Rīgas DINAMO fanu kluba aktīvistu atkārtotā sapulce

Rīgas DINAMO fanu kluba aktīvistu atkārtotā sapulce

Fanu klubs "DINAMO" Rīga

2012. gada 15. jūnijā atkārtotu pulcēšanos organizēja DINAMO Rīga fanu kluba aktīvisti.

Šoreiz par tikšanās vietu tika izvēlēta fanu telts pie Kongresu nama. Viesmīlīgā namatēva lomu uzņēmās Dinārs Kvedovs. Tikšanās mērķis bija apzināt to jautājumu loku, kurus apspriest ar hokeja kluba DINAMO Rīga vadību, tuvojoties jaunajai sezonai. Atgādināsim, ka iepriekšējā fanu tikšanās reizē tika pieņemts lēmums organizēt šādu fanu kluba tikšanos ar hokeja kluba vadību.

Sapulces dalībnieki nolēma primāri virzīt jautājumu par fanu kluba juridisko statusu:

1. Fanu kluba juridiskais statuss:
• Dibinātāji, statūti, pārvalde;
• Fanu kluba biedri;
• Fanu kluba finansēšana

Vadoties no pirmā jautājuma risinājuma, tiks virzīti nākamie jautājumi:
2. Hokeja kluba DINAMO Rīga un fanu kuba sadarbības modeļi.

Un, protams, pats sasāpējušākais ierindas fanu jautājums:
3. Jaunās sezonas abonementu cenas.

No fanu puses tika noformulēti vairāki piedāvājumi šīs problēmas risinājumam, ieskaitot fanu sektora dislokācijas nomaiņu. Visi klātesošie izteica savu atbalstu iespējamai fanu sektora pārvietošanai uz lētāku Arēnas sektoru pie nosacījuma, ka proporcionāli samazināsies abonementa cena. Kā viens no iespējamajiem risinājumiem tika piedāvāts aiz vārtiem izvietot aktīvāko fanu daļu, bet “sēdošajiem atbalstītājiem” ierādīt vietas balkonā virs jaunizveidotā fanu sektora.

Nobeigumā sapulces dalībnieki izteica vēlmi no savas puses darīt visu iespējamo, lai pārrunas ar hokeja kluba DINAMO Rīga vadību noritētu konstruktīvi un ar abpusēji pieņemamu rezultātu.

Improve Your Experience | Facebook

Slēpts komentārs: Guntars 19
Slēpts komentārs: simex

  +5 [+] [-]

, 2012-06-16 18:14, pirms 6 gadiem
simex rakstīja: nē, paldies...par vidusmēra KHL klubu fanot neiešu. tur tāpat skaidrs
Nevienu tas nepysh!

  -2 [+] [-]

, 2012-06-16 18:19, pirms 6 gadiem
Es priekšroku došu MHL,jo tur vismaz lielākā daļa ir izlases kandidāti Junioros.Kam man tie zelta talanti Džeriņš,Bukarts jāskatās.Kerču atpakaļ vismaz bus ko redzēt.Varbut Dinamo valdei lētāk sanāk Jasu(Kobu) paņemt nekā vairākus boksa maisus Ivaņkam.

  -1 [+] [-]

, 2012-06-16 18:54, pirms 6 gadiem
Paga nopietni RD bīda savus fanus aiz vārtiem?

  -1 [+] [-]

, 2012-06-16 18:54, pirms 6 gadiem
Visi laipni lūgti iet un atbalstīt Dinamo - rietumnieku, cerību zaudējušo AHL censoņu klubiņu!

     [+] [-]

, 2012-06-16 19:45, pirms 6 gadiem
tik tiešām kautkādu Kerču Sorokinu Vasliļjevu vajag..
besij klausīties tos Podziņš un vēl sazin ko,kautkāds Štāls komandā jau variākus gadus,itkā cīnās tur kautko pie tiem bortiem,bet nesaprotu kam viņš vajadzīgs,ne aizskriet var,ja tomer izdodas,1 no 10 izmantos,ja ne pat vēl retāk...ar piespēlēm tas pats :p

  +1 [+] [-]

, 2012-06-16 20:35, pirms 6 gadiem
Guntars 19 rakstīja: Piekāš tas Dinamo.Iet un skatīties uz nūģiem ne pa kādu naudu,es labāk aizeju uz Florbolu.Tur atmosfēra labāka.
Tu laikam galīgs duraks esi!?

  +2 [+] [-]

, 2012-06-16 21:04, pirms 6 gadiem
Protams, visu cieņu heiteriem un troļļiem- arī Jūsu komentāri tiek izlasīti. Tālāk varat necensties.
Bet par tēmu- man liekas pilnīgi pieņemami, ka 'fanu' sektors tiek novirzīts aiz vārtiem. Tā ir pilnīgi normāla prakse futbolā un kapēc, lai arī nebūtu hokejā. It īpaši valstī, kur hokejs ir nr.1
Pats esmu abonomentu biļetes īpašnieks futbola klubam Anglijā, bet nu šeit jau katrs var izvēlēties- visi zin', ka tie 'nu nu nu' fani ir iekš North Stand (Ziemļu puse aiz vārtiem) un pārējie tad attiecīgi maksā biki vairāk, bet pārredz labāk. Šeit neredzu nekādu problēmu pie nosacījuma, ka biļetes būs lētākas kā iepriekš citās vietās

  -1 [+] [-]

, 2012-06-17 12:29, pirms 6 gadiem
Kas tie par faniem, ka gatavi sēdēt tik sūdīgās vietās? Tur no zemakajām rindam nekas jēdzīgs saprotams nav, sevišķi tālais gals. Ja aiz vārtim, tad tikai pāris augšējās rindas un otrais līmenis. TRTD!

     [+] [-]

, 2012-06-19 08:13, pirms 6 gadiem
Tikšanās ar "Dinamo" vadību notiks šodien plkst 10:00.

     [+] [-]

, 2012-06-19 13:33, pirms 6 gadiem
Labdien, šodien fanu kluba pārstāvji tikās ar Rīgas "Dinamo" amatpersonām Zigmāru Priedi un Aigaru Kalvīti. Pusotru stundu garās tikšanās laikā lietišķā gaisotnē tika pārrunātas vairākas ar abu pušu sadarbību saistītas problēmas. Vairākām no uzrunātajām problēmām tika atrasti abas puses apmierinoši risinājumi. Puses vienojās tikties pēc nedēļās, lai vienotos par galīgajiem risinājumiem pārrunātajām problēmām. Aicinām fanu kluba biedrus pagaidīt ar abonementu iegādi, jo ar diez gan lielu pārliecību varam teikt, ka nākamās nedēļas beigās būs pieejams jauns piedāvājums no "Dinamo" puses fanu kluba biedriem.
Ar cieņu,
tavs "Dinamo" Fans
Improve Your Experience | Facebook

Tev jābūt autorizētam,