Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Krievijas sporta ministrs: "Ceram, ka nebūs otrā viļņa un KHL sezona sāksies laicīgi"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Krievijas sporta ministrs: "Ceram, ka nebūs otrā viļņa un KHL sezona sāksies laicīgi"
KHL iepriekšējais prezidents Dmitrijs Černišenko un tagadējais vadītājs Aleksejs Morozovs. Foto: KHL

Krievijas sporta ministrs Oļegs Maticins cenšas būt optimists un orientējas uz to, ka tiks atrasti veidi, lai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubos neizplatītos koronavīrusa infekcija.

Kā jau vēstīts, ka KHL trešdien paziņoja, ka "tikai valstī [droši vien te domāta Krievija] esošās epidemioloģiskās situācijas krasa pasliktināšanās var ietekmēt sezonas starta datumu". Sezonas sākums plānots 2. septembrī.

Sporta ministrs Oļegs Maticins: "Ceram, ka nebūs nekādu otro viļņu un čempionāts sāksies laicīgi. Ārzemju spēlētāju ierašanās jautājumos un sacensību reglamenta izstrādāšanā aktīvi sadarbojamies ar Krievijas Hokeja federāciju un KHL. Ceru, ka šī pieredze dos iespēju minimizēt kļūdas un sekmīgi sākt sezonu. Bet mēs dzīvojam reālā pasaulē un redzam, ka dažādos valsts reģionos situācija ir neviennozīmīga. Cerēsim, ka [KHL komandās] saslimšanas gadījumi tiks lokalizēti, atrodot veidus, kā minimizēt infekcijas izplatīšanās riskus."

Covid-19 visvairāk skartie klubi (pēc oficiālās informācijas)

1.Omskas "Avangard"20
2.Maskavas "Spartak"13
3.Čerepovecas "Severstal"9
4.Maskavas CSKA7

Jauno saslimšanas gadījumu skaits Krievijā turas vienmērīgā līmenī ar tendenci samazināties: pirms dažām nedēļām bija 9000 un daži simti diennaktī, pēcāk 6000 un daži simti, bet šonedēļ jau 5000 un daži simti diennaktī, liecina worldometers.info/coronavirus apkopotie dati.

"Mēs atgriežamies ierastajā dzīves ritmā. Sociālā, kultūras un arī sporta dzīve atgriežas. Sports ir integrējošais mehānisms, kas visiem ļauj būt stiprākiem. Mēs pārvarējām grūtu etapu, kad daudzas sacensības bija atceltas vai pārceltas. Ceru, ka tas viss pāriet. Ļaudis atkal var priecāties par sportu. Ceru, ka to vairs neapturēs," saka Krievijas sporta ministrs.

Izmantotie resursi:
rsport.ria.ru

     [+] [-]

, 2020-07-27 00:27, pirms nedēļas
Humorists dažos klubos desmitiem slimo,bet viņš murgo par otro vilni.