gadu jau apnikusas.
Protams, var jau sajuusminaaties un priecaaties par taadu treneri, bet LAIKS RĀDĪS.
Ļoti ļoti ceru ka būs labāk. Jābūt

  +5 [+] [-]

, 2017-02-09 11:19, pirms gada
Spēlētājiem būs respekts pret treneri. Tas nozīmē, ka jābūt arī disciplīnai un pašadevei. Un tad arī jābūt rezultātam. Vidusmēra komandai šie faktori ir galvenie.

     [+] [-]

, 2017-02-09 11:21, pirms gada
Šķiet, ka izcils treneris - bija lielākā (vienīgā?) problēma izlasei. Mums ir labi vārtsargi, lieliski aizsargi (vismaz 5), pāris uzbrucēju trijnieku, kas spēj radīt momentus. Ja būs arī veiksme, bez kuras sportā neko nesasniegt, ja būs Dieva palīdzība un smags darbs treniņos, ticu, ka spējam sasniegt lielas lietas jau pavisam drīz! Līdzjutēji ir ar Jums, puikas! Lai veicas!

  +1 [+] [-]

, 2017-02-09 11:25, pirms gada
Protams, jāatcerās arī tas, ka nejau jaunaa vadiiba vai jaunais treneris ies laukumā spēlēt, bet gan paši spēlētāji

  +6 [+] [-]

, 2017-02-09 11:32, pirms gada
Pagaidām izskatās, ka lietas iet pareizajā virzienā un jācer, ka tā arī būs PČ! Varu tikai novēlēt veiksmi un lai izdodas gan čaļiem, gan Bobam &co gaidāmajā čempī!
Slēpts komentārs: kepka96

  +3 [+] [-]

, 2017-02-09 11:54, pirms gada
Calvin rakstīja: Šķiet, ka izcils treneris - bija lielākā (vienīgā?) problēma izlasei. Mums ir labi vārtsargi, lieliski aizsargi (vismaz 5), pāris uzbrucēju trijnieku, kas spēj radīt momentus. Ja būs arī veiksme, bez kuras sportā neko nesasniegt, ja būs Dieva palīdzība un smags darbs treniņos, ticu, ka spējam sasniegt lielas lietas jau pavisam drīz! Līdzjutēji ir ar Jums, puikas! Lai veicas!
Nezinu vai lielākā, bet vienīgā problēma tā pavisam noteikti nu nebija. Viss sākās jau saknē ar federācijas darbu, kad spēlētājiem bija jāuztraucas par dažādām blakus lietām ārpus hokeja, kā, piemēram, kur lenti dabūt. Un par tiem lieliskajiem aizsargiem arī diskutabls jautājums. Olimpiskajā kvalifikācijā Kulda un Bārtulis nepārliecinoši izskatījās. Daudz darba priekšā Hārtlijam un necerēsim uz augstiem rezultātiem jau šajā pavasarī, bet prieks, ka federācija ir sākusi darboties pareizajā virzienā un ir redzams, ka viss tiek darīts ar lielāku profesionalitāti.

  -1 [+] [-]

, 2017-02-09 11:55, pirms gada
Viss ir ļoti skaisti un labi. Bet.. Visas runas par izlases būvēšanu, vārda veidošanu utt. ir dīvaini dzirdēt no Hārtlija, ņemot vērā to, ka viņš pats vēlējās līgumu, kas ļauj viņam pamest Latvijas izlasi, saņemot labāku piedāvājumu. Pagaidām, visi treneri sākotnēji ir runājuši ļoti līdzīgi. Pēc pirmās spēles varēs spriest ko vairāk..

  -1 [+] [-]

, 2017-02-09 11:58, pirms gada
Calvin rakstīja: Šķiet, ka izcils treneris - bija lielākā (vienīgā?) problēma izlasei. Mums ir labi vārtsargi, lieliski aizsargi (vismaz 5), pāris uzbrucēju trijnieku, kas spēj radīt momentus. Ja būs arī veiksme, bez kuras sportā neko nesasniegt, ja būs Dieva palīdzība un smags darbs treniņos, ticu, ka spējam sasniegt lielas lietas jau pavisam drīz! Līdzjutēji ir ar Jums, puikas! Lai veicas!
Kā tad ar bēdīgo fiziskās sagatavotības trūkumu? Tas ir redzams gan pavasarī, gan arī OS kvalifikācijā. Nu nevelkam mēs līdzi citām izlasēm jau fiziski, nemaz nerunājot par meistarību. Tur gan izlases ziņā grūti ko mainīt, jo pirms čempionāta pēc sezonas fizisko uzdzīt ir grūti. Tādā ziņā būtu jau labi, ja izlases kodolu veidotu ap Dinamo, un attiecīgi Dinamo piesaistot labus speciālistus, kas spētu izveidot labu fizisko bāzi.
Bet ..ņemot vērā to, kurā līgā spēlē Dinamo..ap to veidot izlases kodolu būtu muļķīgi. Jebkurā brīdī gan Dinamo budžets var izbeigties, gluži tāpat kā arī KHL var sabrukt.

  +2 [+] [-]

, 2017-02-09 12:07, pirms gada
als rakstīja: Pagaidām izskatās, ka lietas iet pareizajā virzienā un jācer, ka tā arī būs PČ! Varu tikai novēlēt veiksmi un lai izdodas gan čaļiem, gan Bobam &co gaidāmajā čempī!
Ja iztiks tās pāris maija nedēļas bez sīvā, tad būs labi.

 +10 [+] [-]

, 2017-02-09 12:09, pirms gada
WreckLV rakstīja: Kā tad ar bēdīgo fiziskās sagatavotības trūkumu? Tas ir redzams gan pavasarī, gan arī OS kvalifikācijā. Nu nevelkam mēs līdzi citām izlasēm jau fiziski, nemaz nerunājot par meistarību. Tur gan izlases ziņā grūti ko mainīt, jo pirms čempionāta pēc sezonas fizisko uzdzīt ir grūti. Tādā ziņā būtu jau labi, ja izlases kodolu veidotu ap Dinamo, un attiecīgi Dinamo piesaistot labus speciālistus, kas spētu izveidot labu fizisko bāzi.
Bet ..ņemot vērā to, kurā līgā spēlē Dinamo..ap to veidot izlases kodolu būtu muļķīgi. Jebkurā brīdī gan Dinamo budžets var izbeigties, gluži tāpat kā arī KHL var sabrukt.
Ej ieskrieties ar savu Dinamo Izlase ir jāveido ap izlasi, nevis kaut kādiem dinamo. Viņi PČ laikā ieballē un viss fiziskās sagatavotības pasākums, tiek atmests 3 nedēļas atpakaļ, tā esot teicis Klucis.
Pirms PČ grūti fizuhu dabūt, izlasei kura gatavošanos sāk, kā minimums pusotru mēnesi pirms PČ ? Kā var vienā komentā tik daudz stulbību sadrukāt?

     [+] [-]

, 2017-02-09 12:11, pirms gada
kepka96 rakstīja: Nekas te nebūs, nopērs ka lemberdzēnus pavasarī #2no10
Nu labi, kepkām būs kārtējais iemesls Aldarīti ielakt
Ar katru dienu Tu pierādi kāds pamuļķis Tu esi. Atrādies tač pie psihologa, lai vari tikt tam pāri, ko Aivariņš Tev tik sāpīgu ir nodarijis!
Slēpts komentārs: flipsider

 +10 [+] [-]

, 2017-02-09 12:33, pirms gada
flipsider rakstīja: Viens traki dīvains indivīds.

Ja cilvēks par sevi tā raksta, tad nevar nepiekrist
Nesaprotam ir mazohistiskā vēlme, veidot uzlasi ap vienu klubu, sevišķi zinot, ka šajā sezonā, tas klubs ir ticis izpucēts ne tikai katrā krievu sādžā, kur spēra kāju, bet pagūlies pat zem ķīniešiem.

  +1 [+] [-]

, 2017-02-09 12:36, pirms gada
No jaunās vadības sagaidu to, ko lipmans nebija spējīgs izdarīt... dot trenerim iespēju un laiku. Nejau treneris pāris treniņu laikā mūs par Kanādas izlasi pārvērtīs.

  -3 [+] [-]

, 2017-02-09 12:37, pirms gada
Banss rakstīja: Nesaprotam ir mazohistiskā vēlme, veidot uzlasi ap vienu klubu, sevišķi zinot, ka šajā sezonā, tas klubs ir ticis izpucēts ne tikai katrā krievu sādžā, kur spēra kāju, bet pagūlies pat zem ķīniešiem.
Klauniem jau nedalec, un arī nedaleks, ka, lai veidotu bāzes klubu, būtu jāmaina viss klubā. Nevienā brīdī neteicu, ka pašreizējas Dinamo ir jāpataisa par izlases bāzi, neko tajā nemainot. Bet atsaldeņiem, kas prot tikai dir!t un ar šaurajām pierītēm lietas plašāk skatīt neprot, tas ir grūti saprotams.

  +5 [+] [-]

, 2017-02-09 12:40, pirms gada
doksnomarsa rakstīja: No jaunās vadības sagaidu to, ko lipmans nebija spējīgs izdarīt... dot trenerim iespēju un laiku. Nejau treneris pāris treniņu laikā mūs par Kanādas izlasi pārvērtīs.
Līgums ir uz vienu gadu. Grūti tur saredzēt ilgtermiņa sadarbību, jo ir divi varianti - ja izlase startēs labi, tad Hārtlijs vissticamāk pazudīs ar galiem, jo saņems labāku piedāvājumu. Otrs.. izlase startē švaki, un tad mums ir iespējas paturēt Hārtliju, līdz izlase sāk spēlēt, un tad Hārtlijs saņem labāku piedāvājumu. Bezcers. Nav mums ilgtermiņa plāna. Un problēma jāmeklē saknē, ne lielajā izlasē.

  +3 [+] [-]

, 2017-02-09 12:46, pirms gada
WreckLV rakstīja: Klauniem jau nedalec, un arī nedaleks, ka, lai veidotu bāzes klubu, būtu jāmaina viss klubā. Nevienā brīdī neteicu, ka pašreizējas Dinamo ir jāpataisa par izlases bāzi, neko tajā nemainot. Bet atsaldeņiem, kas prot tikai dir!t un ar šaurajām pierītēm lietas plašāk skatīt neprot, tas ir grūti saprotams.
Izkāp no astoņdesmitajiem un sāc aprast ar domu, ka nekādus "bāzesklubus" nevajag, mister "platā piere ar orangutāna izmēra smadzenēm"

  +5 [+] [-]

, 2017-02-09 12:50, pirms gada
Banss rakstīja: Izkāp no astoņdesmitajiem un sāc aprast ar domu, ka nekādus "bāzesklubus" nevajag, mister "platā piere ar orangutāna izmēra smadzenēm"
Cilvēks nesaprot, ka kazahi, baltkrievi ar saviem bāzes klubiem- nekur tālāk nav tikuši + vēl sākuši naturalizēt kanādiešus!
OS nespēlēs un drīzāk ir tālāk no top6, kā bija agrāk!

  +1 [+] [-]

, 2017-02-09 13:02, pirms gada
flipsider rakstīja: Cilvēks nesaprot, ka kazahi, baltkrievi ar saviem bāzes klubiem- nekur tālāk nav tikuši + vēl sākuši naturalizēt kanādiešus!
OS nespēlēs un drīzāk ir tālāk no top6, kā bija agrāk!
Tak iestrēdzis kaut kur aizvēsturē un jūtas tik gudrs, ka prāts aizmiglojies un neredz kas mūsdienās notiek reālajā pasaulē.

  -1 [+] [-]

, 2017-02-09 13:18, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Ar katru dienu Tu pierādi kāds pamuļķis Tu esi. Atrādies tač pie psihologa, lai vari tikt tam pāri, ko Aivariņš Tev tik sāpīgu ir nodarijis!
Pie ārsta ir jāsūta lemberdzēni, pēc Aivariņa veiktās telefonaptaujas pagājušā gadā Ventspilī tādi esot bijuši 91%
Slēpts komentārs: oxa

  +3 [+] [-]

, 2017-02-09 14:04, pirms gada
Calvin rakstīja: Šķiet, ka izcils treneris - bija lielākā (vienīgā?) problēma izlasei. Mums ir labi vārtsargi, lieliski aizsargi (vismaz 5), pāris uzbrucēju trijnieku, kas spēj radīt momentus. Ja būs arī veiksme, bez kuras sportā neko nesasniegt, ja būs Dieva palīdzība un smags darbs treniņos, ticu, ka spējam sasniegt lielas lietas jau pavisam drīz! Līdzjutēji ir ar Jums, puikas! Lai veicas!
Lieliski aizsargi? Pirms gadiem 15 varbūt, kad vēl varēja dabūt Ozo, Skrastiņu, u.c.

  +1 [+] [-]

, 2017-02-09 14:12, pirms gada
tiešām izskatās ļoti sakarīgi un cerīgi.

  +2 [+] [-]

, 2017-02-09 14:14, pirms gada
jācer strādās ilgāk par gadu, savādāk nekāda jēga..

     [+] [-]

, 2017-02-09 14:17, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Lieliski aizsargi? Pirms gadiem 15 varbūt, kad vēl varēja dabūt Ozo, Skrastiņu, u.c.
Uz šo brīdi ar var savākt cienījamu aizsardzibas līniju un izskatās, ja nebūs liels pēcjunioru atbirums, ne tik drīz atkal būs brīdis, kad izlasē nebūs iespējams tikt aizsargiem no itāļu vai baltkrievu līgām

  +1 [+] [-]

, 2017-02-09 14:27, pirms gada
doksnomarsa rakstīja: No jaunās vadības sagaidu to, ko lipmans nebija spējīgs izdarīt... dot trenerim iespēju un laiku. Nejau treneris pāris treniņu laikā mūs par Kanādas izlasi pārvērtīs.
Hmm, neaizstāvu Lipmanu (man viņš personīgi nereāli riebās), bet Lipmana laikā tak Kurre strādāja 3 gadus ar izlasi, Znaroks arī.... Just sayin

  +2 [+] [-]

, 2017-02-09 14:55, pirms gada
oxa rakstīja: Nevajag nekādus bāzes klubus! Izlase par sevi, Dinamo - ar labiem leģionariem, kas cīnās labi KHL - par sevi; nav jājauc kopā; Mani interesē Dinamo, nevis kaut kada izlase!
tad pazūdi no šejienes un nesmirdi - šeit tēma ir par izlasi, kas Tevi neinteresējot.

     [+] [-]

, 2017-02-09 15:00, pirms gada
Ulrihs rakstīja: Hmm, neaizstāvu Lipmanu (man viņš personīgi nereāli riebās), bet Lipmana laikā tak Kurre strādāja 3 gadus ar izlasi, Znaroks arī.... Just sayin
arī Nolans 3 gadus.

     [+] [-]

, 2017-02-09 18:12, pirms gada
Uzdzina dusmu par to, ka netikām OS, tur var vainot tiki un vienīgi iepriekšējo federāciju, man tāds naids pret Limpanu nead nav bijis !

     [+] [-]

, 2017-02-09 18:43, pirms gada
mani ir dzils naids pret treknajiem oligarhiem Koziolu Kalviti kas izlaupa gan hokeju gan Latviju Hartlijs ka treneris gluzi vienkarsi nesaprot nesaprot kadu oligarhu tiklos ir iepinies nabaga Hartlijs

     [+] [-]

, 2017-02-09 19:09, pirms gada
vilnis_stana_106649 rakstīja: mani ir dzils naids pret treknajiem oligarhiem Koziolu Kalviti kas izlaupa gan hokeju gan Latviju Hartlijs ka treneris gluzi vienkarsi nesaprot nesaprot kadu oligarhu tiklos ir iepinies nabaga Hartlijs
Kā viņi izlaupa un ko nabags Hartlijs nesaprot?
1 2 39 komentāri

Tev jābūt autorizētam,