KHL 2017/2018

Pirmdiena, 21. augusts — ceturtdiena, 3. maijs, 2018

Sacensību jaunumi
 4:2SKA — CSKA 
 3:1Avangard — Dinamo Rīga 
 3:1Sibir — Spartak 
 3:1Salavat Yulaev — Admiral 
 2:1 PYugra — Severstal 
 2:0Neftekhimik — Amur 
 2:4HC Sochi — Kunlun RS 
 2:5Metallurg Mg — Avtomobilist 
 0:2Lada — Traktor 
 1:2 PMLokomotiv — CSKA 
 7:1SKA — Slovan 
 1:6Dinamo Minska — Jokerit 
 4:3 PMDinamo Maskava — Vityaz 
 2:1Sibir — Dinamo Rīga 
 1:0 PAvangard — Severstal 
 2:0Barys — Spartak 
 1:3Yugra — Torpedo 
 4:2Ak Bars — Kunlun RS 
 3:2Neftekhimik — Admiral 
 2:1 PMHC Sochi — Amur 
 2:1Metallurg Mg — Traktor 
 3:1Lada — Avtomobilist 
 5:1Lokomotiv — Slovan 
 2:0SKA — Jokerit 
 0:1Dinamo Minska — Vityaz 
 1:6Dinamo Maskava — CSKA 
 3:5Barys — Dinamo Rīga 
 2:1Sibir — Severstal 
 2:1 PAvangard — Torpedo 
 2:6Yugra — Spartak 
 4:5Salavat Yulaev — Amur 
 2:1Neftekhimik — Kunlun RS 
 4:1Ak Bars — Admiral 
 1:2Traktor — Avtomobilist 
 4:5Lada — Metallurg Mg 
 3:4 PLokomotiv — Jokerit 
 4:3 PMSKA — Vityaz 
 1:2 PDinamo Minska — CSKA 
 4:2Dinamo Maskava — Slovan 
 2:3 PYugra — Dinamo Rīga 
 2:3Sibir — Torpedo 
 4:2Avangard — Spartak 
 4:3Barys — Severstal 
 1:2Salavat Yulaev — Kunlun RS 
 2:1Ak Bars — Amur 
 3:1HC Sochi — Admiral 
 2:1Traktor — Metallurg Mg 
 3:0Lokomotiv — Vityaz 
 1:3Neftekhimik — Lada 
 2:1 PMDinamo Maskava — Jokerit 
 4:2Barys — Torpedo 
 4:2Slovan — Dinamo Minska 
 1:3Dinamo Rīga — Spartak 
 11:3Salavat Yulaev — HC Sochi 
 5:2Ak Bars — Lada 
 2:3Traktor — Admiral 
 2:3Metallurg Mg — Amur 
 1:2Avtomobilist — Kunlun RS 
 2:1Slovan — Sibir 
 2:3Vityaz — Yugra 
 3:0CSKA — Avangard 
 1:5Dinamo Rīga — Dinamo Maskava 
 0:5Ak Bars — HC Sochi 
 3:4 PMTorpedo — SKA 
 3:2Severstal — Lokomotiv 
 1:0 PMSpartak — Dinamo Minska 
 6:0Salavat Yulaev — Neftekhimik 
 4:1Avtomobilist — Admiral 
 4:5 PMTraktor — Kunlun RS 
 3:2 PMMetallurg Mg — Barys 
 1:2 PLada — Amur 
 3:1CSKA — Sibir 
 6:2Vityaz — Avangard 
 2:3 PMSlovan — Yugra 
 1:2Dinamo Rīga — Lokomotiv 
 2:4Torpedo — Dinamo Maskava 
 2:1Severstal — Dinamo Minska 
 0:5Spartak — SKA 
 5:4 PMTraktor — Amur 
 4:2Metallurg Mg — Admiral 
 3:5Salavat Yulaev — Barys 
 0:2Lada — Kunlun RS 
 1:2Vityaz — Sibir 
 5:0CSKA — Yugra 
 5:3HC Sochi — Neftekhimik 
 1:4Slovan — Avangard 
 1:3Dinamo Rīga — SKA 
 3:2Avtomobilist — Ak Bars 
 1:5Severstal — Dinamo Maskava 
 3:0Torpedo — Lokomotiv 
 2:4HC Sochi — Dinamo Minska 
 3:4Spartak — Jokerit 
 0:6Dinamo Rīga — Barys 
 2:4Yugra — Ak Bars 
 8:1Avtomobilist — Amur 
 3:5Lada — Metallurg Mg 
 2:7Severstal — SKA 
 2:1Torpedo — Dinamo Minska 
 3:1CSKA — Dinamo Maskava 
 2:4Vityaz — Salavat Yulaev 
 3:4 PSlovan — Neftekhimik 
 1:4Kunlun RS — Jokerit 
 1:2 PMSibir — Avangard 
 1:5Vityaz — Barys 
 2:1 PMAdmiral — Slovan 
 2:4Amur — Jokerit 
 3:4 PKunlun RS — CSKA 
 1:0Severstal — HC Sochi 
 3:2Lokomotiv — Avtomobilist 
 3:1SKA — Lada 
 3:0Dinamo Minska — Traktor 
 1:2Dinamo Maskava — Metallurg Mg 
 2:1Salavat Yulaev — Dinamo Rīga 
 0:7Yugra — Avangard 
 3:4 PAk Bars — Spartak 
 2:3 PNeftekhimik — Torpedo 
 0:1 PAdmiral — Jokerit 
 2:3 PMAmur — CSKA 
 4:5Sibir — Vityaz 
 2:0Kunlun RS — Slovan 
 3:2 PLokomotiv — Metallurg Mg 
 6:2SKA — Avtomobilist 
 2:0Dinamo Minska — Lada 
 1:4Dinamo Maskava — Traktor 
 5:1HC Sochi — Dinamo Rīga 
 2:1Salavat Yulaev — Torpedo 
 2:1Ak Bars — Severstal 
 2:1Neftekhimik — Spartak 
 3:1Admiral — CSKA 
 2:3Amur — Slovan 
 2:0Kunlun RS — Vityaz 
 1:3Barys — Sibir 
 3:1Lokomotiv — Traktor 
 4:3 PSKA — Metallurg Mg 
 1:3Dinamo Minska — Avtomobilist 
 3:2Dinamo Maskava — Lada 
 3:2Jokerit — Dinamo Rīga 
 5:4Salavat Yulaev — Spartak 
 4:2Neftekhimik — Severstal 
 1:0HC Sochi — Torpedo 
 3:4 PAdmiral — Vityaz 
 0:4Barys — Sibir 
 3:2 PAvangard — Yugra 
 5:3Dinamo Minska — Metallurg Mg 
 0:1Dinamo Maskava — Avtomobilist 
 2:1Lokomotiv — Lada 
 5:0SKA — Traktor 
 7:2Ak Bars — Dinamo Rīga 
 0:2Salavat Yulaev — Severstal 
 3:5Amur — Vityaz 
 3:1Torpedo — Kunlun RS 
 2:0Neftekhimik — Dinamo Rīga 
 3:5Traktor — HC Sochi 
 3:6Slovan — Ak Bars 
 0:2Sibir — Dinamo Maskava 
 1:3Avangard — SKA 
 4:1Barys — Dinamo Minska 
 2:3Yugra — Lokomotiv 
 4:0Jokerit — CSKA 
 5:4Severstal — Kunlun RS 
 7:6 PSpartak — Admiral 
 0:3Traktor — Neftekhimik 
 3:4Metallurg Mg — Salavat Yulaev 
 0:2Avtomobilist — HC Sochi 
 1:3Lada — Ak Bars 
 2:1Sibir — Dinamo Minska 
 3:5Barys — Dinamo Maskava 
 6:1Avangard — Lokomotiv 
 1:9Yugra — SKA 
 1:0 PTorpedo — Amur 
 3:2 PMSeverstal — Admiral 
 4:0Vityaz — Slovan 
 6:2Spartak — Kunlun RS 
 3:2 PTraktor — Ak Bars 
 6:4Metallurg Mg — HC Sochi 
 4:0Avtomobilist — Salavat Yulaev 
 1:2Lada — Neftekhimik 
 1:2Dinamo Rīga — Kunlun RS 
 4:3 PSibir — Lokomotiv 
 0:1Avangard — Dinamo Maskava 
 1:4Barys — SKA 
 1:2Yugra — Dinamo Minska 
 5:2Jokerit — Vityaz 
 3:0Torpedo — Admiral 
 4:1Spartak — Amur 
 3:2CSKA — Slovan 
 3:2Traktor — Salavat Yulaev 
 1:2Metallurg Mg — Ak Bars 
 4:3 PMAvtomobilist — Neftekhimik 
 2:1 PLada — HC Sochi 
 2:5Dinamo Rīga — Admiral 
 0:3Sibir — SKA 
 4:1Avangard — Dinamo Minska 
 6:1Barys — Lokomotiv 
 2:3Yugra — Dinamo Maskava 
 2:1Severstal — Amur 
 4:3Slovan — Vityaz 
 3:2 PMMetallurg Mg — Neftekhimik 
 2:3 PLada — Salavat Yulaev 
 5:1Jokerit — Spartak 
 2:3Dinamo Maskava — Amur 
 0:1Vityaz — Torpedo 
 2:1Kunlun RS — Avtomobilist 
 2:1Traktor — Barys 
 2:3Lokomotiv — Avangard 
 2:3 PHC Sochi — Yugra 
 2:0Metallurg Mg — Lada 
 3:1Jokerit — Severstal 
 4:0CSKA — Torpedo 
 1:2 PSlovan — Spartak 
 2:4Admiral — Avtomobilist 
 1:2 PMSalavat Yulaev — Yugra 
 0:3Neftekhimik — Barys 
 3:2Ak Bars — Sibir 
 5:1Dinamo Minska — Dinamo Maskava 
 1:6Lokomotiv — SKA 
 0:6HC Sochi — Avangard 
 3:2 PCSKA — Dinamo Rīga 
 4:2Jokerit — Torpedo 
 5:3Vityaz — Spartak 
 5:4 PMSlovan — Severstal 
 2:1Kunlun RS — Lada 
 3:2 PAmur — Avtomobilist 
 3:2 PAdmiral — Traktor 
 1:6Salavat Yulaev — SKA 
 3:1Ak Bars — Yugra 
 5:4Neftekhimik — Avangard 
 3:2 PMDinamo Minska — Barys 
 3:4 PHC Sochi — Sibir 
 0:2Dinamo Maskava — Lokomotiv 
 4:1Vityaz — Dinamo Rīga 
 3:1CSKA — Severstal 
 0:1Slovan — Torpedo 
 0:2Admiral — Lada 
 2:3 PMKunlun RS — Metallurg Mg 
 2:3Amur — Traktor 
 1:3Salavat Yulaev — Avangard 
 4:5 PNeftekhimik — Yugra 
 1:2Dinamo Maskava — Dinamo Minska 
 3:2SKA — Sibir 
 3:1HC Sochi — Barys 
 2:3 PSlovan — Dinamo Rīga 
 1:2 PVityaz — Severstal 
 3:1CSKA — Spartak 
 1:3Admiral — Metallurg Mg 
 4:1Amur — Lada 
 3:0Salavat Yulaev — Sibir 
 1:3Avtomobilist — Jokerit 
 0:5Torpedo — Ak Bars 
 5:2CSKA — Lokomotiv 
 0:4Spartak — SKA 
 4:1Slovan — HC Sochi 
 5:4 PAmur — Metallurg Mg 
 3:4Avangard — Barys 
 0:3Traktor — Jokerit 
 5:3Avtomobilist — Vityaz 
 2:1Yugra — Kunlun RS 
 3:1Torpedo — Dinamo Rīga 
 1:3Neftekhimik — Lokomotiv 
 3:2 PSeverstal — Spartak 
 2:3 PSKA — HC Sochi 
 2:4Dinamo Minska — Salavat Yulaev 
 3:2 PMDinamo Maskava — Ak Bars 
 2:4Sibir — Admiral 
 3:0Avangard — Kunlun RS 
 2:1Traktor — Vityaz 
 6:3Avtomobilist — Slovan 
 2:5Yugra — Barys 
 0:4Lada — Jokerit 
 3:1Severstal — Dinamo Rīga 
 6:2Lokomotiv — Ak Bars 
 1:0Torpedo — Spartak 
 4:2SKA — Salavat Yulaev 
 3:1Dinamo Minska — Neftekhimik 
 4:3 PMDinamo Maskava — HC Sochi 
 0:1Avangard — Amur 
 4:3 PBarys — Kunlun RS 
 2:1Traktor — Slovan 
 1:3Yugra — Admiral 
 2:3Avtomobilist — CSKA 
 3:1Metallurg Mg — Vityaz 
 1:3Dinamo Rīga — Torpedo 
 2:0Jokerit — Salavat Yulaev 
 1:3Dinamo Minska — HC Sochi 
 3:4Dinamo Maskava — Neftekhimik 
 6:5 PMLokomotiv — Severstal 
 2:3 PSKA — Ak Bars 
 0:3Sibir — Kunlun RS 
 3:2Avangard — Admiral 
 1:3Barys — Amur 
 3:2 PAvtomobilist — Yugra 
 0:3Traktor — CSKA 
 4:1Metallurg Mg — Slovan 
 3:1Lada — Vityaz 
 3:2 PDinamo Rīga — Severstal 
 3:1Jokerit — Ak Bars 
 5:2SKA — Neftekhimik 
 5:1Dinamo Minska — Torpedo 
 2:3Dinamo Maskava — Salavat Yulaev 
 4:3Barys — Admiral 
 2:3 PMKunlun RS — Traktor

Spēle notika Čeļabinskā un tika pārcelta no 2. oktobra, kad tai bija jānotiek Šanhajā.

 
 3:2 PMYugra — Amur 
 2:7Metallurg Mg — CSKA 
 5:1Lada — Slovan 
 1:2Lokomotiv — Neftekhimik 
 3:2Spartak — Avangard 
 3:2Sibir — Amur 
 5:3Salavat Yulaev — Avtomobilist 
 7:1Ak Bars — Traktor 
 1:2 PMKunlun RS — Admiral 
 4:3Spartak — Yugra 
 3:4 PTorpedo — Barys 
 1:3Severstal — Avangard 
 2:3 PCSKA — Lokomotiv 
 1:5Vityaz — Dinamo Maskava 
 4:3 PSKA — Jokerit 
 3:4 PMSalavat Yulaev — Traktor 
 2:0Neftekhimik — Avtomobilist 
 4:0Ak Bars — Metallurg Mg 
 2:1 PHC Sochi — Lada 
 2:3 PMDinamo Rīga — Sibir 
 2:3 PMKunlun RS — Admiral 
 3:4Jokerit — Lokomotiv 
 1:2Torpedo — Avangard 
 2:0Severstal — Yugra 
 4:0Vityaz — Dinamo Minska 
 2:5CSKA — SKA 
 4:3 PSpartak — Barys 
 4:2Slovan — Dinamo Maskava 
 4:1Salavat Yulaev — Lada 
 3:1Neftekhimik — Metallurg Mg 
 1:2 PMAk Bars — Avtomobilist 
 1:2HC Sochi — Traktor 
 2:3 PJokerit — Barys 
 1:2 PMTorpedo — Yugra 
 2:4Vityaz — SKA 
 4:1CSKA — Dinamo Minska 
 4:0Spartak — Sibir 
 2:3Slovan — Lokomotiv 
 1:0 PDinamo Rīga — Avangard 
 1:4Salavat Yulaev — Metallurg Mg 
 1:3HC Sochi — Avtomobilist 
 1:2Admiral — Neftekhimik 
 1:2Kunlun RS — Ak Bars 
 4:0Lada — Yugra 
 2:0Jokerit — Dinamo Minska 
 1:2 PMTorpedo — Sibir 
 2:4Vityaz — Lokomotiv 
 4:3 PSeverstal — Barys 
 2:0Spartak — Dinamo Maskava 
 0:5Slovan — SKA 
 4:3HC Sochi — Metallurg Mg 
 1:2 PDinamo Rīga — Dinamo Minska 
 0:2Admiral — Ak Bars 
 5:4 PAmur — Neftekhimik 
 3:2Traktor — Lada 
 1:2Severstal — Sibir 
 1:2 PAvangard — CSKA 
 4:0Barys — Jokerit 
 4:1Yugra — Vityaz 
 3:2SKA — Dinamo Rīga 
 5:1Admiral — Salavat Yulaev 
 3:1Amur — Ak Bars 
 2:0Kunlun RS — Neftekhimik 
 6:4Avtomobilist — Lada 
 0:1Lokomotiv — Severstal 
 5:4 PMDinamo Minska — Spartak 
 0:1 PMDinamo Maskava — Torpedo 
 2:1Sibir — Jokerit 
 2:3 PMAvangard — Vityaz 
 5:2Barys — Slovan 
 0:5Yugra — CSKA 
 2:1 PMDinamo Maskava — Dinamo Rīga 
 4:0Admiral — HC Sochi 
 2:3Kunlun RS — Salavat Yulaev 
 2:3 PAvtomobilist — Traktor 
 1:3Metallurg Mg — Lada 
 4:1Lokomotiv — Torpedo 
 1:3SKA — Spartak 
 1:5Sibir — CSKA 
 1:3Avangard — Jokerit 
 3:2 PBarys — Vityaz 
 2:4Yugra — Slovan 
 0:4Lokomotiv — Dinamo Rīga 
 3:1Amur — Salavat Yulaev 
 3:4Kunlun RS — HC Sochi 
 2:3 PAvtomobilist — Metallurg Mg 
 4:3Neftekhimik — Traktor 
 1:2 PMDinamo Maskava — Spartak 
 5:4 PMSKA — Torpedo 
 1:2Dinamo Minska — Severstal 
 5:1Avangard — Slovan 
 5:3Barys — CSKA 
 0:3Yugra — Jokerit 
 2:0Amur — HC Sochi 
 1:2Ak Bars — Torpedo 
 0:1Dinamo Maskava — Severstal 
 3:1Sibir — Slovan 
 4:1Neftekhimik — Sibir 
 4:1Dinamo Minska — Ak Bars 
 2:4Vityaz — HC Sochi 
 3:2Slovan — Salavat Yulaev 
 2:1 PMDinamo Rīga — Lada 
 0:2Admiral — SKA 
 1:2 PMKunlun RS — Dinamo Maskava 
 2:4Torpedo — Avtomobilist 
 3:2Severstal — Traktor 
 3:2 PMSpartak — Metallurg Mg 
 1:2 PMBarys — Avangard 
 1:2 PYugra — Sibir 
 3:2 PMLokomotiv — HC Sochi 
 6:3Jokerit — Neftekhimik 
 1:4Vityaz — Ak Bars 
 3:0CSKA — Salavat Yulaev 
 0:3Dinamo Rīga — Metallurg Mg 
 4:5Admiral — Dinamo Maskava 
 2:3Amur — SKA 
 0:2Kunlun RS — Dinamo Minska 
 2:5Severstal — Avtomobilist 
 1:4Torpedo — Traktor 
 4:2Spartak — Lada 
 1:0Avangard — Sibir 
 3:2 PLokomotiv — Salavat Yulaev 
 1:2 PMVityaz — Neftekhimik 
 3:0CSKA — Ak Bars 
 2:3Jokerit — HC Sochi 
 5:0Admiral — Dinamo Minska 
 1:2 PMAmur — Dinamo Maskava 
 1:8Kunlun RS — SKA 
 0:1Severstal — Metallurg Mg 
 3:1Torpedo — Lada 
 2:0Spartak — Traktor 
 3:2 PMDinamo Rīga — Avtomobilist 
 1:3HC Sochi — Salavat Yulaev 
 3:2 PMCSKA — Neftekhimik 
 0:2Admiral — Lokomotiv 
 3:2 PAmur — Dinamo Minska 
 4:0Sibir — Barys 
 2:1 PTorpedo — Metallurg Mg 
 3:4 PMAk Bars — Avangard 
 5:4 PMSeverstal — Lada 
 1:3Dinamo Rīga — Traktor 
 4:3SKA — Yugra 
 5:2Spartak — Avtomobilist 
 4:5 PSlovan — Vityaz 
 3:1Amur — Lokomotiv 
 6:4Sibir — Barys 
 0:5Salavat Yulaev — Ak Bars 
 5:2Neftekhimik — Metallurg Mg 
 3:0Jokerit — Avangard 
 6:3CSKA — HC Sochi 
 23. nov, 18:30Dinamo Maskava — Yugra 
 24. nov, 16:00Avtomobilist — Dinamo Rīga 
 24. nov, 13:30Kunlun RS — Lokomotiv 
 24. nov, 16:00Traktor — Spartak 
 24. nov, 16:00Metallurg Mg — Torpedo 
 24. nov, 17:00Lada — Severstal 
 24. nov, 18:00Neftekhimik — HC Sochi 
 24. nov, 18:30Dinamo Minska — Avangard 
 24. nov, 18:30Jokerit — Admiral 
 25. nov, 16:00Ak Bars — Barys 
 25. nov, 16:00Vityaz — Dinamo Maskava 
 25. nov, 18:30Slovan — Amur 
 26. nov, 14:00Metallurg Mg — Dinamo Rīga 
 26. nov, 13:30Traktor — Severstal 
 26. nov, 14:00Avtomobilist — Torpedo 
 26. nov, 15:00Lada — Spartak 
 26. nov, 16:00Jokerit — Yugra 
 26. nov, 16:00CSKA — Admiral 
 26. nov, 16:30Dinamo Minska — Sibir 
 27. nov, 18:00Neftekhimik — Salavat Yulaev 
 27. nov, 18:30SKA — Barys 
 27. nov, 18:30HC Sochi — Ak Bars 
 27. nov, 18:30Vityaz — Amur 
 27. nov, 18:30Dinamo Maskava — Avangard 
 27. nov, 20:00Slovan — Kunlun RS 
 28. nov, 16:00Traktor — Dinamo Rīga 
 28. nov, 16:00Metallurg Mg — Severstal 
 28. nov, 16:00Avtomobilist — Spartak 
 28. nov, 17:00Lada — Torpedo 
 28. nov, 18:30Dinamo Minska — Yugra 
 28. nov, 18:30Jokerit — Sibir 
 28. nov, 20:00Slovan — Admiral 
 29. nov, 18:00Ak Bars — Salavat Yulaev 
 29. nov, 18:00Lokomotiv — Barys 
 29. nov, 18:30Jokerit — Amur 
 29. nov, 18:30SKA — Avangard 
 29. nov, 18:30CSKA — Kunlun RS 
 30. nov, 17:00Lada — Dinamo Rīga 
 30. nov, 16:00Traktor — Torpedo 
 30. nov, 16:00Metallurg Mg — Spartak 
 30. nov, 16:00Avtomobilist — Severstal 
 30. nov, 18:00Lokomotiv — Yugra 
 30. nov, 18:30Dinamo Maskava — Sibir 
 30. nov, 18:30Vityaz — Admiral 
restorāni Rīgā - saņem atlaides