Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

KHL atļauj "Kunlun Red Star" nākamo sezonu aizvadīt Mitiščos

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

KHL atļauj "Kunlun Red Star" nākamo sezonu aizvadīt Mitiščos
Pekinas "Kunlun Red Star" spēlētāji. Foto: hcredstar.com

Kontinentālā hokeja līga (KHL) šodien paziņojusi par to, ka, pēc inspekcijas veikšanas Mitišču arēnā, devusi atļauju Pekinas "Kunlun Red Star" tur aizvadīt nākamās sezonas mājas spēles. Lēmums ir svarīgs arī Rīgas "Dinamo" mājas spēļu kontekstā, jo iepriekš Mitišči izskanēja kā viena no potenciālajām rīdzinieku mājas spēļu vietām.

No gaidāmās sezonas KHL ir atjaunojusi arēnu inspekcijas programmu, pārbaudot ne tikai KHL, bet arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) un Krievijas Sieviešu hokeja līgas (ŽHL) arēnu atbilstību noteiktajiem normatīviem. Kā pirmā no pārbaudāmajām arēnām bija tieši Mitišču arēna.

Speciāla komisijas KHL viceprezidenta Alekseja Aņisimova vadībā pārbauda arēnas, lai tās atbilstu līgas reglamentam. Pirmkārt, uzmanība tiek pievērsta "sporta daļai". Katras inspekcijas nozīmīgākais punkts būs arī tā saucamo “tīro zonu” pārbaude. Tajās būs jābūt nodrošinātai pilnīgai hokejistu, līdzjutēju, vadības un klubu personāla veselības drošībai koronavīrusa pandēmijas apstākļos. Tāpat, ja nepieciešams, inspekcijas komisijas tiks organizētas jau sezonas gaitā.

"Pirmo inspekciju mēs aizvadījām Maskavā un Piemaskavā," atklāja Aņisimovs. "Šonedēļ inspekcija dosies pa maršrutu: Čerepoveca – Jaroslavļa – Ņižņijnovgoroda, bet tālāk mēs pārbaudīsim Urālu un Tālo Austrumu reģionu arēnas. Mēs pievēršam uzmanību katrai švīkai, katrai detaļai. Ir ļoti svarīgi, lai klubi saprastu to, ka mūsu mērķis nav visiem piešķirt sodus, bet palīdzēt līdz regulārā čempionāta sākumam novērst visas nepilnības. Lai sezonas laikā klubiem nebūtu jāmaksā tos pašus sodus par reglamenta pārkāpumiem."

Zīmīgi, ka Ķīnas kluba rindās pagājušajā sezonā uz KHL ledus kāpa divi Latvijas hokejisti - uzbrucējs Gunārs Skvorcovs un aizsargs Artūrs Salija. Skvorcovs 12 spēlēs nopelnīja divus (1+1) punktus, kā arī izcēlās ar kautiņu, bet Salijam divos mačos pie rezultativitātes punktiem tikt neizdevās.

Domājams, ka arī Rīgas "Dinamo" savas mājas spēles būs jāaizvada ārpus bāzes valsts. Šobrīd, kā visticamākais variants šim scenārijam ir minēta mājas spēļu aizvadīšana Sočos.

Izmantotie avoti:
https://www.khl.ru/news/2020/07/27/...

     [+] [-]

, 2020-07-27 16:17, pirms nedēļas
Kodēji dodas inspekcijā! Neslikti iedzīvosies! Kā tajā izrādē Revidents!

     [+] [-]

, 2020-07-27 18:02, pirms nedēļas
Nu redz.Drīz arī Rīgas Dinamo saņems atļauju spēlet kādā Krievijas provincē,bet Skudra intervijās krievu žurnālistiem varēs teikt,ka šeit es jūtos kā mājās.

     [+] [-]

, 2020-07-27 18:44, pirms nedēļas
Nu labdari,ka atļāva,kaut tik čekistu neuzmestu un rižāņiem arī atļautu bāzēties paRašā.