Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Panarins: "KHL vispār nav konkurences – SKA un CSKA pirmajās kārtās mierīgi var pīpēt"

Panarins: "KHL vispār nav konkurences – SKA un CSKA pirmajās kārtās mierīgi var pīpēt"
Artēmijs Panarins
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas kluba Kolumbusas "Blue Jackets" krievu uzbrucējs Artēmijs Panarins kritizējis Kontinentālo hokeja līgu, norādot, ka dzimtenē trūkstot konkurences un ka tādēļ hokejisti degradējoties.

"Jā, uz pasaules čempionātu neaizbraucu, jo savainojuma dēļ nepalaida klubs. Taču skatījos turnīru. Tiesa, ne visas spēles – tikai ceturtdaļfinālu pret Kanādu. Ko varu pateikt – veči cīnījās, malači. Žēl, ka neizdevās uzvarēt pagarinājumā," teica Artēmijs Panarins. "Varējām aizķerties, jo kanādieši aizsardzībā spēlēja pārāk neuzmanīgi."

Panarins slavēja kanādiešu kapteini un uzbrukuma līderi Konoru Makdeividu, kura lieliskais sniegums vairākumā bija galvenais iemesls, kāpēc Krievijai bija jābrauc mājās. "Malacis, viņš ātri spēlē. Nopelnījis visu, kas viņam ir. Nestāv vārtu priekšā un nebaksta iekšā ripas. Īsts zvērs. Ļoti labs uzbrucējs – slidojums, rokas, galva. Pilna programma," pauda Panarins.

Atbildot uz jautājumu, vai Makdeivids degradētos, ja spēlētu Kontinentālajā hokeja līgā, Panarins piekrita. "Pavisam noteikti. Mums taču konkurences vispār nav. NHL – tā ir labākā līga pasaulē, tur visas komandas ir līdzvērtīgas. Mums ir pavisam citādi. Mums play-off pirmajā kārtā viss ir zināms. Kad pēdējoreiz bija 4-3, spēlējot pašiem spēcīgākajiem, kad netiek taupīti spēki? SKA un CSKA pirmās divas kārtas pāriet ar 4-0. Var smēķēt cigaretes, jo konkurence parādās tikai finālā," teica Panarins.

Izmantotie resursi:
https://www.sovsport.ru/hockey/arti...

1 2 64 komentāri

  +7 [+] [-]

, 2018-06-06 13:01, pirms 8 mēnešiem
Āmen!
Bet FUNIS, permaks un saxons tik kladzina, ko citu , laigan, spēlētāji, funkcionāri, citi iesaistīti cilvēki, kam bijusi kāda saistība šajās līgās un pat loģiski domājoši līdzjutēji to saprot un zin.

  +8 [+] [-]

, 2018-06-06 13:22, pirms 8 mēnešiem
Fuņam, Pernakam un citām krievu lakstīgalām šitas ļoti sāpēs...

  +9 [+] [-]

, 2018-06-06 13:24, pirms 8 mēnešiem
Tā tas ir.
Ja tie budžeti mazliet izlīdzinātos, tad aina uzlabotos.
Nevar būt tā, ka SKA gadā algās tērē tik, cik pus līga kopā. Tik milzīga atšķirība nav normāla.
Tad vienkāršāk ir atstāt 8 turīgākos klubus un pārējos izmest, jo bezjēdzīgi pastāv tikai fonam.

  -1 [+] [-]

, 2018-06-06 13:30, pirms 8 mēnešiem
"Artēmijs Panarins kritizējis Kontinentālo hokeja līgu, norādot, ka dzimtenē trūkstot konkurences un ka tādēļ hokejisti degradējoties" šito autors labi izcēlis. Īsta medusmaize lai būtu ko patroļļot.

     [+] [-]

, 2018-06-06 13:34, pirms 8 mēnešiem
Gribētos atzīmēt, ka krievu rakstā ir vēl pāris interesantas vietas, kā minimums, alkohola lietošanu Vegasā jau varēja pieminēt.
Slēpts komentārs: FUNS
Slēpts komentārs: FUNS
Slēpts komentārs: Juris Miņins

  +5 [+] [-]

, 2018-06-06 14:15, pirms 8 mēnešiem
FUNS rakstīja: KHL ir Eiropas labākā līga,
Tāds uzskats pastāv, bet kā to pārbaudīt?

  +6 [+] [-]

, 2018-06-06 14:32, pirms 8 mēnešiem
Polšs rakstīja: Tāds uzskats pastāv, bet kā to pārbaudīt?
fuņam viss kas ar krieviem saistīts ir labāks. tas iztapoņa krievu ordai klanās pateicībā par "augstā līmeņa hokeju". pats te kladzināja ka latviešiem pat no saviem simboliem esot jāatsakās, ja krievs liek.
Slēpts komentārs: FUNS

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 14:53, pirms 8 mēnešiem
FUNS rakstīja: Vai tev arī patīk atklāti melot?Gaidu pierādījumus par taviem apgalvojumiem.
"Viss kas ar krieviem saistīts ir labāks". Lūdzu pierādījumus galdā , ka man tā ir.
"latviešiem no saviem simboliem jāatsakās , ja krievs liek."
Lūdzu pierādījumus galdā. No savas puses saku - pilnīgi meli. Tagad gaidu , kad tu pamatosi savu viedokli.
sameklē rakstus kur tiek runāts par sauleszīmes lietu un izlasi savus komentārus. jeb domā tas ir aizmirsts?
Slēpts komentārs: FUNS
Slēpts komentārs: FUNS

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 15:08, pirms 8 mēnešiem
FUNS rakstīja: Kur esmu rakstījis ka mums ir jāatsakās no no saviem simboliem?
tu rakstīji ja krievs brauc spēlēt hokeju, tad mums savi simboli ir janovāc, ja viņiem tie nepatīk. par tā tualetēm tu pats labāk zini, pats jau teici ka himnas laikā skrien uz arēnas wc - tas tavs fetišs ta īsti nav pētīts, tik cik pats esi pateicis tik ir. nevienam jau ar neintresē ar ko tu tai wc nodarbojies.
Slēpts komentārs: FUNS

  +2 [+] [-]

, 2018-06-06 15:30, pirms 8 mēnešiem
Latviešiem nav jāatsakās no saviem simboliem ja krievs ir pasists galvā tā ir viņa problēma un ja kaut kas nepatīk, lai spēlē hokeju savās muhosranskās un tu droši vari pārvākties uz turieni kopā ar viņiem, būs tev hokejs un varēsi vicināt sirpi un āmuru.
Un toreiz viss tika paskaidrots, tāpat uzlika sodu. tā ka nefleitē tur par nabaga krieviem kuri turēti neziņā.

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 15:37, pirms 8 mēnešiem
FUNS rakstīja: Rakstīju ka nav jārāda ugunskrusts kā simbols pirms spēles ar Krievijas komandu,kurā liela daļa ir pavisam jauni nepieredzējuši puiši. Domāju ka ar izglītību viņiem ir pašvaki un ieraugot ugunskrustu daudzi jaunie krievu hokejisti var uztvert to kā ņirgāšanos par viņiem ,jo tas pilnībā asociējas ar nacismu. Ja pirms tam būtu komandai paskaidrots ko mums nozīmē ugunskrusts, tas jau būtu kas cits. Mums pietrūkst dialogs ar sabiedrību, šajā gadījumā ar ārvalstī dzīvojošiem. Plašāk ir jāskaidro vēstures strīdīgie jautājumi , kā tos uztveram mēs Latvijā. Tas veicinātu sadarbību, sapratni utt. Ja mums Rīgas ielās būtu biežāk redzams ugunskrusts, tad arī būtu saprotamāka tā izmantošana pirms hokeja spēles. Tā mēs nekur īpaši to nerādam , neafišējam un pēkšņi pirms hokeja demonstrējam. Tā bija kļūda.
Pilnībā atbalstu senlatviešu zīmju popularizēšanu arī caur hokeju pirms tam izskaidrojot ko tās mums simbolizē, kāda ir to vēsturiskā nozīme. Kā kaut kāds krievs var zināt par ugunskrustu. Viņš zina ka tas ir nacisma simbols un viss. Pēc tam mums nepatīk , ka latviešus Krievijā sauc par fašistiem. Būs vairāk skaidrojošais darbs būs labāk gan mums gan citiem.
Tas nav tikai latviešu ugunskrusts, bet arī krievu pirmtautu simbols, un vēl daudzu citi indoeiropiešu.Tas, ka tevis pieminētie jaunie krieviņi neko vairāk par LTK(patiesībā Otro pasaules karu) un Staļinu netiek mācīti, nav mūsu vaina, bet gan pašas Krievijas tuvredzīgā politika izglītības jomā.Tevis izklātais palags liecina, ka esi kārtīga kalpa dvēsele, kura saimnieku priekšā gatava netikai zemi bučot, bet arī citus pakalpojumus veikt bez minstināšanās.Nožēlojams gnīda, ne latvietis.

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 16:10, pirms 8 mēnešiem
Panarinam vai Funarinam taisnība?

     [+] [-]

, 2018-06-06 16:15, pirms 8 mēnešiem
Juris Miņins rakstīja: Ja par kausu izcīnīšanu sāka runāt, tad pēdējo 10 sezonu laikā NHL arī ir, precīzāk - būs, tikai pieci dažādi čempioni.

Tb tas pilnīgi neko nepasaka par kopējo konkurences līmeni.
Baigi izrāvi no konteksta.
Atšķirība tāda, ka no šīm 5 komandām tikai 1 šajā periodā būtu vienmēr tikusi play-off. Un arī tā vienīgā ir vairākkārt izkritusi pirmajā kārtā.

Attiecīgi tas, kas NHL padara interesantāku un izriet no konkurences, ir fakts, ka nav komandu, ka tā teikt "by default" būtu jau play-off vai pat konferences finālā. Tā tas nav KHL, un arī tajā pašā NBA.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-06 16:27, pirms 8 mēnešiem
FUNS rakstīja: Vai tev arī patīk atklāti melot?Gaidu pierādījumus par taviem apgalvojumiem.
"Viss kas ar krieviem saistīts ir labāks". Lūdzu pierādījumus galdā , ka man tā ir.
"latviešiem no saviem simbem simboliem.oliem jāatsakās , ja krievs liek."
Lūdzu pierādījumus galdā. No savas puses saku - pilnīgi meli. Tagad gaidu , kad tu pamatosi savu viedokli.
Es varu apliecināt, ka viņš nemelo. Es arī apgalvoju, ka Banam 100% taisnība. Īpaši par latviskajiem simboliem.
Slēpts komentārs: oxa
Slēpts komentārs: FUNS
Slēpts komentārs: FUNS
Slēpts komentārs: FUNS

  +1 [+] [-]

, 2018-06-06 17:45, pirms 8 mēnešiem
Puče saka, ka Hārtlijs izlasi vairs netrenēs, jo Gazproms (Avangard sponsors) iebilst.
Slēpts komentārs: FUNS

  +2 [+] [-]

, 2018-06-06 18:17, pirms 8 mēnešiem
aksels82inbox.lv rakstīja: Puče saka, ka Hārtlijs izlasi vairs netrenēs, jo Gazproms (Avangard sponsors) iebilst.
avots? (kaut gan, arī par tādu pavērsienu nebrīnītos...)

     [+] [-]

, 2018-06-06 18:18, pirms 8 mēnešiem
oxa rakstīja: Neviens nesaka ka KHL labāka par NHL,
bet ka 2 labakā līga pasaulē aiz NHL!
pēc kā Tu to izmērīji?

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 18:29, pirms 8 mēnešiem
aksels82inbox.lv rakstīja: Puče saka, ka Hārtlijs izlasi vairs netrenēs, jo Gazproms (Avangard sponsors) iebilst.
Lai arī cik nepatīkami tas būtu, es arī uzskatu, ka mums bez Gazprom iebildumiem ir jāmeklē jauns treneris. Nu nevar būt tā, ka Hārtlijs atbrauc pirms PČ uz 1-2 nedēļām, jo tas nedos rezultātu. Žēl, bet uzskatu, ka labāk cits treneris, bet brīvs no darba klubā nekā Hārtlija variants (vai Znaroka). Visi atceras, kāds bija PČ 2011.gada iznākums, kad Znaroks ar Hari tika tālu Gagarina Kausā, bet izlasei pievienojās neilgi pirms PČ: mēs gandrīz izlidojām no Elites.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-06 18:35, pirms 8 mēnešiem
oxa rakstīja: Neviens nesaka ka KHL labāka par NHL,
bet ka 2 labakā līga pasaulē aiz NHL!
Šis apgalvojums jau sen ir izgāzies. OS parādīja KHL līmeni: Krievijas izlase tikai ar veiksmes palīdzību uzvarēja finālā no DEL spēlētājiem sastādīto Vācijas komandu, bet pārējās Eiropas izlases, kurās bija daudz KHL spēlētāju, palika ārpus pjedestāla. Nu ko var runāt tukšu un slavināt KHL bez jēgas? Jā, tur ir lielia nauda, taču ne nauda nosaka līmeni, jo par ļoti lielu naudu, bet bardakā daudzi neiztur un brauc uz Eiropu (piemēram, Salmela). Šveicē, Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Čehijā ir labas līgas, kuras, manuprāt, ja atpaliek no KHL, tad tikai pavisam nedaudz, kaut gan šaubos, ka vispār atpaliek: labākie spēlētāji no tās pašas Zviedrijas pa taisno tiek uz NHL, kas tomēr par kaut ko liecina.

  +4 [+] [-]

, 2018-06-06 18:40, pirms 8 mēnešiem
Līgas līmeni nenosaka tās slavināšana un negarantē naudas miljardi, bet gan kvalitāte. KHL tās nav. Rezultāti jau sen parāda, ka KHL nav pasaules 2.spēcīgākā līga. Tā varētu būt vienā līmenī ar vairākām Eiropas līgām, bet ne spēcīgākā.

  +3 [+] [-]

, 2018-06-06 19:01, pirms 8 mēnešiem
OILER1981 rakstīja: Lai arī cik nepatīkami tas būtu, es arī uzskatu, ka mums bez Gazprom iebildumiem ir jāmeklē jauns treneris. Nu nevar būt tā, ka Hārtlijs atbrauc pirms PČ uz 1-2 nedēļām, jo tas nedos rezultātu. Žēl, bet uzskatu, ka labāk cits treneris, bet brīvs no darba klubā nekā Hārtlija variants (vai Znaroka). Visi atceras, kāds bija PČ 2011.gada iznākums, kad Znaroks ar Hari tika tālu Gagarina Kausā, bet izlasei pievienojās neilgi pirms PČ: mēs gandrīz izlidojām no Elites.
Es ar laikam piekrītu, ja treneris nav pieejams kad nepieciešams, tad labāk nevajag. Izlasei treneris vajadzīgs ne tikai uz PČ, sezonas laikā ar jānotiek darbam...
p.s. kluba un izlases apvienošana par 100% var strādāt ja treneris trenē papildus izlasei savas valsts līgas klubu un federācija var veikt izmaiņas plānos gan čempinātā, gan izlasei neatkarīgi no citiem! Krievijas čempionāts un Latvijas izlase tomēr nav savienojami...

  +1 [+] [-]

, 2018-06-06 19:09, pirms 8 mēnešiem
OILER1981 rakstīja: Līgas līmeni nenosaka tās slavināšana un negarantē naudas miljardi, bet gan kvalitāte. KHL tās nav. Rezultāti jau sen parāda, ka KHL nav pasaules 2.spēcīgākā līga. Tā varētu būt vienā līmenī ar vairākām Eiropas līgām, bet ne spēcīgākā.
tā jau ir , tā jau

Panarins kā piemērs, kad nācās braukt uz Zviedriju un tad tik tika uz NHL

  -1 [+] [-]

, 2018-06-06 19:17, pirms 8 mēnešiem
OILER1981 rakstīja: Lai arī cik nepatīkami tas būtu, es arī uzskatu, ka mums bez Gazprom iebildumiem ir jāmeklē jauns treneris. Nu nevar būt tā, ka Hārtlijs atbrauc pirms PČ uz 1-2 nedēļām, jo tas nedos rezultātu. Žēl, bet uzskatu, ka labāk cits treneris, bet brīvs no darba klubā nekā Hārtlija variants (vai Znaroka). Visi atceras, kāds bija PČ 2011.gada iznākums, kad Znaroks ar Hari tika tālu Gagarina Kausā, bet izlasei pievienojās neilgi pirms PČ: mēs gandrīz izlidojām no Elites.
2011.gadā Znaroks tak izstājās 1.kārtā, kad zaudēja Rīgai, tā ka gan jau uzspēja uz aprīļa nometni, ja klubs palaida
1 2 64 komentāri