Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Vērienīgā labdarības hokeja spēle "Lāči lido" norisināsies arī šogad

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vērienīgā labdarības hokeja spēle "Lāči lido" norisināsies arī šogad
Foto: HK Liepāja

Šogad labdarības hokeja spēle "Lāči lido" norisināsies 21.decembrī pulksten 14:00 Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē. Šoreiz "Optibet" hokeja līgas ietvaros liepājnieki uzņems "Kurbadu".

Šī spēle liepājniekiem jau kļuvusi par skaistu Ziemassvētku tradīciju, kuru gadu no gada rīko "Liepāja", un šogad sadarbībā ar SIA "Ardala", aicinot apmeklētājus baudīt hokeju un pavadīt kopā laiku ar ģimenēm un draugiem, jo spēles ietvaros norisināsies arī dažādas atrakcijas, konkursi un izklaides visai ģimenei.

Kā arī pats galvenais notikums – mīksto rotaļlietu ziedošana bērniem un jauniešiem, kurus iepriecināt šajā svētku laikā. Jau tradicionāli "Liepāja" aicina uz spēli ņemt līdzi mīkstās rotaļlietas, kuras mest uz ledus laukuma brīdī, kad mājinieku komanda gūs savus pirmos spēles vārtus.

Atgādinām, ka aizvadītajā gadā tika saziedotas 1594 rotaļlietas, kuras tika nogādātas bērniem Liepājā, tuvākajos novados, kā arī daļa rotaļlietas tika nogādātas Rīgā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Austere
HK "Liepāja"