Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

"Mogo" un "Zemgale/LLU" par piekto spēli, "Liepāja" un "Kurbads" par finālu

"Mogo" un "Zemgale/LLU" par piekto spēli, "Liepāja" un "Kurbads" par finālu
Foto: HK "Kurbads"

Jau šodien var noskaidroties Latvijas hokeja virslīgas finālisti. "Liepājā" atrodas vadībā sērijā pret "Mogo" ar 2:1 un plkst. 17:00 LOC ledus hallē atkārtoti uzņems viesus no Rīgas, bet "Kurbads" pēc vakardienas 4:1 uzvaras Jelgavā par “Zemgale/LLU” arī izvirzījās vadībā sērijā līdz trīs uzvarām ar 2:1 un šodien plkst. 16:00 Zemgales ledus hallē var spert pēdējo soli fināla virzienā. Abu spēļu tiešraides būs iespējams vērot Sportacentrs.com portālā.

"Kurbads" un "Zemgale/LLU"

Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu ar 1:4, jelgavniekiem pagaidām nav par ko uztraukties, jo sērijas otrajā spēlē Haralds Vasiļjevs jau parādīja, ka viņš prot labot kļūdas un pārkārtot spēli. Sakritība vai nē, bet vakar vārtos stājās Rihards Cimermanis, kurš atkal ielaida četras ripas, kas liek secināt, ka šodien jelgavnieku cietoksni sargās Reinis Petkus. Tomēr viena lieta ir savu vārtus drošība, un cita – uzbrukums. Pusi no sešiem jelgavnieku vārtiem guva Ēriks Ozollapa, un ja viņš nesagaidīs palīdzību no citiem spēlētājiem, tad sērija beigsies šodien.

Pēcspēles intervijā Sportacentrs.com Ozollapa atzīmēja, ka komanda nebija gatava cīnīties visas sešdesmit minūtes, bet "Kurbads" nodemonstrēja šādu gatavību. Deviņus vārtus ogrēniešu sastāvā guvuši pieci dažādi spēlētāji, tomēr otrajā pusfināla spēlē Pētera Ostošova komandas uzbrukums saskarās ar problēmām, mēģinot pārspēt Reini Petku.

Vai arī ceturtajā pusfināla spēle “Kurbadam” izdosies gūt četrus vārtus, varēsiet noskaidrot tiešraidē no Jelgavas Sportacentrs.com portālā, spēles sākums plkst. 16:00.

"Mogo" pret "Liepāja"

Vakardienas cīņa vēju pilsētā parādīja, ka komandas daļēji atrisināja savas problēmas uzbrukumā un liepājniekiem tas izdevās nedaudz labāk. "Mogo" izveidoja daudz bīstamu momentu pie lauvu vārtiem, tomēr spēja realizēt tikai trīs, kamēr liepājniekiem nebija tik daudz iespēju, bet viņi prāta tos izmantot pēc pilnas programmas. Komandām joprojām pieklibo vairākums, lai arī gan "Mogo", gan "Liepāja" vakar guva vārtus skaitliskajā pārsvarā, tomēr lielākajā daļā gadījumu izspēle notiek ar metieniem no zilās līnijas un mēģinājumiem iestumt ripu vārtos.

Pēcspēles preses konference pēc vakardienas uzvaras ar 5:3 lauvu galvenais treneris Igors Ļebedevs atzīmēja, ka komanda strādā pie vairākuma un mazākuma slīpēšanas, ka arī liek uzsvaru uz savu vārtu drošību. Spēle parādīja, ka ne vienmēr "Liepājai" izdevās tikt galā ar šo uzdevumu, bet brīžiem pieklibo arī spēles disciplīna, jo lauvas pelna noraidījumus uzbrukuma zonā, bet iepriekšējā mačā pie rezultāta 5:2 Marks Kaļeiņikovs pēdējās spēles minūtēs paklupināja pretinieku, mēģinot iemest ripu tukšos vārtos. "Mogo" noņēma vārtsargu un izmantoja vairākumu, samazinot deficītu līdz 5:3. Tas parāda, ka viesi var arī nedaudz paprovocēt liepājniekus un pamēģināt sodīt viņus par kļūdām.

Vai "Mogo" izdosies atgriezt sēriju atpakaļ Rīgā, varēsiet noskaidrot Sportacentrs.com nodrošinātajā translācijā no LOC ledus halles, spēles sākums plkst. 17:00

1 2 66 komentāri

  -1 [+] [-]

, 2017-03-19 11:17, pirms 4 gadiem
Par izšķirošajām piektajām spēlēm.

     [+] [-]

, 2017-03-19 11:19, pirms 4 gadiem
Tāds svārstīgs tas hokejs.Laikam pie vainas tās mazās pauzes starp spēlēm.

  +5 [+] [-]

, 2017-03-19 11:36, pirms 4 gadiem
te vismaz ir ko redzēt, atšķirībā no rd impotentiem! un var jau teikt, ka esmu rusofobs un nemāku novērtēt krievu kolhoza līgu, kura ķēmojas pakaļ NHL (un tā arī nespēj tai pietuvoties), taču mans 7gadīgais dēls prasa, lai es viņu aizvedu tieši uz Kurbada spēli (un nekad nav prasījies uz rd), un, kā mes zinam, bērni parasti tādās lietās nemelo un neizliekās bijām uz šogad aī uz vienu RD spēli - pēc pirmā perioda abi ar brālēnu koridorā spēlēja ķerenes un kad prasu, ko viņš hokejā grib sasniegt, atbilde ir - spēlēt Latvijas izlasē! nevis kaut kādā savicka komandā! ar to arī lepojos...

  -4 [+] [-]

, 2017-03-19 12:11, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: te vismaz ir ko redzēt, atšķirībā no rd impotentiem! un var jau teikt, ka esmu rusofobs un nemāku novērtēt krievu kolhoza līgu, kura ķēmojas pakaļ NHL (un tā arī nespēj tai pietuvoties), taču mans 7gadīgais dēls prasa, lai es viņu aizvedu tieši uz Kurbada spēli (un nekad nav prasījies uz rd), un, kā mes zinam, bērni parasti tādās lietās nemelo un neizliekās bijām uz šogad aī uz vienu RD spēli - pēc pirmā perioda abi ar brālēnu koridorā spēlēja ķerenes un kad prasu, ko viņš hokejā grib sasniegt, atbilde ir - spēlēt Latvijas izlasē! nevis kaut kādā savicka komandā! ar to arī lepojos...
Domāja ka tavs stāsts ir 100% patiess un visi kuri to lasa arī pilnībā tam tic. Ļoti patiesi un nekas nav izdomāts un izpušķots. Es varu tavu stāstu tikpat patiesi turpināt. Nezinu nevienu bērnu,kurš gribētu apmeklēt DR spēles. Visi prasās uz Kurbada, Mogo, Liepājas spēlēm un neviens bērns nevēlas spēlēt DR, viņi sapņo par tikšanu Latvijas hokeja virslīgas komandās vai NHL.

  +4 [+] [-]

, 2017-03-19 12:54, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Domāja ka tavs stāsts ir 100% patiess un visi kuri to lasa arī pilnībā tam tic. Ļoti patiesi un nekas nav izdomāts un izpušķots. Es varu tavu stāstu tikpat patiesi turpināt. Nezinu nevienu bērnu,kurš gribētu apmeklēt DR spēles. Visi prasās uz Kurbada, Mogo, Liepājas spēlēm un neviens bērns nevēlas spēlēt DR, viņi sapņo par tikšanu Latvijas hokeja virslīgas komandās vai NHL.
jā, ir! un vakar mans dēls kopā ar komandu uzvarēja Tukumā U8 turnīrā! un viņa elks ir treneris Sergejs, kurš spēlē Ogres ledus brāļos (OLB), bet viņa otrs treneris un autoritāte ir Dmitrijs , kurš ir Kurbada vārtsargu treneris. Viņam tavi rd pārmaksātie tirliņi ir pie kājas, Kurbads ir mana dēla komanda! Ko tavi bērni sasnieguši? iet uz rd spēlēm un stumj iekšā čipšus? kamēr viņu tētis, sadzēries alu, auro, tikai riga, tikai ģinamo?

     [+] [-]

, 2017-03-19 12:59, pirms 4 gadiem
p.s. aizmirsu piebilst - dēls ir Kārļa Skrastiņa fans, kaut arī nekad dzīvē nav viņu redzējis... Esam pārrunājuši viņa dzīves stāstu, attieksmi un pārējās lietas, dēls nevar pārdzīvot, ka Kārlis aizbrauca uz Krieviju un tanī kolhozā gāja bojā...

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:10, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: jā, ir! un vakar mans dēls kopā ar komandu uzvarēja Tukumā U8 turnīrā! un viņa elks ir treneris Sergejs, kurš spēlē Ogres ledus brāļos (OLB), bet viņa otrs treneris un autoritāte ir Dmitrijs , kurš ir Kurbada vārtsargu treneris. Viņam tavi rd pārmaksātie tirliņi ir pie kājas, Kurbads ir mana dēla komanda! Ko tavi bērni sasnieguši? iet uz rd spēlēm un stumj iekšā čipšus? kamēr viņu tētis, sadzēries alu, auro, tikai riga, tikai ģinamo?
Uz DR iet visādi baurotāji, alus dzērāji, čipšu ēdāji. Viņiem hokejs neinteresē. To jau mēs redzējām pēdējā DR spēlē, kad atnāca tikai pāri par 8000 skatītājiem uz komandu, kura ir 28.vietā no 29. Tik maz. Uz jebkuru citu hokeja spēli iet daudz vairāk. Hārtlijs arī droši vien gudri rīkosies , ja neņems nevienu no DR izlasē. Viņi taču neprot spēlēt. DR spēj sabojāt jebkuru hokejistu. Domāju ka 98% Latvijas iedzīvotāji pat nezina kas ir DR, bet Kurbadu, Mogo ir dzirdējis jebkurš.

  -1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:11, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: p.s. aizmirsu piebilst - dēls ir Kārļa Skrastiņa fans, kaut arī nekad dzīvē nav viņu redzējis... Esam pārrunājuši viņa dzīves stāstu, attieksmi un pārējās lietas, dēls nevar pārdzīvot, ka Kārlis aizbrauca uz Krieviju un tanī kolhozā gāja bojā...
Aizmirsu uzprasīt vai tev attālos rados nav brāļi Grimmi vai Hanss Kristians Andersens?

  -2 [+] [-]

, 2017-03-19 13:12, pirms 4 gadiem
Runčuks ir galīgi sajāts prātā pendosofils

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:15, pirms 4 gadiem
aburts un funs, dzīvojat kopā? kurš ir aktīvais?

  +2 [+] [-]

, 2017-03-19 13:16, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Aizmirsu uzprasīt vai tev attālos rados nav brāļi Grimmi vai Hanss Kristians Andersens?
Tev kremļa palaistuvei grūti saprast reālo pasauli, mal tik savu maļamo. Tiem sīkajiem, kuri paši trenējas, tiesām lielākās zvaigznes ir džeki no tās pašas vides un nav nekādu šaubu, ka Ogres mazajiem hokejistiem džeki kā Bluks, Macijevskis u.t.t. tiesām ir interesantāki, jo viņi viņus redz ikdienā, nevis sveši onkas no TV.

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:17, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: aburts un funs, dzīvojat kopā? kurš ir aktīvais?
Runčuka ļaunākais murgs- Funis dēla skolā vēstures pasniedzējs

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:18, pirms 4 gadiem
nenoliedzu, ka rd ir labs marketings, daži džeki Ogres treniņos (2 gab.) ir ar rd krekliem, bet nu viņi ir švakākie, laikam domā, ka rd krekli jau ir panākumu garants

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:19, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Runčuka ļaunākais murgs- Funis dēla skolā vēstures pasniedzējs
Nu ja man tāds stosteklis būtu pasniedzis manu mīļāko priekšmentu, es viņu pa logu izmestu, lai nemokās.

  -2 [+] [-]

, 2017-03-19 13:20, pirms 4 gadiem
Banss rakstīja: Tev kremļa palaistuvei grūti saprast reālo pasauli, mal tik savu maļamo. Tiem sīkajiem, kuri paši trenējas, tiesām lielākās zvaigznes ir džeki no tās pašas vides un nav nekādu šaubu, ka Ogres mazajiem hokejistiem džeki kā Bluks, Macijevskis u.t.t. tiesām ir interesantāki, jo viņi viņus redz ikdienā, nevis sveši onkas no TV.
Nezinu, man, piemēram, kad es trenējos Francijā, vietējās Aviņjonas D3 līgas superstāri nekad nekādi favorīti nav bijuši, atšķirībā no tā paša DR spēlmaņiem, kuri ir vairāku tūkstošu kilometru attālumā

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:21, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Aizmirsu uzprasīt vai tev attālos rados nav brāļi Grimmi vai Hanss Kristians Andersens?
aizmirsu paprasīt, ko dara tavi bērni?

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:22, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Nezinu, man, piemēram, kad es trenējos Francijā, vietējās Aviņjonas D3 līgas superstāri nekad nekādi favorīti nav bijuši, atšķirībā no tā paša DR spēlmaņiem, kuri ir vairāku tūkstošu kilometru attālumā
tE TAK PAR SĪKAJIEM RUNĀ.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:23, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Nezinu, man, piemēram, kad es trenējos Francijā, vietējās Aviņjonas D3 līgas superstāri nekad nekādi favorīti nav bijuši, atšķirībā no tā paša DR spēlmaņiem, kuri ir vairāku tūkstošu kilometru attālumā
tev bērni ir?

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:25, pirms 4 gadiem
Funs gavno, a_burts gondon, DELETE

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:25, pirms 4 gadiem
Banss rakstīja: tE TAK PAR SĪKAJIEM RUNĀ.
Diezin vai arī tāds Daņiličs kādam ir baigais favorīts Draugs jā, var būt, buteļuka vai dūmu bračka kādam vecākam sīcim arī, bet ne jau nu favorīts Tāds sīkajam Frankam dzīzāk varētu būt Da Kosta, kurš Maskavas Ciskos rauj vaļā

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:27, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: tev bērni ir?
Viens ir, otrs procesā (iespējams divi vai trīs, ģenētika), abi (visi) būs Hokejisti, par to parūpēšos!

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:29, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Diezin vai arī tāds Daņiličs kādam ir baigais favorīts Draugs jā, var būt, buteļuka vai dūmu bračka kādam vecākam sīcim arī, bet ne jau nu favorīts Tāds sīkajam Frankam dzīzāk varētu būt Da Kosta, kurš Maskavas Ciskos mauc
nezinu kas un kā notiek Francijas hallēs, bet nebrīnītos, ka kādam no sīčiem kas tur trenējas viņš ir favorīts. Nesaku ka ir, bet ja būtu, nebrīnītos

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:30, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Diezin vai arī tāds Daņiličs kādam ir baigais favorīts Draugs jā, var būt, buteļuka vai dūmu bračka kādam vecākam sīcim arī, bet ne jau nu favorīts Tāds sīkajam Frankam dzīzāk varētu būt Da Kosta, kurš Maskavas Ciskos mauc
tu nožēlojmais ārvalstniek- tev bērni ir? ko viņi dara? par ko fano? paši spēlē vai tikai ēd čipšus un un bļauj par rd?

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:32, pirms 4 gadiem
Banss rakstīja: nezinu kas un kā notiek Francijas hallēs, bet nebrīnītos, ka kādam no sīčiem kas tur trenējas viņš ir favorīts. Nesaku ka ir, bet ja būtu, nebrīnītos
Par LV es ne mirkli nešaubos, ka favorīti ir DR spēlmaņi, nevis kaut kādi tur Prūši ar Boni em frizūrām vai hrenovi lavrenovi ar korņiloviem

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:32, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Viens ir, otrs procesā (iespējams divi vai trīs, ģenētika), abi (visi) būs Hokejisti, par to parūpēšos!
es jau tev ielieku, jo manējais IR! tā kā skataties vien rd spēles, mums to nevajag, tāpat esam labi!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:34, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: tu nožēlojmais ārvalstniek- tev bērni ir? ko viņi dara? par ko fano? paši spēlē vai tikai ēd čipšus un un bļauj par rd?
Neviens manā ģimenē čipšus neēd!!! Esmu par veselīgiem ēdieniem un labu gardu alutiņu!

  -3 [+] [-]

, 2017-03-19 13:37, pirms 4 gadiem
Runčuks rakstīja: es jau tev ielieku, jo manējais IR! tā kā skataties vien rd spēles, mums to nevajag, tāpat esam labi!
Ar tādu tēvu tavējais NEKAD nebūs nevienā no LV izlasēm!!! Sergeja un Dmitrija līmeņa pusamatieris labākajā gadījumā Pačukstēšu tev vienu mazu noslēpumu, NEVIENS no mūsdienu LV Hokeja aprindu augšgala nav rusofobs, ieskaitot arī LAČ prospektus!
Slēpts komentārs: a_burts_hokejdievs_795951075396374529
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:46, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Par LV es ne mirkli nešaubos, ka favorīti ir DR spēlmaņi, nevis kaut kādi tur Prūši ar Boni em frizūrām vai hrenovi lavrenovi ar korņiloviem
Tev tak cilvēks stāsta par savu puiku, kas ir reāls fakts un sasaucas ar manu bērnību un novēroto. Es nevispārinu ka visiem tā ir, droši vien, sevišķi Rīgā, daudziem etalons ir kāds no RD. Bet Tu mal kaut kādas savas iedomas.

  -1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:52, pirms 4 gadiem
Banss rakstīja: Tev tak cilvēks stāsta par savu puiku, kas ir reāls fakts un sasaucas ar manu bērnību un novēroto. Es nevispārinu ka visiem tā ir, droši vien, sevišķi Rīgā, daudziem etalons ir kāds no RD. Bet Tu mal kaut kādas savas iedomas.
Protams, ja tāds lubraks SPECIĀLI ņems un noskaņos bērnu pret "pretīgo kremli", tad tā aarī būs Pakaties uz to pašu Bīskapu, kā DR vai KHL tā šis uzreiz ar saviem indīgajiem dzēlieniem ir klāt, točna viņš man Jelgavā pa čaiņiku norausies, ja šitā turpinās Piedzirdīšu, piesiešu pie gultas, likšu MHLun VHL 16/17 gada sezonas mačus visus pēc kārtas youtube skatīties, pēc tam testēšu uz komandu sastāvu un vārtu guvēju zināšanu, kā armijā, pats droši vien zini, kā tādas lietas darās

  +1 [+] [-]

, 2017-03-19 13:55, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Par LV es ne mirkli nešaubos, ka favorīti ir DR spēlmaņi, nevis kaut kādi tur Prūši ar Boni em frizūrām vai hrenovi lavrenovi ar korņiloviem
re re, pat Tu LHČ spēlēājus zini vairāk nosaukt kā RD 3.maiņas spēlētājus! Score!

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:56, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Protams, ja tāds lubraks SPECIĀLI ņems un noskaņos bērnu pret "pretīgo kremli", tad tā aarī būs Pakaties uz to pašu Bīskapu, kā DR vai KHL tā šis uzreiz ar saviem indīgajiem dzēlieniem ir klāt, točna viņš man Jelgavā pa čaiņiku norausies, ja šitā turpinās Piedzirdīšu, piesiešu pie gultas, likšu MHLun VHL 16/17 gada sezonas mačus visus pēc kārtas youtube skatīties, pēc tam testēšu uz komandu sastāvu un vārtu guvēju zināšanu, kā armijā, pats droši vien zini, kā tādas lietas darās
Dumjš tu esi tajā vecumā patīk tas kas patīk un nevar nozkaņot pret kremli, jo viš nemaz nezin kas tas tāds ir

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:58, pirms 4 gadiem
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: re re, pat Tu LHČ spēlēājus zini vairāk nosaukt kā RD 3.maiņas spēlētājus! Score!
Domā ka es neskatos LAČ? Labi, iekšējais čempis man tā ne visai, kāda šķirba kuri Lettiņi kurus uzvilks, bet kad ir starptautiskie turnīri, tad esmu klāt pie monitora un aktīvi fanoju par mūsējiem, pēdējā laikā tas bija Mogo Vienreiz pat translāciju nopirku, naudu nepažēloju, Banss tam ir liecinieks

     [+] [-]

, 2017-03-19 14:02, pirms 4 gadiem
a_burts_hokejdievs_795951075396374529 rakstīja: Ar tādu tēvu tavējais NEKAD nebūs nevienā no LV izlasēm!!! Sergeja un Dmitrija līmeņa pusamatieris labākajā gadījumā Pačukstēšu tev vienu mazu noslēpumu, NEVIENS no mūsdienu LV Hokeja aprindu augšgala nav rusofobs, ieskaitot arī LAČ prospektus!
bet nesaprotu, par ko problēma? mans dēls spēlē, trenerus respektē, spēlē arī dambreti un šahu (Ogrē labs piedāvājums), viss kārtībā, tāpat zinu, ka pelnīs vairāk kā tavējais, kamēr hoķi uzspēlēs hobija līmenī kopā ar Sergeju. kur problēma?
1 2 66 komentāri