Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

KHL 2009/2010

Ceturtdiena, 10. septembris, 2009 — svētdiena, 7. marts, 2010

Sacensību jaunumi
 3:2OTAK Bars Kazaņa — Lokomotiv
 2:1Metallurg Novokuzņecka — Sibir Novosibirska
 3:1Metallurg M. — Avtomobilist Jekaterinburga
 4:2Vityaz Čehova — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3Dinamo Maskava — CSKA Maskava
 1:5Dinamo Rīga — Salavat Yulaev Ufa

Tiešraide arī Viasat Sport Baltic

 1:0 OTBarys Astana — Avangard Omska 
 5:3Lada Toljati — HK MVD Balašiha
 1:4AK Bars Kazaņa — Spartak
 4:3Neftekhimik Ņižņekamska — Lokomotiv
 2:0SKA — Dinamo Minska
 3:2Amur Habarovska — CSKA Maskava
 1:3Metallurg Novokuzņecka — Vityaz Čehova
 3:4 PLSibir Novosibirska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:4Avtomobilist Jekaterinburga — Severestal Čerepoveca
 3:4Traktor Čeļabinska — Atlant
 4:5Dinamo Rīga — Avangard Omska

Tiešraide arī Viasat Sport Baltic

 4:5 PLLada Toljati — Lokomotiv
 1:0 PLAK Bars Kazaņa — HK MVD Balašiha
 2:4Neftekhimik Ņižņekamska — Spartak
 5:4Dinamo Maskava — Barys Astana
 3:2 SMDinamo Minska — Salavat Yulaev Ufa
 1:3Amur Habarovska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3Metallurg Novokuzņecka — CSKA Maskava
 5:4 SMSibir Novosibirska — Vityaz Čehova
 1:4Avtomobilist Jekaterinburga — SKA
 2:0Metallurg M. — Atlant
 6:4Traktor Čeļabinska — Severestal Čerepoveca
 2:4Dinamo Rīga — Barys Astana
 3:6Lada Toljati — Spartak
 4:6Neftekhimik Ņižņekamska — HK MVD Balašiha
 3:5Dinamo Maskava — Salavat Yulaev Ufa
 2:1Dinamo Minska — Avangard Omska
 4:2Amur Habarovska — Vityaz Čehova
 3:2Metallurg Novokuzņecka — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:1 PMSibir Novosibirska — CSKA Maskava
 2:1 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Atlant
 2:0Metallurg M. — Severestal Čerepoveca
 3:2Traktor Čeļabinska — SKA
 4:1Lokomotiv — HK MVD Balašiha
 2:1Dinamo Maskava — Avangard Omska
 1:2Dinamo Minska — Barys Astana
 1:5Spartak — Dinamo Rīga

Tiešraide arī Viasat Sport Baltic

 0:1Metallurg M. — SKA
 4:2Salavat Yulaev Ufa — Amur Habarovska
 4:3Traktor Čeļabinska — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3AK Bars Kazaņa — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:2 PLokomotiv — Vityaz Čehova
 1:3Severestal Čerepoveca — Metallurg Novokuzņecka
 4:1Atlant — Amur Habarovska
 4:1Spartak — Sibir Novosibirska
 3:5Vityaz Čehova — Dinamo Rīga
 3:1Avangard Omska — AK Bars Kazaņa
 1:3Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg M.
 7:2Salavat Yulaev Ufa — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:1 PMBarys Astana — Lada Toljati
 3:5Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Minska
 5:4 PMCSKA Maskava — Dinamo Maskava
 4:2HK MVD Balašiha — Lokomotiv
 3:4 PMSKA — Metallurg Novokuzņecka
 4:1Severestal Čerepoveca — Amur Habarovska
 4:2Atlant — Sibir Novosibirska
 7:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Rīga
 1:2Avangard Omska — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:2Metallurg M. — Traktor Čeļabinska
 1:3Salavat Yulaev Ufa — Lada Toljati
 4:5 PMBarys Astana — AK Bars Kazaņa
 2:1Vityaz Čehova — Dinamo Maskava
 4:3CSKA Maskava — Dinamo Minska
 4:1Spartak — Lokomotiv
 0:1 PSeverestal Čerepoveca — Sibir Novosibirska
 6:1Atlant — Metallurg Novokuzņecka
 5:1SKA — Amur Habarovska
 2:1CSKA Maskava — Dinamo Rīga
 5:1Avangard Omska — Lada Toljati
 2:3Avtomobilist Jekaterinburga — Traktor Čeļabinska
 3:4Salavat Yulaev Ufa — AK Bars Kazaņa
 1:2 PMBarys Astana — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Dinamo Maskava
 5:3Vityaz Čehova — Dinamo Minska
 5:3HK MVD Balašiha — Spartak
 4:1SKA — Sibir Novosibirska
 4:2Neftekhimik Ņižņekamska — Lada Toljati
 4:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Severestal Čerepoveca
 4:3Lokomotiv — Atlant
 5:1Dinamo Maskava — Spartak
 3:1Amur Habarovska — Avtomobilist Jekaterinburga
 0:6Metallurg Novokuzņecka — Metallurg M.
 1:2Barys Astana — Salavat Yulaev Ufa
 0:2Dinamo Rīga — SKA

Tiešraide arī LTV7

 2:4Dinamo Maskava — Severestal Čerepoveca
 1:4Dinamo Minska — Atlant
 2:5Amur Habarovska — Metallurg M.
 0:3Metallurg Novokuzņecka — Traktor Čeļabinska
 1:3Sibir Novosibirska — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:4Lada Toljati — CSKA Maskava
 3:1AK Bars Kazaņa — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 6:2Neftekhimik Ņižņekamska — Vityaz Čehova
 5:3Lokomotiv — Barys Astana
 2:4HK MVD Balašiha — Salavat Yulaev Ufa
 1:2Spartak — Avangard Omska
 3:2Dinamo Rīga — Severestal Čerepoveca

Tiešraide arī LTV7

 3:4Atlant — Dinamo Maskava
 1:4Dinamo Minska — SKA
 1:2Amur Habarovska — Traktor Čeļabinska 
 1:2Metallurg Novokuzņecka — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:4Sibir Novosibirska — Metallurg M.
 5:6 PMLada Toljati — Vityaz Čehova
 0:3AK Bars Kazaņa — CSKA Maskava
 3:4 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:5Lokomotiv — Salavat Yulaev Ufa
 3:2HK MVD Balašiha — Avangard Omska
 3:2 PMSpartak — Barys Astana
 4:2Dinamo Rīga — Atlant

Tiešraide arī LTV7

 1:5Dinamo Maskava — SKA 
 2:1Dinamo Minska — Severestal Čerepoveca
 6:2Sibir Novosibirska — Traktor Čeļabinska
 2:4Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg M.
 4:0Lada Toljati — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:1AK Bars Kazaņa — Vityaz Čehova
 4:2Neftekhimik Ņižņekamska — CSKA Maskava
 2:3Lokomotiv — Avangard Omska
 5:1HK MVD Balašiha — Barys Astana
 4:2Spartak — Salavat Yulaev Ufa
 4:2Dinamo Maskava — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 6:3Avangard Omska — Barys Astana
 4:2Avtomobilist Jekaterinburga — Dinamo Rīga
 5:2Metallurg Novokuzņecka — Amur Habarovska
 3:1Metallurg M. — Dinamo Minska
 3:4 PMSalavat Yulaev Ufa — Sibir Novosibirska
 2:4Traktor Čeļabinska — Dinamo Maskava
 7:2SKA — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:1Severestal Čerepoveca — AK Bars Kazaņa
 1:2Atlant — Lada Toljati
 6:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — HK MVD Balašiha
 4:5Vityaz Čehova — Spartak
 2:1CSKA Maskava — Lokomotiv
 4:2Metallurg M. — Dinamo Rīga
 3:0SKA — Lada Toljati
 5:3Avangard Omska — Sibir Novosibirska
 3:1Avtomobilist Jekaterinburga — Dinamo Maskava
 4:6Traktor Čeļabinska — Dinamo Minska
 4:3 PLSalavat Yulaev Ufa — Metallurg Novokuzņecka
 4:2Barys Astana — Amur Habarovska
 2:1 PMSeverestal Čerepoveca — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:3Atlant — AK Bars Kazaņa
 4:2CSKA Maskava — Spartak
 4:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Lokomotiv
 3:5Vityaz Čehova — HK MVD Balašiha
 5:4 PMTraktor Čeļabinska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 2:1Avangard Omska — Metallurg Novokuzņecka
 1:3Avtomobilist Jekaterinburga — Dinamo Minska
 2:5Metallurg M. — Dinamo Maskava
 3:2 PMSeverestal Čerepoveca — Lada Toljati
 3:2Atlant — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:3PMSKA — AK Bars Kazaņa
 2:3PMAmur Habarovska — Salavat Yulaev Ufa
 3:4Sibir Novosibirska — Barys Astana
 4:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Spartak
 1:8Vityaz Čehova — Lokomotiv
 4:3 PMCSKA Maskava — HK MVD Balašiha
 2:1 PMAmur Habarovska — Salavat Yulaev Ufa
 1:3Avtomobilist Jekaterinburga — AK Bars Kazaņa
 4:2Metallurg M. — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:1Traktor Čeļabinska — Lada Toljati
 3:2PMetallurg Novokuzņecka — Barys Astana
 5:4PMSibir Novosibirska — Avangard Omska
 1:2Severestal Čerepoveca — HK MVD Balašiha
 4:3Dinamo Maskava — SKA
 3:2Dinamo Minska — Spartak
 1:5Metallurg Novokuzņecka — Avangard Omska 
 3:0Salavat Yulaev Ufa — CSKA Maskava
 3:0Atlant — Vityaz Čehova
 4:1Lokomotiv — SKA
 3:1HK MVD Balašiha — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:4PMDinamo Rīga — Amur Habarovska

Tiešraide arī LTV7

 2:0Lada Toljati — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:3AK Bars Kazaņa — Metallurg M.
 5:2Neftekhimik Ņižņekamska — Traktor Čeļabinska
 4:1Salavat Yulaev Ufa — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 5:2Barys Astana — CSKA Maskava
 2:1PLokomotiv — Severestal Čerepoveca
 0:4HK MVD Balašiha — SKA
 2:1Spartak — Atlant
 4:2Dinamo Rīga — Metallurg Novokuzņecka

Tiešraide arī LTV7

 5:1Lada Toljati — Metallurg M.
 3:2 PAK Bars Kazaņa — Traktor Čeļabinska
 7:6Neftekhimik Ņižņekamska — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2Dinamo Maskava — Sibir Novosibirska
 1:4Dinamo Minska — Amur Habarovska
 1:0Avangard Omska — CSKA Maskava
 6:1Salavat Yulaev Ufa — Vityaz Čehova
 4:2Barys Astana — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:2Lokomotiv — Atlant
 4:5 PMHK MVD Balašiha — Severestal Čerepoveca
 3:5Spartak — SKA
 3:5Dinamo Rīga — Sibir Novosibirska
 3:2Lada Toljati — Traktor Čeļabinska
 4:1AK Bars Kazaņa — Avtomobilist Jekaterinburga
 0:4Neftekhimik Ņižņekamska — Metallurg M.
 6:2Dinamo Maskava — Amur Habarovska
 2:4Dinamo Minska — Metallurg Novokuzņecka
 3:0Avangard Omska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:1Barys Astana — Vityaz Čehova
 3:1Spartak — Severestal Čerepoveca
 3:1HK MVD Balašiha — Amur Habarovska
 1:0Dinamo Maskava — Metallurg Novokuzņecka
 3:5SKA — Salavat Yulaev Ufa
 1:4Dinamo Minska — Sibir Novosibirska
 1:2Avangard Omska — Vityaz Čehova
 2:1Avtomobilist Jekaterinburga — Lada Toljati
 5:3Metallurg M. — AK Bars Kazaņa
 4:6Traktor Čeļabinska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:3Severestal Čerepoveca — Lokomotiv
 2:4Dinamo Rīga — Dinamo Maskava

Tiešraide arī LTV7

 3:2 PMSKA — Barys Astana
 0:6Atlant — Salavat Yulaev Ufa
 3:1Amur Habarovska — Lada Toljati
 5:2Metallurg Novokuzņecka — AK Bars Kazaņa
 2:3Sibir Novosibirska — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:6Avtomobilist Jekaterinburga — Lokomotiv
 3:2Metallurg M. — HK MVD Balašiha
 4:3Traktor Čeļabinska — Spartak
 5:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Vityaz Čehova
 5:3CSKA Maskava — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 2:3 PMSKA — Avangard Omska
 1:7Severestal Čerepoveca — Salavat Yulaev Ufa
 1:5Dinamo Maskava — Dinamo Minska
 0:3Atlant — Barys Astana
 2:1Amur Habarovska — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:1Metallurg Novokuzņecka — Lada Toljati
 4:7Sibir Novosibirska — AK Bars Kazaņa
 3:2PMAvtomobilist Jekaterinburga — HK MVD Balašiha
 5:2Metallurg M. — Spartak
 1:6Traktor Čeļabinska — Lokomotiv
12.90-4.2522.00
 4:1Dinamo Rīga — SKA

Tiešraide arī LTV7

 1:3Severestal Čerepoveca — Barys Astana
 3:2 PMAtlant — Avangard Omska
 2:1Dinamo Minska — CSKA Maskava
 3:6Amur Habarovska — AK Bars Kazaņa 
 1:3Metallurg Novokuzņecka — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:2PMSibir Novosibirska — Lada Toljati
 3:4 OTAvtomobilist Jekaterinburga — Spartak
 2:1Metallurg M. — Lokomotiv
 0:7Traktor Čeļabinska — HK MVD Balašiha
 2:1 PLDinamo Minska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 4:3Salavat Yulaev Ufa — Barys Astana
 4:3 PMSeverestal Čerepoveca — Avangard Omska
 2:8Torpedo Ņižņijnovgoroda — Atlant
 5:3SKA — CSKA Maskava
 6:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Severestal Čerepoveca
 1:4Vityaz Čehova — SKA
 4:3 PMLokomotiv — Amur Habarovska
 2:3CSKA Maskava — Atlant
 3:0Spartak — Metallurg Novokuzņecka
 1:3AK Bars Kazaņa — Dinamo Rīga
 1:3Neftekhimik Ņižņekamska — Dinamo Maskava
 7:1Barys Astana — Metallurg M.
 4:5 PAvangard Omska — Avtomobilist Jekaterinburga
 5:0Salavat Yulaev Ufa — Traktor Čeļabinska
 3:4 PMLada Toljati — Dinamo Minska
 2:5Torpedo Ņižņijnovgoroda — SKA
 7:0Lokomotiv — Sibir Novosibirska
 4:3 PMAtlant — Vityaz Čehova
 1:2CSKA Maskava — Severestal Čerepoveca
 2:1HK MVD Balašiha — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Spartak — Amur Habarovska
 3:5Neftekhimik Ņižņekamska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 3:2Salavat Yulaev Ufa — Metallurg M.
 5:4 PBarys Astana — Avtomobilist Jekaterinburga
 6:1Avangard Omska — Traktor Čeļabinska
 2:1 PMLada Toljati — Dinamo Maskava
 4:1AK Bars Kazaņa — Dinamo Minska
 2:5CSKA Maskava — SKA
 2:7Torpedo Ņižņijnovgoroda — Atlant
 5:2Vityaz Čehova — Severestal Čerepoveca
 3:2Lokomotiv — Metallurg Novokuzņecka
 5:1HK MVD Balašiha — Sibir Novosibirska
 3:2Lada Toljati — Dinamo Rīga
 3:5Barys Astana — Traktor Čeļabinska
 1:2 PMAvangard Omska — Metallurg M.
 4:3 PLSalavat Yulaev Ufa — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:1 PAK Bars Kazaņa — Dinamo Maskava
 4:1Neftekhimik Ņižņekamska — Dinamo Minska
 1:6Amur Habarovska — Sibir Novosibirska
 3:4 PSKA — Spartak
 3:1Severestal Čerepoveca — Atlant
 3:5Torpedo Ņižņijnovgoroda — HK MVD Balašiha
 5:9Vityaz Čehova — Lokomotiv
 3:2 PMAmur Habarovska — Sibir Novosibirska

Amur: Širokovs 1 vārti
Sibir: Pujacs 2 soda minūtes

 3:2 OTBarys Astana — Avangard Omska
 0:3Lada Toljati — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:1AK Bars Kazaņa — Metallurg M.
 4:3 PNeftekhimik Ņižņekamska — Traktor Čeļabinska
 6:4Dinamo Rīga — Spartak

Tiešraide arī LTV7

 3:0SKA — Severestal Čerepoveca
 4:2Dinamo Maskava — Lokomotiv
 1:5Dinamo Minska — HK MVD Balašiha
 6:5 PLSalavat Yulaev Ufa — Avangard Omska
 4:1AK Bars Kazaņa — Lada Toljati
 2:3 PMDinamo Rīga — Lokomotiv

Tiešraide arī LTV7

 8:3Avtomobilist Jekaterinburga — Vityaz Čehova
 1:3Metallurg M. — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:4Traktor Čeļabinska — CSKA Maskava
 6:5 PMAtlant — Severestal Čerepoveca
 3:4HK MVD Balašiha — Dinamo Maskava
 2:5Dinamo Minska — Spartak
 0:3Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev Ufa
 5:3Sibir Novosibirska — Barys Astana
 5:3Neftekhimik Ņižņekamska — AK Bars Kazaņa
 1:2Dinamo Rīga — HK MVD Balašiha

Tiešraide arī LTV7

 0:1Avtomobilist Jekaterinburga — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 0:3Metallurg M. — CSKA Maskava
 3:4 PMTraktor Čeļabinska — Vityaz Čehova
 4:1SKA — Atlant
 1:4Dinamo Maskava — Spartak
 4:3 PMDinamo Minska — Lokomotiv
 2:3 PLMetallurg Novokuzņecka — Barys Astana
 4:2Sibir Novosibirska — Salavat Yulaev Ufa
 7:1Avangard Omska — Amur Habarovska
 1:2Lada Toljati — AK Bars Kazaņa
 1:4Avtomobilist Jekaterinburga — CSKA Maskava
 5:3Metallurg M. — Vityaz Čehova
 1:4Traktor Čeļabinska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:2 PSKA — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 3:0Sibir Novosibirska — Metallurg Novokuzņecka
 4:3Barys Astana — Amur Habarovska
 3:4 PLada Toljati — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:3 PHK MVD Balašiha — Atlant
 4:2Dinamo Minska — Dinamo Maskava
 1:2Traktor Čeļabinska — Metallurg M.
 5:4 PSeverestal Čerepoveca — Vityaz Čehova
 3:2Spartak — CSKA Maskava
 2:3 PMLokomotiv — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 3:2Barys Astana — Metallurg Novokuzņecka
 6:1Salavat Yulaev Ufa — Sibir Novosibirska
 5:3AK Bars Kazaņa — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:4Dinamo Minska — SKA
 2:3 PAmur Habarovska — Avangard Omska 
 3:2CSKA Maskava — Traktor Čeļabinska
 2:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Metallurg M.
 3:4 PVityaz Čehova — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3Spartak — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 1:4Amur Habarovska — Avangard Omska
 3:4Barys Astana — Sibir Novosibirska
 4:2Salavat Yulaev Ufa — Metallurg Novokuzņecka
 9:2Neftekhimik Ņižņekamska — Lada Toljati
 1:5Severestal Čerepoveca — Atlant
 3:0Lokomotiv — Dinamo Maskava
 2:1HK MVD Balašiha — Dinamo Minska
 3:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3Vityaz Čehova — Traktor Čeļabinska
 4:5CSKA Maskava — Metallurg M.
 4:2HK MVD Balašiha — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 1:2AK Bars Kazaņa — Lada Toljati
 4:1Lokomotiv — Dinamo Minska
 2:1 OTAtlant — SKA
 4:2Spartak — Dinamo Maskava
 4:1Sibir Novosibirska — Amur Habarovska
 2:1Avangard Omska — Barys Astana
 3:6Torpedo Ņižņijnovgoroda — Traktor Čeļabinska
 0:4Vityaz Čehova — Metallurg M.
 2:1 PLCSKA Maskava — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:8Severestal Čerepoveca — SKA
 3:2 PMDinamo Maskava — HK MVD Balašiha
 5:6 PMSpartak — Dinamo Minska
 2:3 PLMetallurg Novokuzņecka — Amur Habarovska
 2:3 PMBarys Astana — Salavat Yulaev Ufa
 6:0Metallurg M. — Traktor Čeļabinska
 1:2Lada Toljati — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — CSKA Maskava
 2:1Atlant — Lokomotiv
 3:5HK MVD Balašiha — Severestal Čerepoveca
 6:3Dinamo Rīga — Neftekhimik Ņižņekamska

Tiešraide arī LTV7

 4:3Avtomobilist Jekaterinburga — Salavat Yulaev Ufa
 5:3Metallurg M. — Avangard Omska
 2:4Traktor Čeļabinska — Barys Astana
 5:1SKA — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2Vityaz Čehova — CSKA Maskava
 4:2Dinamo Maskava — AK Bars Kazaņa
 4:2Dinamo Minska — Lada Toljati
 3:2 PLAmur Habarovska — Lokomotiv
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Spartak
 1:3Sibir Novosibirska — HK MVD Balašiha
 2:4Dinamo Rīga — AK Bars Kazaņa

Tiešraide arī LTV7

 0:4Avtomobilist Jekaterinburga — Avangard Omska
 4:0Metallurg M. — Barys Astana
 1:4Traktor Čeļabinska — Salavat Yulaev Ufa
 1:0SKA — Vityaz Čehova
 5:1Severestal Čerepoveca — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:0Dinamo Maskava — Lada Toljati
 3:2Atlant — CSKA Maskava
 3:5Dinamo Minska — Neftekhimik Ņižņekamska
 0:1Amur Habarovska — HK MVD Balašiha
 0:2Metallurg Novokuzņecka — Lokomotiv
 4:6Sibir Novosibirska — Spartak
 4:1Dinamo Rīga — Lada Toljati

Tiešraide arī LTV7

 5:2Avtomobilist Jekaterinburga — Barys Astana
 4:5Metallurg M. — Salavat Yulaev Ufa
 3:2Traktor Čeļabinska — Avangard Omska
 5:1Severestal Čerepoveca — Vityaz Čehova
 4:0Dinamo Maskava — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:0Atlant — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:3CSKA Maskava — SKA
 1:4Dinamo Minska — AK Bars Kazaņa
 3:2 PMAmur Habarovska — Spartak
 4:2Metallurg Novokuzņecka — HK MVD Balašiha
 2:1Sibir Novosibirska — Lokomotiv
 2:0Dinamo Rīga — Dinamo Minska

Tiešraide arī LTV7

 3:2Metallurg M. — Lada Toljati
 1:0 PMTraktor Čeļabinska — AK Bars Kazaņa
 4:1Salavat Yulaev Ufa — Barys Astana
 0:2SKA — Dinamo Maskava
 4:3 PMSeverestal Čerepoveca — CSKA Maskava
 5:4 PVityaz Čehova — Atlant
 4:1Dinamo Minska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 4:3 PSibir Novosibirska — Metallurg Novokuzņecka
 3:4Barys Astana — Severestal Čerepoveca
 2:4Avangard Omska — Atlant
 6:3Salavat Yulaev Ufa — SKA
 3:5Lada Toljati — Metallurg M.
 2:1 PAK Bars Kazaņa — Traktor Čeļabinska
 5:2Neftekhimik Ņižņekamska — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3Vityaz Čehova — HK MVD Balašiha
 1:0Lokomotiv — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:1CSKA Maskava — Spartak
 2:3Dinamo Minska — Dinamo Maskava
 4:5Dinamo Rīga — Dinamo Maskava

Tiešraide arī LTV7

 4:5 PMBarys Astana — Atlant
 2:4Avangard Omska — SKA
 2:3Salavat Yulaev Ufa — Severestal Čerepoveca
 4:2Lada Toljati — Amur Habarovska
 4:0AK Bars Kazaņa — Metallurg Novokuzņecka
 3:1Neftekhimik Ņižņekamska — Sibir Novosibirska
 5:1Lokomotiv — Traktor Čeļabinska
 0:5CSKA Maskava — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:0HK MVD Balašiha — Metallurg M.
 3:2 PMSpartak — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:5Barys Astana — SKA
 3:1Avangard Omska — Severestal Čerepoveca
 4:2Salavat Yulaev Ufa — Atlant
 3:0Lada Toljati — Metallurg Novokuzņecka
 5:1AK Bars Kazaņa — Sibir Novosibirska
 4:1Neftekhimik Ņižņekamska — Amur Habarovska
 2:3 PCSKA Maskava — Dinamo Maskava
 8:0Torpedo Ņižņijnovgoroda — Vityaz Čehova
 3:0Lokomotiv — Metallurg M.
 1:0HK MVD Balašiha — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:0Spartak — Traktor Čeļabinska
 2:3 PDinamo Rīga — CSKA Maskava

Tiešraide arī LTV7

 4:1Salavat Yulaev Ufa — Avangard Omska
 5:2Lada Toljati — Sibir Novosibirska
 1:2HK MVD Balašiha — Traktor Čeļabinska
 7:2AK Bars Kazaņa — Amur Habarovska
 4:3 PLNeftekhimik Ņižņekamska — Metallurg Novokuzņecka
 4:3 PLSeverestal Čerepoveca — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:5Vityaz Čehova — Atlant
 3:1Lokomotiv — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:2 PMSpartak — Metallurg M.
 3:2Metallurg Novokuzņecka — Dinamo Rīga
 4:3 PLAmur Habarovska — Dinamo Maskava
 0:2Sibir Novosibirska — Dinamo Minska
 2:3 PLSKA — Spartak
 2:1 PMAtlant — Severestal Čerepoveca
 3:5CSKA Maskava — Barys Astana
 5:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Lokomotiv
 6:3HK MVD Balašiha — Vityaz Čehova
 3:2 PMAvtomobilist Jekaterinburga — AK Bars Kazaņa
 2:1Metallurg M. — Neftekhimik Ņižņekamska
 4:2Traktor Čeļabinska — Lada Toljati
 2:7Sibir Novosibirska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 3:2 PMAmur Habarovska — Dinamo Minska
 3:4Metallurg Novokuzņecka — Dinamo Maskava
 3:0CSKA Maskava — Avangard Omska
 3:0SKA — HK MVD Balašiha
 5:2Severestal Čerepoveca — Spartak
 2:0Atlant — Lokomotiv
 4:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Barys Astana
 1:5Vityaz Čehova — Salavat Yulaev Ufa
 3:2 OTMetallurg M. — AK Bars Kazaņa
 1:2Avtomobilist Jekaterinburga — Lada Toljati
 2:3Traktor Čeļabinska — Neftekhimik Ņižņekamska
 2:4Amur Habarovska — Dinamo Rīga
 1:4Metallurg Novokuzņecka — Dinamo Minska
 2:4Atlant — Spartak
 1:4Sibir Novosibirska — Dinamo Maskava
 3:1SKA — Lokomotiv
 1:3Severestal Čerepoveca — HK MVD Balašiha
 1:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Avangard Omska
 5:1Vityaz Čehova — Barys Astana
 1:3CSKA Maskava — Salavat Yulaev Ufa
 2:1 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Neftekhimik Ņižņekamska
 6:0Metallurg M. — Lada Toljati
 2:5Traktor Čeļabinska — AK Bars Kazaņa
 2:3Severestal Čerepoveca — Lokomotiv
 4:1Atlant — HK MVD Balašiha
 2:1CSKA Maskava — Dinamo Minska
 3:1Torpedo Ņižņijnovgoroda — Salavat Yulaev Ufa
 Spēle AtceltaVityaz Čehova — Avangard Omska
 4:3 OTSpartak — Dinamo Maskava
 4:1Amur Habarovska — Metallurg Novokuzņecka
 1:2 PMAmur Habarovska — Metallurg Novokuzņecka
 5:0Barys Astana — Sibir Novosibirska
 3:2 PMAvangard Omska — Salavat Yulaev Ufa
 2:3Lada Toljati — Traktor Čeļabinska
 1:2AK Bars Kazaņa — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:1Neftekhimik Ņižņekamska — Metallurg M.
 3:2SKA — CSKA Maskava
 2:7Vityaz Čehova — Severestal Čerepoveca
 5:2HK MVD Balašiha — Atlant
 0:3Barys Astana — Metallurg Novokuzņecka
 4:2Avangard Omska — Sibir Novosibirska
 4:0Dinamo Rīga — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3Salavat Yulaev Ufa — Amur Habarovska
 1:2PMLada Toljati — Atlant
 1:2AK Bars Kazaņa — SKA
 4:2Neftekhimik Ņižņekamska — Severestal Čerepoveca
 3:1Lokomotiv — Vityaz Čehova
 4:3Dinamo Maskava — Traktor Čeļabinska
 3:6HK MVD Balašiha — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:1Spartak — CSKA Maskava
 1:2Dinamo Minska — Metallurg M.
 4:2Avangard Omska — Metallurg Novokuzņecka
 2:3Dinamo Rīga — Traktor Čeļabinska

Tiešraide arī LTV7

 4:3Sibir Novosibirska — Amur Habarovska
 1:2Lada Toljati — SKA
 2:1 PMAK Bars Kazaņa — Severestal Čerepoveca
 3:4Neftekhimik Ņižņekamska — Atlant
 2:1Dinamo Maskava — Metallurg M.
 2:0Lokomotiv — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2 PMHK MVD Balašiha — CSKA Maskava
 5:3Spartak — Vityaz Čehova
 4:0Dinamo Minska — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:2Dinamo Rīga — Metallurg M.

Tiešraide arī LTV7

 5:3Amur Habarovska — Barys Astana
 2:3Metallurg Novokuzņecka — Avangard Omska
 2:4Sibir Novosibirska — Salavat Yulaev Ufa
 1:4Lada Toljati — Severestal Čerepoveca
 6:2AK Bars Kazaņa — Atlant
 5:6Neftekhimik Ņižņekamska — SKA
 1:6Lokomotiv — CSKA Maskava
 2:5Dinamo Maskava — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:3 PLHK MVD Balašiha — Vityaz Čehova
 4:3 PLSpartak — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 1:2Dinamo Minska — Traktor Čeļabinska
 5:8Amur Habarovska — Barys Astana
 3:2Dinamo Rīga — Spartak

Tiešraide arī LTV7

 1:6Metallurg Novokuzņecka — Salavat Yulaev Ufa
 2:3Sibir Novosibirska — Avangard Omska
 5:4 PMDinamo Maskava — Dinamo Minska
 3:2Atlant — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 4:2Avtomobilist Jekaterinburga — Neftekhimik Ņižņekamska
 6:4Vityaz Čehova — Lada Toljati
 3:4CSKA Maskava — AK Bars Kazaņa
 4:5Dinamo Maskava — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 4:1Avangard Omska — Amur Habarovska
 1:3Lokomotiv — HK MVD Balašiha
 6:3Spartak — Dinamo Minska
 2:0CSKA Maskava — Lada Toljati
 2:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — AK Bars Kazaņa
 5:4Vityaz Čehova — Neftekhimik Ņižņekamska
 8:1SKA — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 2:4Barys Astana — HK MVD Balašiha
 3:4Avangard Omska — Lokomotiv
 3:2 PMAvtomobilist Jekaterinburga — Amur Habarovska
 4:3 PMMetallurg M. — Sibir Novosibirska
 3:4Traktor Čeļabinska — Metallurg Novokuzņecka
 4:3Salavat Yulaev Ufa — Spartak
 4:3Dinamo Maskava — Atlant
 2:3 PMSeverestal Čerepoveca — Dinamo Minska
 1:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Lada Toljati
 3:2Vityaz Čehova — AK Bars Kazaņa
 4:5CSKA Maskava — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:4 BSeverestal Čerepoveca — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 3:2 PBarys Astana — Lokomotiv
 1:2Avangard Omska — Spartak
 0:4Avtomobilist Jekaterinburga — Metallurg Novokuzņecka
 4:1Metallurg M. — Amur Habarovska
 4:1Traktor Čeļabinska — Sibir Novosibirska
 4:3 PSalavat Yulaev Ufa — HK MVD Balašiha
 1:0SKA — Dinamo Maskava
 3:2Atlant — Dinamo Minska
 0:4Lada Toljati — AK Bars Kazaņa
 5:3Torpedo Ņižņijnovgoroda — Neftekhimik Ņižņekamska
11.90-4.2523.14
 5:2CSKA Maskava — Vityaz Čehova
 5:6 PLAtlant — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 9:3Barys Astana — Spartak
 2:0Avangard Omska — HK MVD Balašiha
 3:4Avtomobilist Jekaterinburga — Sibir Novosibirska
 4:0Metallurg M. — Metallurg Novokuzņecka
 0:2Traktor Čeļabinska — Amur Habarovska
 3:0Salavat Yulaev Ufa — Lokomotiv
 2:4SKA — Dinamo Minska
 4:3 PMSeverestal Čerepoveca — Dinamo Maskava
 5:4Dinamo Rīga — Dinamo Minska

Tiešraide arī LTV7

 2:3Metallurg Novokuzņecka — Sibir Novosibirska
 1:3Avangard Omska — Salavat Yulaev Ufa
 4:1Traktor Čeļabinska — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:1Neftekhimik Ņižņekamska — AK Bars Kazaņa
 1:0Vityaz Čehova — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 5:2Lokomotiv — Severestal Čerepoveca
 2:0Atlant — HK MVD Balašiha
 5:4 PMSpartak — SKA
 3:2Dinamo Maskava — CSKA Maskava
 3:1Dinamo Rīga — Vityaz Čehova

Tiešraide arī LTV7

 3:4 PLAmur Habarovska — Atlant
 2:3 PMMetallurg Novokuzņecka — SKA
 3:4Sibir Novosibirska — Severestal Čerepoveca
 2:5Traktor Čeļabinska — Metallurg M.
 2:5Lada Toljati — Salavat Yulaev Ufa
 4:1AK Bars Kazaņa — Barys Astana
 1:2 PMNeftekhimik Ņižņekamska — Avangard Omska
 1:3Lokomotiv — Spartak
 2:4Dinamo Minska — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 3:2 PMDinamo Rīga — Torpedo Ņižņijnovgoroda

Tiešraide arī LTV7

 4:3PMAmur Habarovska — Severestal Čerepoveca
 0:1Metallurg Novokuzņecka — Atlant
 3:0Sibir Novosibirska — SKA
 3:0Metallurg M. — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:2Lada Toljati — Barys Astana
 3:1AK Bars Kazaņa — Avangard Omska
 0:2Neftekhimik Ņižņekamska — Salavat Yulaev Ufa
 8:3Dinamo Maskava — Vityaz Čehova
 3:0HK MVD Balašiha — Lokomotiv
 2:4Dinamo Minska — CSKA Maskava
 1:2PMDinamo Rīga — CSKA Maskava

Tiešraide arī LTV7

 3:8Amur Habarovska — SKA
 1:3Metallurg Novokuzņecka — Severestal Čerepoveca
 5:1Dinamo Minska — Vityaz Čehova
 3:7Sibir Novosibirska — Atlant
 1:4AK Bars Kazaņa — Salavat Yulaev Ufa
 6:2Avtomobilist Jekaterinburga — Traktor Čeļabinska
 3:2 OTLada Toljati — Avangard Omska
 4:2Neftekhimik Ņižņekamska — Barys Astana
 4:3 OTDinamo Maskava — Torpedo Ņižņijnovgoroda
 2:8Spartak — HK MVD Balašiha
 3:5Avangard Omska — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 5:3Barys Astana — Dinamo Minska
 3:0Salavat Yulaev Ufa — Dinamo Maskava
 7:5SKA — Traktor Čeļabinska
 1:2Severestal Čerepoveca — Metallurg M.
 1:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Sibir Novosibirska
 2:1Vityaz Čehova — Amur Habarovska
 5:2Lokomotiv — Lada Toljati
 3:2 PMAtlant — Avtomobilist Jekaterinburga
 1:3CSKA Maskava — Metallurg Novokuzņecka
 3:2HK MVD Balašiha — Neftekhimik Ņižņekamska
 1:3Spartak — AK Bars Kazaņa
 3:5Barys Astana — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 2:3 PMAvangard Omska — Dinamo Maskava
 4:1Salavat Yulaev Ufa — Dinamo Minska
 3:2SKA — Metallurg M.
 2:3Severestal Čerepoveca — Avtomobilist Jekaterinburga
 2:4Torpedo Ņižņijnovgoroda — Amur Habarovska
 2:1Vityaz Čehova — Metallurg Novokuzņecka
 0:2Lokomotiv — Neftekhimik Ņižņekamska
 3:1Atlant — Traktor Čeļabinska
 4:2CSKA Maskava — Sibir Novosibirska
 2:3 PMHK MVD Balašiha — AK Bars Kazaņa
 6:2Spartak — Lada Toljati
 6:4Salavat Yulaev Ufa — Dinamo Rīga

Tiešraide arī LTV7

 4:0CSKA Maskava — Amur Habarovska
 5:2Barys Astana — Dinamo Maskava
 2:3Avangard Omska — Dinamo Minska
 1:2SKA — Avtomobilist Jekaterinburga
 3:1Severestal Čerepoveca — Traktor Čeļabinska
 4:1Atlant — Metallurg M.
 4:2Torpedo Ņižņijnovgoroda — Metallurg Novokuzņecka
 5:2Vityaz Čehova — Sibir Novosibirska
 4:1Lokomotiv — AK Bars Kazaņa
 3:2 PHK MVD Balašiha — Lada Toljati
 2:3Spartak — Neftekhimik Ņižņekamska
restorāni Rīgā - saņem atlaides