Vītoliņš: "Mozjakins un Zaripovs aizsardzībā nesēdēs"

Vītoliņš: "Mozjakins un Zaripovs aizsardzībā nesēdēs"

Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks
Foto: Aleksejs Daņičevs, rsport.ru

4:5

Metallurg Mg - SKA

3:1

Metallurg Mg - SKA

2:1 P

SKA - Metallurg Mg

3:2

SKA - Metallurg Mg

8. aprīlī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sāksies Gagarina kausa izcīņas finālsērija, kur pērnā gada čempionvienība Magņitogorskas "Metallurg" cīnīsies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Krievu kluba mājaslapā Vītoliņš atklāj, ka būs svarīga spēle nevienādos sastāvos, gaidāms uzbrukuma hokejs.

Kas ir svarīgākais, gatavojoties finālsērijai?
- Spēle nevienādos sastāvos. Redzam, ka "Metallurg" teicami spēlē vairākumā, bet mēs arī ne slikti. Domāju, ka tas būs viens no galvenajiem faktoriem. Svarīga būs disciplīna, vārtsargu spēle, kā arī jāizvairās no noraidījumiem.

Ilgstoša pauze ir laba vai slikta?
- Protams, gribētos sākt sēriju ātrāk, jo puiši ieiet spēles ritmā un atpūtai viņiem pietiek ar pāris dienām. Mums sanāca pauze, kas ilgāka par nedēļu, mazliet esam izkrituši no ritma, taču arī "Metallurg" ir tādā pašā situācijā. Ideāli, ja iepriekšējā sērijā mēs uzvarētu ar 4-2, tad pauze būtu īsāka. Visi vēlas pabeigt ātrāk, līdz ar to labi, ka izdevās "sausā" uzvara. Vadīsimies no tā, kas ir."

Izdomājāt, kā apturēt Jana Kovārža maiņu?
- Mēs analizējam pretinieku, visi treniņi vērsti uz to. Bet konkrētība gaidāma rīt Magņitogorskā: apsēdīsimies un izvērtēsim, lai spēlētāji pirms mača ietu gulēt sar svaigām domām.

Kā psiholoģiski gatavojāt puišus pēc 3. aprīļa terora akta Sanktpēterburgā?
- Ko varējām, to izdarījām. Bija klusuma minūte pirms treniņa. Daļa no finālsērijā iegūtajiem līdzekļiem tiks nodota cietušo ģimenēm. Protams, tā ir liela traģēdija. Pacentīsimies ar savu spēli uzlabot noskaņojumu pilsētā.

Ko domājat par to, ka NHL spēlētāji nebrauks uz olimpiādi?
- Protams, gribētos, lai atbrauktu visi labākie. Bet mums ir pietiekami daudz spēcīgu spēlētāju KHL. Iespējams, ka puišiem tas ir stimuls parādīt sevi pasaules čempionātā un sākt nākamo sezonu ar domu, ka ir iespēja tikt izlases sastāvā. Izvēlēsimies labākos, varianti ir.

Finālsērijā visi gaida uzbrukuma hokeju...
- Protams, gan mums, gan viņiem ir spēcīgi spēlētāji uzbrukumā. Domāju, ka abas komandas liek akcentu uz spēli pie pretinieku vārtiem. Nav jēgas turēt aizsardzībā tādu hokejistus kā Sergejs Mozjakins un Daniss Zaripovs, tā nav bijis nevienā sērijā. Arī mums Vadima Šipačova maiņa teicami spēlē uzbrukumā, taču aizsardzībā ir problēmas. Noskaņojamies uz to, ka mums vajag uzvarēt.

---

Atgādinām, ka Sanktpēterburgas SKA nodarbināti vairāki ar Latviju saistīti cilvēki - fiziskās sagatavotības treneris Jurijs Ždanovs, servisa cilvēks Aleksandrs Šiškovičs, kā arī Latvijas izlases bijušie kapteiņi Oļegs Znaroks (galvenais treneris) un Harijs Vītoliņš (galvenā trenera asistents). Kā zināms, pēc Gagarina kausa izcīņas beigām Znaroks un Vītoliņš turpinās darbu ar Krievijas izlasi, gatavojoties pasaules čempionātam.

Izmantotie resursi:
ska.ru

  -1 [+] [-]

, 2017-04-06 17:39, pirms gada
Virsraksts ''specigs''. Kka tomer liekas, ka Magnitka panems.

     [+] [-]

, 2017-04-06 18:02, pirms gada
MG gan noteikti mēģina noskaņoties, ka vajag zaudēt.

     [+] [-]

, 2017-04-06 20:22, pirms gada
Mr.V. rakstīja: Virsraksts ''specigs''. Kka tomer liekas, ka Magnitka panems.
Tagad nedaudz spēcīgāks.

     [+] [-]

, 2017-04-06 21:45, pirms gada
Magņitka no 0-3 atspēlēsies

     [+] [-]

, 2017-04-07 14:28, pirms gada
Hmm.. man vienīgam liekas, ka bildē Vītoliņš atgādina Gunču no Overtime?

Tev jābūt autorizētam,