Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0
Rolands Eliņš

"Dinamo" pievienojas "Mogo" sezonu sākušais uzbrucējs Marenis

KHL klubs Rīgas "Dinamo" paziņojis, ka sastāvam pievienojies Rihards Marenis, 25 gadus vecais uzbrucējs, kurš pēc vairākām sezonām NCAA šoruden spēlēja Latvijas čempionātā "Mogo" rindās un guva četrus vārtus.

"Dinamo" pievienojas "Mogo" sezonu sākušais uzbrucējs Marenis
Rihards Marenis, Foto: HK Mogo

Rihards Marenis sezonas sākumā palīdzēja „Mogo” septiņās spēlēs, kurās tika pie četriem punktiem (4+0). Iepriekš Marenis spēlēja NCAA, četras sezonas pārstāvot Auroras universitāti, kuras rindās 73 spēlēs guva 60 punktus. Arī pirms studiju sākuma Marenis spēlēja dažādās Ziemeļamerikas līgā, bet Latvijas čempionātā debija tikai šoruden.

Savukārt savu KHL debiju Marenis varētu sagaidīt jau rītdien. Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Marenis gatavs iekļauties sastāvā uzreiz un viņa iziešana laukumā tiek paredzēta jau rītdien, kad Rīgas klubs savā laukumā uzņems Pekinas „Kunlun”.

Jāpiemin, ka Marenis „Dinamo” redzeslokā bija arī vasarā, kad ar viņu tika noslēgts pārbaudes līgums, un viņš piedalījās komandas treniņnometnē, taču pilnvērtīgu līgumu vasarā nesagaidīja un pievienojās "Mogo". "Dinamo" tikmēr pēc sekmīga sezonas sākuma šobrīd ir nonākusi neveiksmju joslā un rītvakar centīsies pārtraukt piecu zaudējumu sēriju,

Marenis ir arī pārstāvējis Latvijas izlasi, piedaloties vairākās pārbaudes spēlēs. Viņa debija izlasē bija 2015. gadā.

Izmantotie resursi:
https://www.dinamoriga.lv/lv/zinas/...

 

Ankipāns: "Arī vairākums absolūti nestrādā, un būs kaut kas jāmaina"

2018-10-11 16:41

Nākamais: Jonāts uz mēnesi izkrīt no Raplas sastāva, Hallers atstāj Valgu