Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Kristers Bormanis pamet ,, Zemgali" lai dotos uz Ukrainas extra līgu

Latvijas hokejists Kristers Bormanis savu karjeru turpinās Ukrainā apstiprinājusi komanda no Ukrainas Ekstralīgas, kuras nosaukums ir ,, Lednaye Volki'' komanda atrodas Ukrainas galvas pilsētā Kijevā.

Kristers Bormanis aizvadīja visu pirmssezonu kopā ar Zemgali un atzīmējās ar 4 gūtiem vārtiem 6 spēlēs. Viņš arī bija viens no tiem hokejistiem kas izcīnīja ,, donbass open cup" kas norisinājās Doņeckā. Kur atzīmējās 3 spēlēs ar (1+1). Taču Latvijas čempionātā viņš 2 spēlēs neatzīmējās ar nekādu statistiku.

Bormanim ir bijusi visnotaļ rezultativa junioru karjera Kanādā un amerikā. Viņš ir spēlējis tādās līgās kā, GMHL, CPJHL, WSHL. Vislabāk viņš sevi pierādīja GMHL līgā kura nav prestiža junioru līga. Aizvadot 103 spēles iegūstot 235 punktus (110+125).
Vēl paspējis arī nedaudz uzspēlēt profesionālajā Amerikas līgā FHL kurā atzīmējās ar 5 punktiem 7 spēlēs.

Source: Экс-форвард «Земгале» будет выступать за...