"Salavat" uzvar un panāk 1:3 sērijā

                 

Aleksandrs Radulovs
Foto: Ria Novosti/Scanpix

2:4

AK Bars Kazaņa – Salavat Yulaev Ufa

12.65-4.2022.15
12.65-4.0022.20

Pateicoties uzvarai ar 4:2 otrdienas vakarā Kazaņā pār "Ak Bars" Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences finālsērijā, Ufas "Salavat Yulaev" turpina sezonu - sērijā rezultāts kļuvis 3:1 "Ak Bars" labā.

Ufieši zaudeja pirmajās divās serijas speles savā laukumā, un arī pirmais mačs izbraukumā tika zaudets, līdz ar to nonākot neapzkaužamā situācijā - 0:3 serijā līdz četriem panākumiem. Šovakar "Salavat" Kazaņā jau ar pirmajām minūtm bija aktīvāki, bet līdz vārtu guvumam bija jāgaida vairāk nekā 26 minūtes. Tad divu minūšu laikā "Salavat Yulaev" pārspeja mājiniekus divas reizes - vispirms Aleksandrs Radulovs izvirzīja Ufu vadībā, bet tad Petrs Ščastļivijs dubultoja viesu pārsvaru - 2:0.

38. minūtes izskaņā Dmitrijs Kaļiņins nopelnīja noraidījumu, un deva iespēju mājiniekiem atspēlēties vairākumā - vārtus guva Hanness Hivonens. Tiesa, nepagāja ilgs laiks līdz "Salavat" atjaunoja divu vārtu pārsvaru - 39. minūtē Igors Grigorenko pēc Kaļiņina piespēles panāca 3:1 un ar šādu rezultātu arī noslēdzās otrā trešdaļa, kura slaikā izplūcās Aleksejevs un Antilovs, abi saņemot pa 25 minūšu sodam.

Mazliet mazāk nekā sešas minūtes pirms mača beigām Jevgeņijs Medvedevs panāca 2:3, un pēdējās minūtēs "Ak Bars" nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas gan neattaisnojās - astoņas sekundes pirms beigu sirēnas Radulovs raidīja ripu tukšos vārtos, līdz ar to uzvaru ar 4:2 izcīnīja "Salavat Yulaev".

Sērijā šobrīd rezultāts kļuvis 3:1 Kazaņas "Ak Bars" labā un nākamais mačs jāaizvada atkal ufiešu mājās...

KHL Austrumu konferences finālsērija

Ak Bars - Salavat Yulaev 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
Vārti: 26:43 Radulovs (Proškins, Tverdovskis) 0:1, 28:58 Ščastļivijs (Kozlovs, Grigorenko) 0:2, 38:10 Hivonens (vair.) 1:2, 39:59 Grigorenko (Kaļiņins) 1:3, 54:06 Medvedevs (Obuhovs, Zaharčuks) 2:3, 59:52 Radulovs (Groškins, tukšos) 2:4.
Soda minūtes: 33:35
Metieni: 19:34

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
AK Bars Kazaņa - Salavat Yulaev Ufa
12.65 -4.20 22.15 
0%0%0% 
 Visas spēles
1 2 43 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2010-04-06 20:34, pirms 2 gadiem
Kāpēc VSB nevarēja parādīt šo spēli? tā vietā rāda "Ventspils" pret kaut kādiem lietuviešiem.., noteikti, ka šī spēle bija daudz interesantāka un skatītājus arī vairāk piesaista
Slēpts komentārs: Krokodils
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-06 20:39, pirms 2 gadiem
Līdz pirmajiem vārtiem spēle nebija pārāk skatāma. Pēc tam jau kļuva krietni interesantāka.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-06 20:39, pirms 2 gadiem
nu tad beidzot Salavats izdarīja to, ko viņiem vajadzēja jau sen izdarīt-uzvarēt.! ceru, ka šī uzvara viņiem dos vēl vairāk spēkus, izturību un gribasspēku, jo nebūs viegli- jāuzvar 3 spēlēs pēc kārtas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2010-04-06 20:41, pirms 2 gadiem
IIZ 70 rakstīja: Kauns atzīties,ka nezināju to ka mans kabeļnieks jau mēnesi man piedāva KHL.TV. Un es te pa netu skatoties čakarējos.
Es ari nezināju, bet tagad beidzot varu skatīties bez attēla raustīšanās KHL.

     [+] [-]

, 2010-04-06 20:43, pirms 2 gadiem
IIZ 70 rakstīja: Kur Tu pēkšņi tāds MVD fans esi kļuvis???
Nu tas ir vienkārši uz KHL play-ofiem, vajadzēja nomainīt avataru, bija ierūsējis, pēc tam atkal nomainīšu, ceru, ka MVD uzvarēs, tad tas sagraus principu, ka par lielu naudu var izcīnīt lielas uzvaras.

     [+] [-]

, 2010-04-06 20:48, pirms 2 gadiem
IIZ 70 rakstīja: Kauns atzīties,ka nezināju to ka mans kabeļnieks jau mēnesi man piedāva KHL.TV. Un es te pa netu skatoties čakarējos.
Esi zem Ostkoma ?
Skatos KHL TV gandrīz katru dienu, - 19. kanāls...

  -1 [+] [-]

, 2010-04-06 20:50, pirms 2 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: pēc taurenīša no centra jau nodomāju, ka SY laikam nav lemts. SY spēli nav mainījuši ne par kapeiku, tik šoreiz Barsiem vairs haļava līdz galam nepiepalīdzēja.

Turpinājums solās būt ļooti interesants, jo Bars šodien pēdējā trešdaļā knapi vilkās pa laukumu.
Sen nebiju redzējis tādu vārtsarga lažu.Līdz šim biju pārliecībā, ka Jerjomenko ir labākais krievs ārpus NHL, tagad būs jāsāk šaubīties...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:03, pirms 2 gadiem
Leflērs rakstīja: Esi zem Ostkoma ?
Skatos KHL TV gandrīz katru dienu, - 19. kanāls...
ostkomam ir khl tv? maajaslapaa nemaniiju pie kanaaliem...

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:09, pirms 2 gadiem
lifons rakstīja: ostkomam ir khl tv? maajaslapaa nemaniiju pie kanaaliem...
Ir, ir.Digitālajā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2010-04-06 21:23, pirms 2 gadiem
Ehh.. Diemžēl nesanāca paskatīties 3/3, bet spriežot pēc pirmajām divām, Barsam nebija nekādu cerību. Un cerēt uz to, kad SY otro reizi pēc kārtas nolažps 3/3, varēja tikai naivais.

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:24, pirms 2 gadiem
Kharlamovs123 rakstīja: Ne Jerjominko,kur nu vēl Gelašvili.
Kasutins.

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:25, pirms 2 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: Hmm, man jau vairāk liekas, ka Gelašvilli ir labākais, bet arī tas šogad bišķiņ sašķobījies šī gada PO.
Emm... Man jau gan liekas ka Košečkins ir labāks. Bet nu labi...

Būs interesanti paskatīties, kas šogad darīsies Krievijai ar vārtsargiem PČ, tas ka Jeromenko būs tur - ir skaidrs, bet kas viņam nāks klāt un kurš būs pirmais, tas gan ir jautājums.

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:29, pirms 2 gadiem
Labi, ka UFA vinnēja, jo vismaz sērija būs interesantāka un saspringtāka.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2010-04-06 21:36, pirms 2 gadiem
Lai atdod Latvijai Eremenko vai Gelashvili, vai Koshechkinu... Viniem pietiekoshi to labo vaartsargu, mums nodereetu veelviens bez Edgara
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-06 21:36, pirms 2 gadiem
tripans100 rakstīja: es milu radulovu varetu panemt vina kraninu
Sorry, sheit nav geju portaals, esi kautko sajaucis !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2010-04-06 21:41, pirms 2 gadiem
WILDE rakstīja: Drīzāk Latvijai vajadzētu naturalizēt Tuuku Rasku!
Vai arī Antti Niemi...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-06 22:10, pirms 2 gadiem
Marquis rakstīja: Kāpēc VSB nevarēja parādīt šo spēli? tā vietā rāda "Ventspils" pret kaut kādiem lietuviešiem.., noteikti, ka šī spēle bija daudz interesantāka un skatītājus arī vairāk piesaista
Cik es zinu, Viasats rādīja šo spēli Viasat hockey kanālā. Tā ka divas spēles rādīt vienlaicīgi nebūtu jēgas. )

     [+] [-]

, 2010-04-06 22:16, pirms 2 gadiem
IIZ 70 rakstīja: Ja.OSTKOM sācis piedāvāt īstu vīru kanālos,jo bez KHL.TV vel ir parādijies oxota i ribalka. Super.
Nu te jau ir vēl visādi Kuhņa, bajec, extreme, tad vēl hastlers utt.Spēj tik skatīties...

     [+] [-]

, 2010-04-06 22:28, pirms 2 gadiem
Bet ja LOKO tiek finālā un tajā zaudē - tad tiešām čaļiem uzlikts lāsts būtu, jo jau trešo reiz būtu aizkļūts tik tālu un atkal neveiksme
1 2 43 komentāri

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?