Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Amerikāņa aģents sūdzas par "Admiral" slikto attieksmi

Amerikāņa aģents sūdzas par "Admiral" slikto attieksmi
Oskars Bārtulis un Džonatons Blūms
Foto: hcadmiral.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Vladivostokas "Admiral" līdz jaunajam gadam spēlēja ne tikai latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, bet arī amerikāņu aizsargs Džonatons Blūms. Hokejista aģents Aleša Pilko (Slovēnija) sūdzas, ka šajā klubā viņa amerikānis nav saņēmis algu par pagājušā gada pēdējiem trijiem mēnešiem, kā arī informē par savdabīgu izturēšanos pret savainotajiem spēlētājiem.

Aģents Pilko: "Mans klients Džonatons Blūms pēdējo algu "Admira" klubā saņēma septembrī. Kopš tā laika - ne kapeikas. Problēma tāda, ka Blūms ir ASV pilsonis. Viņš maksā nodokļus savā valstī. 39% federālais nodoklis, 13% Kalifornijas štata nodoklis, kopā 52%. Viņš bija viens no vislabāk apmaksātajiem spēlētājiem. Līdz ar to nodokļi sanāca ļoti lieli. Bet to naudu viņam nesamaksāja, taču amerikāņu federālos dienestus tas neuztrauc. Kontrakts ir - jāmaksā nodokļi. Viņam nācās samaksāt, iztērējot savus uzkrājumus. Bet vēl bija jāmaksā par māju, kuru nopirka, parakstot kontraktu uz diviem gadiem. Pats par sevi saprotams, ka rēķinājās ar kontrakta summu. Vēl arī ģimene jāuztur. Tagad viņam dēls saslimis, jāmaksā par ārstēšanu, kas prasa lielus naudas līdzekļus. Krievijas spēlētājiem ir vienkāršāk - nodoklis tikai 13%, turklāt to maksā ne paši."

"Ne reizi vien vērsāmies KHL spēlētāju arodbiedrībā, bet tas ir absolūti bezjēdzīgi. Viņi tur nedara praktiski neko, tikai savāc naudu. Tā organizācija vairāk kaitē, nevis dod labumu. Nācās vērsties pa tiešo KHL. Līga uzlika par pienākumu visu samaksāt līdz 15. aprīlim, bet viņi nesamaksāja neko. Prasīsim, lai KHL aizliedz "Admiral" klubam reģistrēt jaunus spēlētājus. Triju gadu laikā viņš komandā bija ļoti svarīgs spēlētājs ar lielāko spēles laiku, taču viņi nevarēja samaksāt pat par dzīvošanu un ekipējumu," informē Blūma aģents.

"Tur bija arī citi leģionāri. Visiem līdzīgas problēmas. Divi guva traumas, bet bija pienākums atrasties arēnā no plkst. 9 līdz 18, turklāt viņiem pielika apsargu, kurš sekoja, lai piespiedu kārtā tiktu veiktas atlabšanas procedūras. Kas tas tāds ir? Grūti tam noticēt, bet šis stāsts ir reāls."

"Šie cilvēki atgriežas Amerikā un viņiem prasa, vai ir vērts braukt uz KHL. Un ko viņi atbild? Pareizi: "Pat nedomājiet!" Kāpēc topamerikāņi masveidā dod priekšroku Šveicei? Tāpēc, ka tur tādas šausmas nevar būt. Ja tur kas tāds notiktu, visus atbildīgos iesēdinātu," saka aģents Pilko.

"Admiral" direktors Sergejs Sošņikovs par Blūma algu: "Domāju, ka tā ir novecojusi informācija. Mums bija parādi, bet šobrīd mēs ar Džonatonu esam norēķinājušies par visiem simts procentiem."

Izmantotie resursi:
sport-express.ru

  +2 [+] [-]

, 2018-04-26 19:13, pirms 10 mēnešiem
Nu ja, tā taču ir Krievija. Bet ja runā par problēmu - KHL nevēlamība ZA spēlētājiem - tas ir akmens arī Dinamo dārziņā. Budžets nav liels, komanda skilta, vēl šādas problēmas netrūka. Paldies Dievam, Zviedrijā un Šveicē vieta ir ierobežota, bet zemāka kalibra leģionāri ir jūtami.

     [+] [-]

, 2018-04-26 20:03, pirms 10 mēnešiem
Kā jau kolhoza līga😜

     [+] [-]

, 2018-04-26 23:00, pirms 10 mēnešiem
Народ недавно нашли уникальный способ как без диет, без спорта и без мед.препаратов сделать свое тело красивым и подтянутым.Я сразу решил протестировать и был в шоке: за 2 недели убрал пивное пузо и начали проступать кубики, подкачал руки и спину, и скинул даже пару килограмм. Теперь и жена захотела попробовать вeдь нe нужнo cидеть на диетах и хoдить в cпоpт зал да и цена вoпpоca кoпeeчнaя,а вычитал об этом способе здесь --- Блог Домашнего качка

     [+] [-]

, 2018-04-27 18:35, pirms 10 mēnešiem
nazar_kuprinov_112094436321317 rakstīja: Народ недавно нашли уникальный способ как без диет, без спорта и без мед.препаратов сделать свое тело красивым и подтянутым.Я сразу решил протестировать и был в шоке: за 2 недели убрал пивное пузо и начали проступать кубики, подкачал руки и спину, и скинул даже пару килограмм. Теперь и жена захотела попробовать вeдь нe нужнo cидеть на диетах и хoдить в cпоpт зал да и цена вoпpоca кoпeeчнaя,а вычитал об этом способе здесь --- http://tok.pw/mblog
Raksti latviski uraal