Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Hokeja tiesnesis Jeržābeks vairs nestrādās KHL un atgriezīsies Čehijas līgā

Rolands Eliņš

Hokeja tiesnesis Jeržābeks vairs nestrādās KHL un atgriezīsies Čehijas līgā
Antonīns Jeržābeks
Foto: sport.cz

Čehu hokeja tiesnesis Antonīns Jeržābeks, kurš Latvijas hokeja folklorā iegājis kā īpaši nelabvēlīgi noskaņots, vairs netiesās Kontinentālās hokeja līgas spēles, jo vēlas vairāk laika pavadīt dzimtenē kopā ar ģimeni.

Antonīns Jeržābeks kā tiesnesis debitēja KHL pirms astoņiem gadiem, toreiz piedaloties Čehijas un Krievijas tiesnešu apmaiņas programmā, bet kopš 2014. rudens viņš strādāja kā patstāvīgs KHL tiesnesis. Viņš uzraudzīja 285 spēļu norisi, ieskaitot 51 „play-off” maču. KHL mājaslapā viņš raksturots kā viens no līgas labākajiem tiesnešiem pēdējos gados.

Jeržābeks savu lēmumu atgriezties Čehijā paskaidroja kā vēlmi vairāk laika pavadīt kopā ar sievu: „Nostrādāju Krievijā četrus gadus, neteikšu, ka ļoti noguru, taču tomēr grūti – es šeit, sieva Čehijā. Taču vienmēr atcerēšos KHL pavadītos gadus kā vienus no labākajiem savā dzīvē. Protams, skumšu pēc kolēģiem. Arī tagad cilvēki zvana, atvadās, vaicā par iemesliem un novēl visu labu. Nemaz nezināju, ka tik daudzi cilvēki interesējas par manām gaitām.”

35 gadus vecais Jeržābeks ir regulārs pasaules čempionātu un olimpisko spēļu arbitrs. Taču Latvijas hokeja līdzjutējiem viņš vislabāk pazīstams viena vienīga lēmuma dēļ – 2014. gada pasaules čempionātā čehu tiesnesis kontroversiāli nolēma neieskaitīt Kaspara Daugaviņa vārtu guvumu izšķirošajā grupu turnīra spēlē pret Baltkrieviju, pašās spēles pēdējās minūtēs, kas liedza Latvijai cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

Jeržābeks PČ tiesāja arī šogad un arī šoreiz uzraudzīja Latvijas izlases izšķirošo grupu turnīra spēli pret Dāniju, bet šoreiz Latvijas faniem par rezultātu sūdzēties nebija iemesla – tika uzvarēts ar 1:0 un iekļūts ceturtdaļfinālā.

Izmantotie resursi:
https://www.khl.ru/news/2018/06/01/...

  +2 [+] [-]

, 2018-06-02 18:20, pirms 10 mēnešiem
manis pēc lai viņš kaut vai ar galvu ieskrien Bārtuli!

  +2 [+] [-]

, 2018-06-02 19:29, pirms 10 mēnešiem
pohuj par Bārtuli. Bet dusmas vel tagad nāk par to, ka neieskaitīja golu pret Baltkrieviju un ieskaitīja vartus Krievijai, kad bija zona.. Mēslu maiss viņš ir.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-02 19:37, pirms 10 mēnešiem
Būtu labāk uz Baltkrievijas līgu braucis, tur viņam labi kontakti.

     [+] [-]

, 2018-06-02 20:04, pirms 10 mēnešiem
Šogad gan mums normāli notiesāja čempī.

     [+] [-]

, 2018-06-03 08:38, pirms 10 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка