Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Dzierkals: "Pirms diviem gadiem "Dinamo" nejutu treneru uzticēšanos"

Jānis Celmiņš

Dzierkals: "Pirms diviem gadiem "Dinamo" nejutu treneru uzticēšanos"
Mārtiņš Dzierkals. Foto: hcamur.ru

“Labi noslēdzām 2020., labi iesākām arī 2021. gadu. Jāmēģina uz tādas pašas nots arī turpināt,” vēl pirms vakar piedzīvotā zaudējuma pret Minskas “Dinamo” (2:6) klāsta viens no šīs sezonas Rīgas “Dinamo” rezultatīvākajiem vīriem Mārtiņš Dzierkals.

Vienu izteiktu iemeslu neveiksmīgajam Rīgas “Dinamo” sniegumam šosezon Dzierkals nosaukt nevar, taču uzskaita vairākas lietas. “Esam izgājuši cauri daudzām lietām, spēlētāji mainījušies, arī vārtsargi. Manā pieredzē šāda spēlētāju mainība līdz šim nebija bijusi. Arī vīruss ieviesa korekcijas, divas vai trīs reizes bijām karantīnā. Tas nekādi nepalīdzēja, tieši pretēji. Krievu komandas izslimoja jau pirms sezonas sākuma, mūs tas viss skāra sezonai sākoties. Es vīrusu izslimoju mājās, taču vairāki citi čaļi nonāca arī slimnīcā. Nebija patīkami divas nedēļas sēdēt mājās, ilgi nebija nekādu uzlabojumu, bet beigās varu teikt, ka tiku galā diezgan veiksmīgi,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com stāsta Dzierkals, piebilstot, ka arī atgriešanās pēc Covid 19 pārslimošanas ir lēna, sportisko formu atgūt nav bijis nemaz tik viegli.

Vaicāts, vai pašam ir izskaidrojums par paša salīdzinoši veiksmīgo sezonu (33 spēles, 7+12), hokejists saka, ka sagatavošanās posmā bijušas nianses, kurām pievērsis lielāku uzmanību. “Strādāju krietni daudzveidīgāk, taču galvenais ir trenera uzticība. Ja tu jūti, ka uzticas, spēlēt ir krietni vienkāršāk. Arī iepriekš Rīgā man bija labi momenti – vārti guvumi, individuālie apbalvojumi, taču nejutu uzticēšanos no treneriem. Sezonu nevar aizvadīt vienā līmenī, katram būs kritumi un kāpumi, taču spēlētājam ir jājūt atbalsts no trenera. Pirms diviem gadiem es biju mazāk pieredzējis, turklāt šeit lietas notiek citādāk nekā Ziemeļamerikā, kur biju pavadījis zināmu laiku savas karjeras,” skaidro Dzierkals.

Garāku sarunu ar Mārtiņu Dzierkalu šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā skaties sporta sarunu šovā “Sports tuvplānā”, kur viņš pastāstīs arī par noskaņojumu Rīgas “Dinamo” ģērbtuvē, kā arī to, kāda ir viņa maiņas ķīmija. Tāpat “Sports tuvplānā” kopā ar Anatoliju Kreipānu atskatīsimies uz Latvijas handbola izlases zaudējumu itāļiem, kā arī iezīmēsim jaunās Nacionālās hokeja līgas sezonas sākumu kopā ar sporta entuziastu Juri Miņinu.

  +1 [+] [-]

, 2021-01-08 14:16, pirms 2 nedēļām
Uzticība vispirms ir jānopelna.

  -1 [+] [-]

, 2021-01-08 14:26, pirms 2 nedēļām
Gan jau nomarinēs beigās.

     [+] [-]

, 2021-01-08 14:42, pirms 2 nedēļām
Tā bija-Mārtiņš gribēja,taču Dzintars ne.Līdzīgi kā Golovkovam.