Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Video: Indrašis priecīgs būt Maskavas "Dynamo"

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis jaunajā sezonā spēlēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Maskavas "Dynamo". Nu jau bijušais Rīgas "Dinamo" spēlētājs Indrašis atklāj, ka gribēja nokļūt komandā, ar kuru var uzvarēt. Maskavas klubā latvietis pagaidām ar visu ir apmierināts un priecājas būt tur.
Video un foto: dynamo.ru
Vērtējums:  +4 [+] [-]

, 2018-07-13 16:10, pirms 7 mēnešiem
Franšīze jau pat nav mainīta. Tikai šoreiz galvenajā čekistu klubā.

  +4 [+] [-]

, 2018-07-13 16:20, pirms 7 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Franšīze jau pat nav mainīta. Tikai šoreiz galvenajā čekistu klubā.
Sportists spēlē tur, kur viņam maksā. Kāpēc neseko pārmetumi sportistiem, kas spēlē, piemēram, arābu šeihu klubos un pelna naudu no tiem, kas atbalsta apspiešanu, dzimuma diskrimināciju utt? Kāpēc nav pārmetumu pret tiem, kas spēlē Chelsea vai Schalke? Kāpēc nav pārmetumu pret F1 un dažadiem renes sportiem, jo tur arī krievu nauda netrūkst? Sportistam nav jādomā, kas viņam to naudiņu maksā un cik "asiņaina"tā nauda ir. Viņš dara savu darbu un kraj naudu vecumdienām. Cik daudzi lielie rējēji nenomainītu savu ikdienas algu pret 10 un 20 reizes lielāku Krievijā, ja tāda iespēja rastos?Jeb, ja uzzināsiet, ka tagadējais uzņēmums iegūst naudu no Krievijas uzreiz aiziesi no darba? Turklāt, man vienmēr bijis uzskats - ja 10 miljoni aiziet sportam, sanāks 10 miljoni mazāk par ko ražot ieročus.

  +3 [+] [-]

, 2018-07-13 16:36, pirms 7 mēnešiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Sportists spēlē tur, kur viņam maksā. Kāpēc neseko pārmetumi sportistiem, kas spēlē, piemēram, arābu šeihu klubos un pelna naudu no tiem, kas atbalsta apspiešanu, dzimuma diskrimināciju utt? Kāpēc nav pārmetumu pret tiem, kas spēlē Chelsea vai Schalke? Kāpēc nav pārmetumu pret F1 un dažadiem renes sportiem, jo tur arī krievu nauda netrūkst? Sportistam nav jādomā, kas viņam to naudiņu maksā un cik "asiņaina"tā nauda ir. Viņš dara savu darbu un kraj naudu vecumdienām. Cik daudzi lielie rējēji nenomainītu savu ikdienas algu pret 10 un 20 reizes lielāku Krievijā, ja tāda iespēja rastos?Jeb, ja uzzināsiet, ka tagadējais uzņēmums iegūst naudu no Krievijas uzreiz aiziesi no darba? Turklāt, man vienmēr bijis uzskats - ja 10 miljoni aiziet sportam, sanāks 10 miljoni mazāk par ko ražot ieročus.
Neviens jau nepārmet, tikai konstatē. Talantīgs spēlētājs sabeidz sevi kolhozā.

  +3 [+] [-]

, 2018-07-13 16:41, pirms 7 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Neviens jau nepārmet, tikai konstatē. Talantīgs spēlētājs sabeidz sevi kolhozā.
Neteiktu, ka sabeidz. Spēlēt laba līmeņa čempionātā (var nepatikt KHL un krievi, bet teikt, ka KHL ir švaks čempis arī būtu pārspīlēti) vienmēr spēlētājam nāk par labu. MD ir viens no top klubiem, ja skatās visu sezonu griezumā ne tikai pēdējā un tur nebūs siltumnīca. Miks spēlēs slikti būs - atā, atā. Kā jebkurā puslīdz normālā klubā. Kāpēc viņam iet uz to pašu Čehiju vai DEL, spēlēt +- līdzīga līmeņa klubā bet saņemt zemāku naudu?

  +1 [+] [-]

, 2018-07-13 17:29, pirms 7 mēnešiem
Jirgens Rozenbergs/Džo Cimmermans rakstīja: Neviens jau nepārmet, tikai konstatē. Talantīgs spēlētājs sabeidz sevi kolhozā.
Indrašis bija aizbraucis uz "Islanders" nometni, tāpēc nevar teikt, ka viņš necentās tikt prom. Cita lieta, ka viņš pat starp padsmitagdīgiem jauniešiem savos tolaik 24 gados neizcēlās ne ar ko tādu, kas Ņujorkas komandai liktu uz viņu paskatīties kā uz ņemamu kadru.

Būšu pārsteigts, ja Indrašis reāli arī visu līguma laiku nospēlēs Maskavas Dinamo.

  +1 [+] [-]

, 2018-07-13 17:43, pirms 7 mēnešiem
a puncīti pa vasaru sev saēda tā neko...

     [+] [-]

, 2018-07-13 17:48, pirms 7 mēnešiem
Nav zināms, cik bija Induļa alga DR un tagad Maskavā?

     [+] [-]

, 2018-07-14 08:37, pirms 7 mēnešiem
Fullback rakstīja: Indrašis bija aizbraucis uz "Islanders" nometni, tāpēc nevar teikt, ka viņš necentās tikt prom. Cita lieta, ka viņš pat starp padsmitagdīgiem jauniešiem savos tolaik 24 gados neizcēlās ne ar ko tādu, kas Ņujorkas komandai liktu uz viņu paskatīties kā uz ņemamu kadru.

Būšu pārsteigts, ja Indrašis reāli arī visu līguma laiku nospēlēs Maskavas Dinamo.
Miku, gluži tāpat kā daļu citu letiņu norok fiziskais.

     [+] [-]

, 2018-07-14 09:24, pirms 7 mēnešiem
Molodčiks Mikus! Turpinās progresēt planētas spēcīgākajā līgā! Uz NHĻ ja būs vēlme, varēs aizbraukt pašļūkāt arī pēc 45 gadu vecuma.

     [+] [-]

, 2018-07-17 15:41, pirms 7 mēnešiem
Es gan teikšu, nebūs tik viegli Maskavas Dinamo Indrašim, skatoties viņu PČ jā viņš labass piespēles dalīja, bet ar citiem partneriem (kad nebija blakus Dārziņa) grūti gāja ar vārtu guvumiem! Personīgi prognozēju gandrīz līdzīgu stastiku kā ikvienam LV leģionāram kurš aizgājis no Dinamo 15 punkti sezonā!