Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Kovaļčuks: "Znaroku mēs ļoti cienījām"

Kovaļčuks: "Znaroku mēs ļoti cienījām"
Iļja Kovaļčuks un Oļegs Znaroks
Foto: Aleksejs Ivanovs, sport-express.ru

Krievijas hokeja zvaigzne Iļja Kovaļčuks atklāj, ka galvenais treneris Oļegs Znaroks komandā tika ļoti cienīts, jo vienmēr varēja katram spēlētājam pateikt tieši, ko domā, labu vai sliktu.

Pēc aizvadītās sezonas Oļegs Znaroks zaudēja darbu Krievijas izlasē un Sanktpēterburgas SKA. Krievu uzbrucējs Iļja Kovaļčuks tobrīd pauda, ka šis treneris ir čempions. "Tās bija emocijas, kuras vēlējos viņam nodot. To esmu viņam teicis arī personīgi. Vienkārši vēlējos atbalstīt. Kad olimpiādes uzvarētāju aizvāc no izlases, tas īsti nav saprotams. Par to gan lemj cilvēki, kuri pieņem tādus lēmumus. Tomēr savu viedokli esmu pateicis," saka spēlētājs.

"Daudz tika rakstīts, bija dažādas baumas, ka mums ir kaut kādi konflikti. Nekā tamlīdzīga nebija. Strādāt ar Znaroku man bija ļoti komfortabli. Mums ir lieliskas attiecības gan ārpus laukuma, gan treniņu laikā. Esmu pateicīgs Znarokam par visu, kas bijis. Ar Hariju [Vītoliņu] viņiem ir labs tandēms," norāda Iļja Kovaļčuks.

"Znaroks vienmēr bijis ar spēlētājiem, nekad nav nodevis kādus uzvārdus sabiedrībai un presei. Vienmēr atbalstīja mūs. Ģērbtuvē vienmēr varēja pateikt katram spēlētājam tieši sejā - visu, ko viņš domā, labu vai sliktu. Par to mēs viņu cienījām."

Kā zināms, Sanktpēterburgas SKA šopavasar apstājās pusfinālā, piekāpjoties principiālajam konkurentam Maskavas CSKA. Pagājušajā gadā šis klubs izcīnīja KHL galveno trofeju, līdz ar to treneru duets Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš kļuva par trīskārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem (2012, 2013, 2017). Krievijas izlases stūrmaņi uzvarējuši arī pasaules čempionātā (2014) un olimpiskajās spēlēs (2018).

Izmantotie resursi:
championat.com

  +5 [+] [-]

, 2018-07-04 16:31, pirms 8 mēnešiem
Ostapenko vajag treneri. Pārmaiņas pēc varētu šai kaut ko pateikt sejā labu

  +4 [+] [-]

, 2018-07-04 16:34, pirms 8 mēnešiem
Kovi sāk izlikties ka nav tads pelava kā sevi pataisīja KHL. Ar interesi pavērošu kā veiksies atpakaļ NHL.

  +2 [+] [-]

, 2018-07-04 16:52, pirms 8 mēnešiem
Kā tad Znaroku var necienīt? Tas ka iedos pa ribām, tad jutīsi sāpi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-07-04 17:44, pirms 8 mēnešiem
Jūs ko domājiet, ka viņam jūtu nav?...

  +1 [+] [-]

, 2018-07-04 19:26, pirms 8 mēnešiem
Znaroks īsts krievu mužiks no Urāliem,bliež visu pa taisno nedomājot,kaut gan savējos aizstāv.Tā aizstāvot savējo ari zviedru trenerim parādīja ka rīkli pārgriezīs.Nu tāds nu viņš ir-kurš pieņem,kurš nē,tas jau cits jautājums.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja